Jsou Amwayáci lháři, manipulátoři, odpad společnosti?

Někteří Amwayáci tvrdí:

 • Amway je nejlepší business na světě!
 • Když budete kontaktovat lidi, tak se rozhodně vyhněte výrazům: amway, prodej, výroky, sehnat lidi, pořádáme sezení, Multi-level marketing, MLM, atd. . Toto jsou termíny, které mohou být při kontaktovaní velice nebezpečné.
 • Amway business má obrovskou budoucnost.
 • Pokud chcete tento business dělat, tak si nejprve musíte uvědomit, proč to chcete dělat. Protože, to je to, co vám bude dávat energii.
 • Pokud si myslíte, že je to člověk perspektivní, tak ho nenechte být a sejděte se s ním znovu, a klidně 5x.
 • Já mám některý lidi, který jsou už osmý rok v procesu „Follow-up“, prostě to jsou lidi, se kterýma jsem se občas viděl a scházel, občas jsem jim půjčil nějaké materiály a pracuji na nich. Oprašuji si je již osmý rok! Protože vím, že oni jednoho dne …
 • „Follow-up“ je proces, který je o tom, když se s někým sejdete, ukážete mu plán, on není hned na místě rozhodnutý, tak se s ním sejdete znovu, a znovu, a zvou, a znovu …
 • Dobrý způsob, jak odpovídat na otázky, je odpovědět otázkou.
 • Amway se vyplatí – na to můžete vzít jed!
 • S Amway si nakoupíte vše co chcete!
 • Ukazuji plán všemu co se hýbe …
 • Už nikdy nebudete mít starosti se zaplacením nájmu.
 • U benzínové pumpy budete moci načerpat vždy plnou nádrž.
 • K Amway businessu potřebujete je mít velký seznam lidí. Je to strašně důležitá věc! Seznam je věc, kterou spousta lidí podceňuje.
 • Napište si na seznam všech lidí, které znáte!
 • Problém většiny lidí je ten, že nemají dlouhý seznam lidí a nemůžou si vybírat, proto se sejdou i s lidma, který nechtěji vydělávat peníze.
 • Už nikdy nebudete muset vstávat v určitou hodinu – chodit do práce. Celý zbytek života budete spát do kolika se vám zachce.
 • Atmosféra Amway seminářů je barvitá , někdy i nespoutaně živá, kdo je navštíví poprvé, tak může být překvapen.
 • Amway má ze všech, kteří se tomuto oboru věnují největší obrat, který každým rokem roste, a v několika příštích letech se odhaduje obrat, který se bude počítat na desítky miliard dolarů. Poznámka: prohlášeno 02/2008.
 • V případě, že vy se rozhodnete, že vybudujete skupinu na diamantovou úroveň, že vy se rozhodnete mít úspěch, pak pravděpodobnost, že se vám to podaří je 100%.
 • Mítink Amway má prioritu! To je něco, co vám může vydělávat obrovské peníze do budoucna.
 • Běžný zaměstnanci se stávají podnikateli, zvyšují si svou životní úroveň, a jejich příjmy se zněkolikanásobují každý rok! A to všechno je teprve začátek!
 • Uspořádejte úspěšný mítink, popř. několik prvních mítinků, na kterých váš sponzor vysvětlí celý program podnikání pro vaše přátele.
 • Atd.

Pokud mohu hovořit za sebe, tak výše uvedená slova jsou strašná, mám z nich velice špatné pocity a emoce. Co plyne z těchto Amawyáckých slov – prohlášení? Z mého hlediska jediné – jsou to „hezké“ řeči, ohlupování lidí, někteří Amwayáci jsou manipulátoři lidí ovládající sociotechniku.

Poslechěte si tento soubor: http://sdrv.ms/J1NlX1, jak Amwayáci vykonávají manipulaci s lidma. Děsné!

Manipulátoři a lháři?

Někteří Amawayáci si hodně protiřečeji. Neprve vám říkají „Už nikdy nebudete muset vstávat v určitou hodinu – chodit do práce. Celý zbytek života budete spát do kolika se vám zachce“. Potom zase slyším od stejného Amwayáka „Mohu říct, že nechápu postoj lidí, který maji takové myšlení, že padnou prázniny, padne léto, a najednou z ničeho nic, jako by to mělo zastavit jejich business. Když mi někdo řekne, že nemůže teďka udělat mítink, protože je hezky, protože je teplo, že musí s rodinou k přehradě, tak já odcházím z místnosti, protože bych toho člověka musel vynést v zubech!“. Toto považuji za lež, z čehož vyplývá, že někteří Amwayáci jsou lháři.

V tomto článku jsou uvedeny subjektivní názory autora článku.

Související články:

Další články o Amway na CzBlogu

Další články o Amway na Amwey-Business.cz

67 komentářů u “Jsou Amwayáci lháři, manipulátoři, odpad společnosti?

 1. Komentuje admin, 24.3.2011 @ 16.42
  Andrzej:
  Tvé názory zní dobře, nemyslím si, že jsi špatný člověk, ale prosím, dej si pozor, ať se nezmění tvá osobnost

  Jsem na kolenou 🙂 Víš, Admine, Andrzejova osobnost vyrostla díky Amway, díky filozofii a učení, díky úspěšným lidem, které měl po celý svůj život po svém boku. nemá po svém boku žádnou takovou figurku, jako seš ty. Neměl by si s ní o čem povídat. Vaše myšlení jde opačnými směry.

  Ty, který žádnou osobnost nemáš, žádnou osobností nejsi, radíš lidem, kteří osobnostmi jsou, aby si dali pozor a o tuto osobnost nepřišli. 🙂

  Ty bohužel nemáš patrně vůbec ponětí, o čem zase žvaníš 🙁

  Andrzej tobě i nám jasně zdůraznil, že se jeho rodina pohybuje velmi spokojeně v Amway už 16 let !!!! Pochopil jsi vůbec, co to znamená? Evidentně ne !!!

  Nemáš ani náznak představy, jak hluboce oni Amway a práci v ní ZNAJÍ. Zato všichni víme, co o Amway víš ty 🙂

  Běž radit na diskusní forum chirurgů, budeš tam mnohem poplatnější.

 2. acz má pravdu. Jestli nemám žádnou „psychickou ůjmu“ (jak tady někteří píšou, že to může i tak dopadnout) po celou dobu co jsem s Amway, není důvod aby se změnila po přečtení besmtmenových dezinformací. Osobně mi je líto že bestmen měl takovou zkušenost.
  Amway bohužel nepochopil. Možná je to kvůli lidem, kteří ho chtěli informovat. Bohužel je smutné, že pořád má svoji pravdu.

  Jsou různí lidé. Jedni mají svůj názor, ale po rozumné diskuzi jsou schopni ho změnit. Pak jsou lidé kteří věří všemu co se kde píše a když to tak není jsou dosmrtně nasraní. Pak jsou lidé se kterými se ani diskutovat nedá, protože slepě, bez podkladů,vykládají svoje řeči.

  Já třeba si třeba osobně myslím, že když Amway budu dělat pořádně, tak po skončení vysoké školy můžu mít krásných 5 000 měsíčně navíc. Toto by mi bohatě stačilo. A věřím že se mi to za těch pár let podaří. není důvod aby to nevyšlo. 😉

 3. acz:

  Tím jsem chtěl říct, že Andrzej je normální člověk, narozdíl od tebe… Ty chceš být definován divně (jsi divný):

  „Nemám rád normálnost. Děsí mě. Je průměrná, šedá, nudná, nepohne se, nikam nejde, pořád hnije na místě.“

  „Nechci být definován jako „normální“ člověk.“

  https://czblog.cz/amwayak-nemam-rad-normalnost-desi-me/

  Andrzej:

  Přeji ti hodně štěstí s pěti tisícema navíc, podnikateli. To je teda fakt supr podnikání, mít obrat po pěti letech, pět tisíc měsíčně 😯

  Fakt Nejlepší podnikatelská příležitost na světě http://amwey-business.cz/amvay-je-nejlepsi-podnikatelska-prilezitost-na-svete/ 😀

 4. 🙂

  Už docela dost lidí se ti pokoušelo vysvětlit, co znamená postoj, který je definován tímto mým vyjádřením. Bohužel, tvé chápání této úrovně nedosahuje. Když má někdo místo mozku seno, není se čemu divit 🙂

  Já s tím nemám žádný problém, nikdo z mých přátel také ne. Jediný, komu to neustále TRHÁ ŽÍLY jsi ty sám 🙂 Omýláš to tu pořád dokola už půl roku. Nikoho už to nezajímá 🙂

  Další tvá prezentace nechápání? 🙂

  Po pěti letech jaké činnosti je 5 tis. měsíčně málo? Kolikrát ti máme vysvětlovat, že výsledky v jakékoliv práci, včetně té v Amway, se neměří časem, ale vykonanou prací? 🙂

  5 tis. měsíčně, pokud je to pasivní příjem, je příjem, ktrý sis vytvořil určitou předchozí činností, ale nyní už nemusíš vyvíjet žádnou činnost a svým 5 tis. máš i bez práce až do konce života.

  Kdo má v ČR takovou rentu po celý svůj život?

  5 tis. může být jen začátek, jak vysokou doživotní rentu si v Amway vybudujeme, záleží pouze na každém z nás. Někomu stačí 5 tis., někdo si vytvoří rentu 50 tis., a někdo třeba 500 tis., v čem je podle tebe problém?

  Samozřejmě v ničem. Problém jsi ty sám a tvoje myšlení 🙂

 5. acz:

  V podnikání, 5 tis. měsíčně, je opravdu málo 😕

  Co kdybys napsal článek Doživotní renty v amway!, zde na czblogu (bez hypertextových odkazů). To by byla dobrá propagace, tvého super byznysu, ne? Mám ti založit účet redaktora???

 6. 😐 😐 😐 Ani jako vtip to není dobrý 🙁 Dělat reklamu tvému prolhanému blogu? Ty už si ztratil vážně veškerou soudnost.

  Každý, kdo si chce ověřit, nebo spočítat reálné pasivní příjmy v Amway, se může setkat na jakémkoliv setkání s lidmi, kteří takové příjmy mají. Pochop, že mnoho z nás má takové lídry ve svých týmech, mnoho z nás postupuje na pozice, kde jsou pasivní příjmy velmi zajímavé. Lidé v Amway nejsou jen nakupující, ale také jsou mezi námi byznys budující. Víš vůbec co to je?

  Ony vlastně jakékoliv pasivní příjmy jsou zajímavé.

 7. Ty nejmenší děti ve školce učíme co je čí rozhodnutí, oni to pak už v životě dobře chápou.

  Napsat ten jakýsi článek je:

  TVOJE ROZHODNUTÍ.

  Stejně jako úplně všechno co jsi na tomlhe blogu vytvořil, napsal, vyslovil, vykonal.

  Bodejť bys pak chápal jiné elementární záležitosti, když nechápeš ani tak banální rozlišení 🙂

 8. Add Čížek:
  Tady je DESET LET STARÉ vyjádření Romana Čížka na soubor kritik a hodnocení projektu Amway.

  http://www.e-komerce.cz/ec/ec.nsf/0/AB1527A74BCAC974C125693D00241902

  Od té doby Amway zvedla obrat o 40% na světě. V ČR Amway vyrostla ze sedmého místa na druhé mezi firmami přímého prodeje.

  Pan Čížek pomohl za tu dobu mnoha dalším lidem stát se výdělečně aktivními lidmi v Amway, kteří pomáhají dalším lidem vydělávat peníze.

  Systém roste, sílí, alep ředevším plní svoji filozofii. Dává aktivním lidem možnost vytvářet si vedlejší příjmy.

  Jak vidíš, léta před tebou existovali pošetilí odpůrci, po kterých dnes už neštěkne ani pes, Amway naopak roste a roste. aktivní lidé zůstávají a nadále vydělávají. Po tobě za pár let také neštěkne ani pes, Admine, někteří z nás naopak vyrostou až na Platiny, Smaragdy a td.

 9. acz:

  Víš, že se blíží naše výročí, Ivánku? 6.4.2010 Jsi zde okomentoval můj první článek, o tom tvojim/vašem super byznysu, v němž jsi našel spásu. To byl datum, kdy se zde začal kázat jako kněz, ty vaše naučené argumenty a fráze. Díky za tvé setrvání se mnou zde, Ivánku. Sakra, to je ale láska 🙂

  Setrvej zde i nadále, děkuji 🙂

 10. Ze za48tku jsem si myslel, 6e diskuze s Bestmenem,adminem nebo jaký nick má, je NORMNÁLNÍ, LOGICKÁ. Že si po té diskuzi odnesu možná nějaké OPRAVDOVÉ argumenty tíkající se Amway a hlavně jeho vymývání a jiných super temných stránek.

  Bohužel když si přečtu co napsal ACZ a na to reakci bestmene typu: :mrgreen: „Víš, že se blíží naše výročí, Ivánku?“ :mrgreen: tak aspoň vidím, kde ten svět spěje.

  Nechť ti co chtejí- uspějí, a ti co jim zavidí- at zavidí. Nic se tím nezmění.

  A dle mého, mít v 25 letech firemní plat+ 5 000 měsíčně jako JISTOTU, opravdu není zlé. ACZ jíž to tady psal hodně krát- pasivní výdělek je podle toho, kolik pracuješ.
  Já říkal, že se tomu nebudu věnovat jako kdyby mi šlo o život. Budu to brát pouze jako něco, co dělám rád. Možná pomůžu jinýmu stát se milionářem. Možná ne. To je na mně. možná se 5 000 změní na 50 000. To uvidím.

  Určitě o nic nepříjdu.

  „Cogito ergo sum“ 😉

 11. Admin: je tam jasně napsáno, kdy se Roman Čížek vyjádří zde, nehledě na to, že to co tam napsal je poplatné i zde, není nutno to psát pod každý tebou napsaný blábol.
  Četl jsi to vůbec? A nezarazilo tě, že to i po deseti letech na tebe pasuje jak hrnec na p*del? 🙂

 12. Cituji:

  Internet je bohudík, ale zároveň i bohužel, tak otevřené médium, že si na něm může „plácat kušnou“ a vydávat se za odborníka kdokoli, i když jeho názory třeba nestojí ani za fajfku tabáku. Ale pokud se objeví, a je jisté, že se objeví, některé další příspěvky takového druhu, rád bych vzkázal všem kamarádům a dalším, kteří si budou chtít zachovat svůj nezkreslený názor větu, kterou napsal starý dobrý Dale Carnegie:

  „PAMATUJTE, ŽE KDYŽ VÁS ZE ZADU KOPAJÍ, ZNAMENÁ TO, ŹE JSTE VPŘEDU!!!

  Přesné.

 13. Citace:

  Kritika vůči lidem v Amway vyplývá většinou z mylné představy mnoha lidí, že podepsáním startovní soupravy, které odpůrci tohoto obchodu rádi nazývají „zlanařením“, nebo „ulovením ovečky“, vzniká něco jako VSTUP DO AMWAY- jako VSTUP DO CELKU, KTERÝ BUDE JEDNOTLIVCEM MANIPULOVAT. Vzniká představa, že mezi osobou, která začíná s tímto podnikáním, a Amway vzniká vstah nadřízeného a podřízeného.

  Toto je bohudíky veliký omyl. (já sám bych v takovém systému pracovat nechtěl – acz)

  Každý jednotlivec, který se pustí do tohoto obchodu je naštěstí skutečně svobodným pánem svého vlastního podnikání. Něco jako VSTUP DO Amway neexistuje. Jediní, kdo mohou VSTOUPIT do Amway jsou zaměstnanci firmy Amway.
  Distributoři jsou nezávislé osoby, které mohou pouze využívat podnikatelský plán a výrobky firmy Amway k vytváření zisku ve SVÉM VLASTNÍM OBCHODNÍM PODNIKÁNÍ.
  Z toho také vyplývá, že veškeré návody a obchodní praktiky jsou v tomto obchodě podávány pouze formou RADY nebo DOPORUČENÍ a nikoli formou ZÁVAZNÝCH PRAVIDEL, nebo dokonce MANIPULACE.

  Jediné, co lze smysluplně kritizovat, je nekvalitní práce jednotlivců. To obecně platí v jakékoliv lidské činnosti, je úplně jedeno, čemu se profesně či zájmově věnujeme.

  Moudří lidé však s kritikou velmi úzkostlivě hospodaří, neboť jsou si samozřejmě velmi dobře vědomi, jak sami nedokonalí jsou, jak často chybují, nevědí, tápou, mýlí se.

  Takový postoj ani pocit těch několik zdejších křiklounů, na čele s Adminem, Pavlem a několika dalšími, NEMAJÍ !!!

  Jsou bytostně přesvědčení, že mají morální i absolutní právo KRITIZOVAT a to i bez podkladů, s tvrzeními postavenými na vodě, z pochybných podkladů a na základě předsudků.

  Morálně silni, moudří, přemýšliví a tolerantní lidí se za takový „odpad společnosti“ (použito záměrně, je to od těchto „pánů“ častá definice chybujících jedinců, spolupracujících s Amway)STYDÍ.

  Každopádně se takovým lidem vyhýbají a zcela určitě je nepovažují za lidi, kteří by byli oprávnění cokoliv kritizovat.

 14. Andrzej:

  Ale ACZ se skutečně jmenuje Ivánek. A zmíněné výročí se skutečně blíží 🙂

  SiD:

  Čtu pouze hodnotné články, jako vy emwejáci, články na czblogu 🙂

  acz:

  Krásně jsi citoval – obhájil tu vaši modlu – Čížka. Až mi vyhrkla slza 😯

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *