Pojistka na blbost je pojištění, které nefunguje. Nesjednávat, odhlásit!

Česká pojišťovna inzeruje v internetovém reklamním systému: „Pojistka na blbost. Opravdu užitečný dárek.“

Česká pojišťovna - pojistka na blbost

Já ale musím oponovat… Pojištění odpovědnosti za škodu občana, tzv. pojistku na blbost jsem platil řadu let. Problém byl, když byla pojistná událost. Řešilo se to cca rok a půl, Česká pojišťovna pořád něco požadovala, nakonec měla ČP jen samé výmluvy a já nedosal ani korunu. Jednalo se pár tisícovek. Rozhořčen a znechucen jsem odhlásil všechny pojistky, kterém jsem měl sjednané u tohoto molochu.  Česká pojišťovna tímto přišla cca o 30.000 Kč ročně. Vše je zdokumentováno v těchto článcích:

Bohužel nejsem sám, kdo je z ČP rozčarován a velmi nasrán. Podívejme na pár kometářů pod mojima článkama – zkušenosti s mega molochem:

„Naprosto stejná zkušenost. Platím několik let a když dojde ke škodě, v mém případě ve výši cca 1000kč, tak ji neuznají a najdou si nějakou výmluvu. Takže také já toto pojištění ruším. Nemá cenu platit za něco, co nefunguje.“ Komentář zde.

„čp je vazne hrozna pokousal me cizi pes mal sem pres 40 stehu plati okolo 3500 mesicne pojistku a cp mi za 2 meisicni invalidu dala 320 kc :D :D Komentář zde.

„Byl jsem vykraden (dílna v rodinném domě). Škoda byla vysoká 80 000. Čekal jsem, že dostanu alespoň 40 000. Jenže nedostal jsem ani korunu! Řešilo se to asi rok, ČP pořád něco požadovala doložit. A to byla pojistka stará 2 roky. Ročně jsem platil okolo 4000.“ Komentář zde.

„Máme také velmi špatné zkušenosti z Českou pojišťovnou. V dubnu 2012 nám řidič poškodil nemovitost ( značně poškodil vstupní bránu do zemědělské usedlosti a nebyl opilý) Do dnešního dne pojišťovna nevyplatila ani Ň a stále si vyžaduje další a další papírování.Opravu, vzhledem k závažnosti poškození jsme museli provézt na vlastní náklady. Jsou to šupáci“ Kometář zde.

„S Českou pojišťovnou též končím! V létě jsem měl při letních radovánkách úraz – zlomený malíček u nohy. ČP za toto dala 112 Kč. A to platim skoro 4000 ročně!
 Asi před měsícem jsem nešťastnou náhodou u kasy v Tescu rozbil Absinta asi za 600 Kč (ještě před zaplacením). Absinta jsem pochopitelně musel zaplatit. ČP jsem událost řádně nahlásil, ale ta mi odepsala, že se pojištění odpovědnosti za škody občana na toto nevztahuje. Takže s ČP definitivně končím!!! Dokážou jen vybírat prachy…“ Komentář zde.

2 komentáře u “Pojistka na blbost je pojištění, které nefunguje. Nesjednávat, odhlásit!

  1. Jsem také velice nespokojen s pojistkou na blbost od ČP. Nešťastnou náhodou jsem polil kafem mobil kamarádovi. Vše jsem obratem ohlásil ČP. Po několika měsících přišlo vyrozumnění, že se na takové případy tato pojistka nevztahuje. Takže to ruším.

  2. s CP byl a je porad problém,at uz to bylo kdysi co jsem mel havarijni pojisteni,ktere mi bylo bez nahrady zruseno,z duvodu novych smluv které se mi zdaly cenove premrstene,pak další problém nastal při prevodu penez z zivotniho pojisteni do jiné pojistovny před koncem pojistne doby,to půlrocni vysirani ze strany pojistovny,bych nikomu nepral,nakonec me pripravili o pekne peníze,co si nauctovali za prevod,a korunu vsemu nasadili tento mesic,kdyz mi prislo,ze mam doplatit 178Kč na pojistku na blbost,kterou jsem platil vic jak 40let,a pravidelne jsem ji platil v breznu a jelikož mam jinou adresu,tak mi nic neprislo,a navíc jsem od letoska starobni duchodce,tudiz jsem se domnival ze mi ji zrusili sami,ale ouha,zrusili az ted presne pul roku od brezna,aby si mohli naúčtovat onech 178Kč,jsou kurvy ze jim není rovno,jsem nasr….kudy chodim,jestli mi nejakej pojistovak z ČP zazvoni u baraku,okamzite poustim psa. Zaplat pánbůh,za uz u nich nemam nic pojistenyho 😐 😡

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *