Kdo je Vojtěch Filip? Komunistický zločinec?

Vojtěch Filip je předseda Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM), která po „sametové revoluci“ převzala veškerou členskou základnu zločinecké organizace Komunistické strany Československa (KSČ). Zákon č. 198/1993 Sb., ze dne 9. července 1993, říká: Komunistická strana Československa byla organizací zločinnou a zavrženíhodnou obdobně jako další organizace založené na její ideologii, které ve své činnosti směřovaly k potlačování lidských práv a demokratického systému. Celé znění zákona č. 198/1993 Sb.. Členy KSČ lze tedy považovat za členy zločinné organizace – komunistické zločince.

Pojďme se podívat na Vojtěcha Filipa pod drobnohledem – na fakta:

1/ Vojtěch Filip má za vzor masového vraha Vladimira Iljiče Lenina. Filip doslova řekl: Lenin byl prodchnut humanismem. Filip vidí Lenina jako humanistu. Toho Lenina, který stojí za největší genocidou v dějinách lidstva – za komunistickou genocidou. Lenin je otec komunistické genocidy a zakladatel zločinného Sovětského svazu. Pojďme se podívat do archivu, jeden Leninův rozkaz: „Pověste nejméně 100 kulaků. Popravte zajatce! Dělejte to tak, aby to lidé stovky mil daleko viděli a třásli se“.

Související článek, video: Vojtěch Filip: „Lenin byl prodchnut humanismem“.

2/ Vojtěch Filip byl spolupracovník Státní bezpečnosti (StB). Podle archivů Vojtěch Filip předával informace teroristické organizaci StB.

Související článek, video: Vojtěch Filip jako práskač StB

3/ Filip uctívá současné zločinné komunistické systémy. Když zemřel komunistický diktátor a jeden z největších tyranů Kim Čong-il z KLDR, tak Filip do KLDR poslal tuto kondolenci:

„Vážený soudruhu,
se zármutkem v srdci jsem přijal smutné zprávy, že Kim Čong-il, velký vůdce Vaší země, zemřel. Velmi jsme si vážili Kim Čong-ila, jenž se obětoval, aby přinesl blaho korejskému lidu, zajistil bezpečnost KLDR a dosáhl mírového sjednocení Koreje. Komunistická strana Čech a Moravy pevně věří, že Korejská strana práce překoná nynější smutek a nadále povede hrdinný boj korejského lidu za obranu socialismu ve Vaší krásné zemi.
Přijměte, prosím, můj soudružský pozdrav.“

4/ Vojtěch Filip se zastává bývalých estébáků a komunistických funkcionářů (článek, video).

Vojtěch Filip

Kdo je podle vás Vojtěch Filip?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.