Komunisti urážejí Havla a opěvují KSČM

Soudruzi Tomáš Kott a Stanislav Vaculík na Facebooku neskutečným způsobem urážejí exprezidenta Václava Havla a opěvují Komunistickou stranu Čech a Moravy (KSČM). Je to strašný!

Tomáš Kott: Havel byl špína

Tomáš Kott: Havel byl špína

Stanislav Vaculík: Havel, a jen špína ?? hahaha. humanitární bombometčík – sprostý nadnárodní VRAHOUN je to !!!

Stanislav Vaculík: Havel, a jen špína ??

Stanislav Vaculík: Já byl tu neděli zrovna na směně. Přišel tam dopoledne kolega, a řekl, že zemřel Havel. V tu ránu mě polilo takové BLAHO, že tak chutně ani dobře usmažený řízek nešmakuje. -:))))) A ty kurvy si po něm ještě pojmenují kdeco !!!

Když Havel zemřel

Stanislav Vaculík: svině zůstává vždy jen sviní – až nakonec zdechne, jakož i VRAH Havel zdechl

VRAH Havel zdechl

Tomáš Kott: zlatí komunisté!!

zlatí komunisté

Tomáš Kott: já soudruh jsem a jsem na to i hrdý a doufám že KSČM se dostane do vlády a konečně zde udělá pořádek!!

Kott soudruh

****************

Současní komunisté jsou neskutečný! V podstatě jsou stejný jako před listopadem 89. Jsem zděšem z toho, že zločinná komunistická ideologie je zastoupena v Parlamentu České republiky. NEVOLTE KSČM ANI KSČ!!! Koukněte na jejich komentáře zde na Czblogu. Komentáře jsou z tohoto článku.

Komentáře na Czblogu

9 komentářů u “Komunisti urážejí Havla a opěvují KSČM

 1. presne tak..za totáča som mal vždy prácu a nadštandardný príjem 4500Kč…mal som sa veľmi dobre!! čo sa dnes povedať nedá!!…a vadí mi to že ma niekto ide presviedčať o tom že za totáča sa mali ľudia zle. Ale to nie je pravda. Kto do komunistov nerýpal dali mu pokoj. Zatvárali iba tých ktorým sa nechcelo pracovať a túžili po prevrate, aby im štát vrátil majetky a mohli ako dnes si žiť v bavlnke z práce druhých.!!!..a toto sa aj stalo. Havel je tým žiarivým príkladom!!!…dám Vám otázku. Kto sa má dnes dobre?…signatári charty 77 sa po revolúcii stali bohatou smotánkou, ktorý mali plnú hubu slobody a rečnili na tribúnach vyťažili z dnešného systému a ostatný obyčajný ľudia drú za pár korún a žiju v biede!!!!!!!!!

  1. Najednou se vám demokracie nehodí,co?Názor většiny se vám nechce poslouchat a tak se chováte jako komunisti.

 2. Co se vám na těch statusech nelíbí. Vždyť je to pravda. Co za svinstvo tady za Havla vzniklo o tom se mi nezdálo ani v nejdivočejších snex maxipsa fíka. Proto volím KSČM, protože zločinecká ideologie není ta komunistická ale jak se stále ukazuje tak je to ta kapitalistická. Kdo to nechce vidět, bohužel nevidí, ale to není moje chyba.

 3. Máte pravdu Vytunelovali a rozkradli po převratu na čele s Klausem co se dalo a přivedli nás na okraj propasti a bídy!!!

 4. Dnesni KSCM ma dnes problem se svym radikalnim kridlem. Kdyz je clovek magor, je jedno, jestli je to komunista, nebo jestli je modrej, fialovej, ruzovej. – je to porad magor.

 5. Papa:

  Radikál je sám předseda KSČM Filip. V jádru jsou všichni komunisté stejní.

  komár:

  Mnoha lidem se stýská po komunistech, protože jim chybí zabíjení lidí. Je mi z toho smutno.

 6. Tomáš Kott za svůj život nic nedokázal!!! Prý to je údržbář II. kategorie co neumí utáhnout pořádně ani šroubek (jinak nic proti údržbářům a řemeslům)!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.