Muammar Kaddáfí zemřel (video)

Muammar Kaddáfí byl zajat, linčován a zabit!

Bývalý libyjský vůdce a diktátor Muammar Kaddáfí (Muammar Gaddafi) se narodil 7. června 1942 a zemřel 20. října 2011. Tento tyran a krutovádce vládl Libyi více něž 40 let. Za jeho režimu zemřelo mnoho nevinných obětí.

Krvelačný plukovník Kaddáfí dvakrát navštívil i socialistické Československo, které se vyznačovalo genocidou obyvatelstva. Poprvé v červnu 1978, kdy dostal Československý Řád bílého lva s řetězem. Podruhé v září 1982. V Československu tehdy vládla Komunistická strana Československa (KSČ). Ideovým a právním nástupcem KSČ, se po sametové revoluci, stala Komunistická strana Čech a Moravy (KSČM), která je v současnosti zastoupena i v Parlamentu ČR. Zde nutno podotknout, že KSČ je zákonem (z roku 1993) označena za zločinnou a zavrženíhodnou organizaci.

Smrt Kaddáfího

Dne 20. října 2011 byl Kaddáfí zajat povstalci, krutě zbit a poté zastřelen. Jeho tělo bylo vystaveno v Misurátě. Ten den byl zabit i jeho syn  Sajf Islám.

Libye oslavuje smrt tyrana. Chápu oslavy konce diktárorského a zločinného režimu, ale smrt konkrétního člověka, by se oslavovat neměla.

Video: Muammar Kaddáfí po dopadení

Nahlásit nefunkční video

Video: Muammar Kaddáfí mrtev

Nahlásit nefunkční video

Jeden komentář u “Muammar Kaddáfí zemřel (video)

  1. Tento článek musel zákonitě vypotit někdo, kdo je úplně mimo. Je vidět, že dotyčný nemá vůbec páru o tom jak svět funguje. Kde jste byl člověče posledních 25 let? >> Československo, které se vyznačovalo genocidou obyvatelstva? <<
    Toto mohl napsat opravdu jen naprostý idiot!!! 😐

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *