Je to diskotéka? Anebo seminář amway?!

Amawayáci jsou v podstatě šťastní lidé, stačí jim představa neomezených finančních zdrojů, drahých vozů, domů, atd.  Ta šťastnost je viditelná z jejich seminářů, kde se scházejí. Kde mj. přesvědčují „nahnané ovce“ pro vstup do BEST businessu. Neberme jim to jejich štěstí, ale ať si ho nechají pro sebe, ať neotravují nás… Nás lidi, standartně žijící.

Koukněte se na video níže. Je to diskotéka? Anebo seminář Amway?! Pokud je to amwayácký seminář, tak klobouk dolů – amawejáci se dokážou pěkně rozšoupnout 🙂

Co je to za video? Je to diskotéka? Anebo seminář Amway?!

Nahlásit nefunkční video

96 komentářů u “Je to diskotéka? Anebo seminář amway?!

 1. Tomík:

  Takže diskuse na téma produkty není možná, místní majitel odmítá zveřejnit místo pro tuto diskusi. Pokud o ni máš skutečný zájem, mohu ti poslat odkaz na mejl.

  Požádej zde:

  amwaydiskuse@gmail.com

 2. No a je to. Zase ta bio propaganda. Zajímalo by mne jestli nad tou svou plantáží mají nějaké supr clonění a nebo to snad dělají ve vesmíru. To by potom vysvětlilo tu cenu. Podívej se dave někdo věří v boha, někdo amvej….. Protože v samotné atmosféře je tolik svinstva, že na zemi se nic bio vypěstovat nedá a zvlášť ne v americe. A za tím si stojím. To mě těžko kdo vyvrátí.
  Radši si dám 100% syntetiku anebo ještě raději z vlastní zahrádky – i když u Brna a bio.
  No to nám tak ještě scházelo, vtáhnout do diskuze BIO. No a ten lokáč dave ten je taky bio, že?

 3. To dave:
  Myslíš že třeba uměle připravená kyselina ascorbová je chemicky jiná než ta co je třeba v pomeranči a nebo špenátu?
  Jen pro ilustraci, třeba v té zentivě ho synteticky extrahují z obilí. Pravda asi to nebude to bio obilí, nicméně ten thiamin je po vyčištění úplně stejnej jak ten amvejí.

 4. Tak dave díval jsem se na ten amvejí bkomplex, a asi jsou teda jediní na světě i ve vesmíru kteří umí vyrobit IONISOL bez syntézy = synteticky. Prosím tě nevěř všemu co ti řeknou a ověř si to. Stačí si přečíst etiketu a pak to vyhledat. Ty BIO dave.

 5. Navíc, nechytáš se není argument. Dej sem dave nějaký argument a lehce prokazatelný fakt. Mj na oficiální české amvají stránce jsem to nenašel, ale stačilo trošku goglovat a ejhle jak se to složeníčko pěkně vybarvilo. Naštěstí ve světě jsou chytřejší a nemůžou např. napsat směs organických kyselin, ale musí to pěkně rozepsat, aby si to každej mohl dohledat. Tam už potom není pro manipulaci prostor víš! Protože chemie je svině a ať je to přírodní nebo syntetický, tak chemicky je to pořád stejné!
  Navíc šok – proč je tam v tom bkomplexu křemičitý písek? Ten bude asi kvůli váze a určitě je nejspíš taky z jejich BIO pouště.
  Tu máš jasný argument, co odpovíte amvejáci? 😡

 6. TOmíku, jsi tu pár dní, nevíš, jak to tady chodí. Bestmen si tu maže co chce a jak chce podle toho, jak se zrovna vyspí. Fakt, že nesmazal nic tobě nic nedokazuje. Uvedom si, že hraješ za jeho mančaft, takže nemá důvod ti nic mazat. O tom, co smaže nám, se ty nikdy nedozvíš, protože on to samozřejmě nezveřejňuje, že nám smazal to či ono 🙂

  Řekl bych, že jsi tedy chytřejší. Někteří lidé sem už odmítají psát cokoliv už jen ze zásady. Právě proto, jak se Bestmen po celou dobu chová v diskusích.

  Takže tady si s chemikem a expertem na produkty Amway, kolegou -me- určitě nepodiskutuješ.

  Dále musím konstatovat jednu zásadní věc. Prozatím prezentuješ některé „argumenty“ velmi povrchním způsobem.

  Např. vůbec netušíš jak NAPROSTO ZÁSADNÍ je funkční rozdíl mezi SYNTETICKÝM A PŘÍRODNÍM VITAMÍNEM. Stejně jako netušíš, jak ZÁSADNÍ jsou funkční rozdíly mezi vitamíny živočišného a rostlinného původu

  O tomhle už zase vím něco i já, neboť je to můj zájmový okrajový obor. Přírodní vitaminologie.

  Nech to na Altánek, odkaz máš v mejlu. Tady v tomhle blbákově pro mě profesionální diskuse dávno skončila.

 7. Komentuje Tomik, 15.2.2011 @ 18.13
  No a je to. Zase ta bio propaganda. Zajímalo by mne jestli nad tou svou plantáží mají nějaké supr clonění a nebo to snad dělají ve vesmíru. To by potom vysvětlilo tu cenu. Podívej se dave někdo věří v boha, někdo amvej….. Protože v samotné atmosféře je tolik svinstva, že na zemi se nic bio vypěstovat nedá a zvlášť ne v americe. A za tím si stojím. To mě těžko kdo vyvrátí.
  Radši si dám 100% syntetiku anebo ještě raději z vlastní zahrádky – i když u Brna a bio.
  No to nám tak ještě scházelo, vtáhnout do diskuze BIO. No a ten lokáč dave ten je taky bio, že?

  ++++++++++

  K tomu se dá odpovědět pouze jediným způsobem:

  Nikdo tě o tvém postoji ke skutečnému smyslu BIO přesvědčovat nebude. Je to tvoje věc, tvůj život a tvoje myšlení. Fakt, že nemáš ani 10% informací k tomu, abys byl skutečně schopen objektivně soudit na tom nic nemění.

 8. 10% informací máš spíš jen ty. protože jinak by jsi to nemohl takhle zdůrazňovat. Pro amvejáky je BIO to co není škodlivé, tudíž je to BIO. To je opět zkreslení faktu. Věřím tomu, že mají své BIO farmy a z nich BIO produkty. Ale je to stejné jako když si koupíš BIO mléko na farmě např na vysočině a nebo v beskydech – víš co je na těch čistých kopcích za bordel z ovzduší a ze spadů. Ale tohle bio uznávám, protože to každej ví, uzná a nemanipuluje a hlavně nepředražuje.
  A co se týče ekologické, tak to amvejáci taky umně manipulují, protože jestliže to neškodí živ. prostředí, tj. po 28 je odbouráno více než 50% tak je to ekologické. Přitom existují mnohem levnější přípravky, které jsou již po 7 dnech odbourány z více než 75%.
  Jenže to se amvejákům nehodí do krámu. Mj ten váš prací zázrak pere úplně stejně jako běžný prášek – koncentrát 3 = 9 kg stojící cca 250 Kč. A ten tekutý zázrak pere jen o pár procent lépe než čistá voda.
  Vono se opravdu stačí podívat na složení, je to totiž to stejný.
  Mj. moje údaje jsou ze zdrojů státní zkušebny.
  Takže vím co vím. Pokud to je jen 10% jak říkáš, tak prosím. Pouč mne i ostatní.

  Jo a k tomu bio bkomplexu – hledal jsem a našel. Je to taky americká firma, má přírodu i v názvu, ale mají to jen o 100% dražší než ty ze zentivy. Jejich 100 ks bkomplexu je za 150 Kč. A na to sem přišel jen díky vám, protože jinak bych to nikdy nehledal.

 9. Tomik:
  „ať je to přírodní nebo syntetický, tak chemicky je to pořád stejné!“
  ==============================================

  Například betakaroten na wiki:
  „Syntetický beta-karoten má jinou strukturu molekuly (all trans-konjugovaný systém dvojných vazeb)než přírodní. Je prokázáno, že syntetický beta-karoten působí jinak na lidský organismu než přírodní, a to spíše negativně.“

  jistě doložíš studie, které to popírají, kdybych já doložil studie, které toto tvrzení podporují, bestmen by je smazal jako závadný obsah.

 10. Tomik:
  „ať je to přírodní nebo syntetický, tak chemicky je to pořád stejné!“

  No, já mám již docela jasno. Máme tu dalšího extra žvanila, který však neví doopravdy vlastně nic. 🙂 Tímto svým bravůrním tvrzením odkryl své znalosti DOKONALE 🙂

  Mě to prozatím stačí. Pro mě to není partner k diskusi. Jen další žvanil.

  Zejména ty jeho představy, co je to vlastně to BIO 🙂 Ten ani netuší, co vlastně známka BIO znamená, jaké přísné normy musí producent pod značkou BIO (produkt ekologického zemědělství) splńovat a td.

  Tomíku, nepochyuji, že vůbec neumíš rozlišit rozdíl mezi produkty pod značkou „BIO“ (produkt ekologického zemědělství) a třeba BIOnaftou, nebo BIOlogií 🙂

  Myslím, že až vybalí na ME své představy o produktových složeních na Altánku, že se všichni posereme smíchy 🙂

 11. Tomík:
  Vono se opravdu stačí podívat na složení, je to totiž to stejný.
  Mj. moje údaje jsou ze zdrojů státní zkušebny.
  Takže vím co vím. Pokud to je jen 10% jak říkáš, tak prosím. Pouč mne i ostatní.

  Ostatní již poučeni byli. Na tomto blogu nediskutujeme o Amway týden, ale půl roku. Obsah tvýh žvanivýroků jsme tu rozebírali již před měsíci. Proč se k tomu vracet znovu? Kvůli tobě? Zbytečné.

  To o čem ty tvrdíš, že máš ze státní zkušebny, je veřejně dostupný test několika prášků na praní, které se kvalifikovaly jako „ekologické“. Pravděpodobně se domníváš, že jej nikdo z nás nezná 🙂 Troubo. Ty především nemáš nejmenší tušení, s kým máš tu čest.

  V tom testu je několik chyb a několik nezveřejněných výsledků. Tak především Qualt Excel ve skutečnosti podle norem neprošel kvalifikací ekologický, protože se do 28 dnů nerozložil ani z 50-ti procent. SA8 od Amway se rozložil kompletně, tedy 100%.

  Onen tekutý produkt, který tak monstrozně kritizuješ, je produkt na vlnu a jemné tkaniny, který v tom testu vůbec něměl co dělat, neboť produkty na jemné prádlo mají úplně jiné složení, nemají celou řadu účinných pracích enzymů právě kvůli ochraně velmi citlivého prádla.

  Testovací pracovník na to byl po testu upozorněn a chybu přiznal, což lze vyhledat v komentářích toho testu.

  Takže kdybys v té chemii dával pozor o trochu víc, než školníkovic Azor, věděl bys, že všechny gely na jemné prádlo a vlnu perou jen o něco lépe, než obyčejná voda, ZÁMĚRNĚ. Jsou tak totiž schválně skonstruovány. Troubo.

 12. Jo ho ho !! Dobrá ukázka faktické argumentace.

  Já se nebaví o nějakým karotenu, ale o bkomplexu.
  Co je na tom emvejím kromě bio jiné jiné. A hlavně proč je v něm u amveje křemičitý písek? Jasná otázka, čekám jasnou odpověď.

  Jinak jasně, že synteticky může ta molekula vypadat jinak, než přírodní – např. syntetický kaučuk, olej apod… někdy to vadí, někdy naopak. Ale opět zdůrazňuji, zde mluvíme o bkomplexu!
  Ad prášky na praní – může ten test být neobjektivní, ale vzhledem k obsahu látek uvedených ve složení je to zajímavé. Že by amvej měla nějaké speciální rozkládací přísady. Jak jsem říkal, stačí se podívat na etikety a složení. A ne účelově mlžit. Bohužel mne to utvrzuje o českém přístupu. Nevadí mi amwey ani mlm – vadí mi způsob prezentace a vystupování některých prodejců v ČR. Moje informace jsou možná hodně staré, ale byla doba, kdy jsme měli od amiku i jejich bezpečnostní listy. A ty jsou proti našim dokonce i obsáhlejší. Právě tam nebyl už prostor pro reálnou argumentaci. Proto jsem od nich odešel, tam totiž nebyl prostor pro diskuzi, ale pouze pro manipulaci. Mj. nikde na oficiálních stránkách jsem nenašel české bezpečnostní listy pro amway výrobky. Na oficiální americké jsou i se spoustou dalších.
  Myslím, že by se i sami distributoři divili, kdyby je znali.

 13. A k BIO. Vím docela přesně o čem mluvím. Je to jen z velké části propaganda. Ano mají menší výnosy, je to pracnější atd. Ale je potřeba říci také B. A to je to, že dostávají nemalé dotace, které jim to bohatě vynahrazují. Takže by vlastně měli být levnější. A ještě paradoxnější je např. to, že mohou používat jen 10% umělých hnojiv, oproti tomu neomezené množství hnoje a kejdy. Protože třeba prasečí kejda má mnohonásobně větší obsah dusíku a amoniaku než rozumně a to zdůrazňuji dávkovaná thiomočovina nebo NPK.
  Informace je sice tři roky stará, ale pochází od bio zemědělce, který produkuje EU certifikované BIO výrobky a dobře ví jak to chodí.

 14. Tomíku, jsi očekáván na Altánku naším chemikem. Tak prosím. Tam získáš ty jasné odpovědi na jasné otázky, jasná princezno.

  Tady se víceméně „snažíš“ zbytečně, nikdo z nás zde nehodlá nijak zvlášť plýtvat energií.

  ++++++++++

  Add JO HO HOOO:

  Vždyť nemáš žádné podklady, které by vyvraceli naše tvrzení, že mezi syntetickým a přírodním vitamínem B (resp. všemi jeho částmi) je zásadní funkční rozdíl. Bez nich nelze smysluplně diskutovat. To snad chápeš, ne? Tak si prosímtě připrav pořádné a pádné argumenty a materiály, než se do toho na Altánku pustíš. Je to ve tvém zájmu. Abys pak nevypadal jako žvanil.

  Bezpečnostní listy pro Amway produkty jsou samozřejmě na internetu pro VPA dostupné. Taktéž i pro veřejnost. Bezpečnostní list platí v každé zemi, kde je produkt certifikován k prodeji, není třeba jej proto překládat do češtiny. My bezpečnostní listy známe velice dobře. Pořád jen vaříš z vody a doměnek, co že my všechno nevíme 🙂 Čímž předkládáš především fakta, co všechno nevíš ty sám 🙂

 15. A nahrál si mi na smeč, vidím, že vás to manažeři učí dobře, jak vycouvat bez odpovědi z otázky. Ale i já to umím obrátit. Čímž se veřejně přiznávám, že manipuluji s odpovědí.

  No můžeš mi říct kde jsou veřejně dostupné ty bezpečnostní listy z české verze, měli by být přímo u produktů, jako v originále, ale tam nejsou. Právě a jen „mlžiči“ se schovávají za distributory a možnost získání tam. Naopak solidní firmy mají i na obalu, žádejte u prodejce bezpečnostní list nebo podrobněji viz bezpečnostní list. Mj. myslím, že na originále obalu v USA je i tomuto velice podobná věta.

  Tudíž máš nějaké důkazy o tom, že ten přírodní je jiný než synterický – můj zdroj je např. wikipedie a ani tam se o tom moc nezmiňují kromě syntézy u B3 niacin, narozdíl od betakarotenu, kde je to výslovně napsáno. Navíc to už je debata pro vědce. V tom případě uznávám, že na to už nemám. Nicméně přinejmenším máme pravdu oba.

  Jen pořád nevím proč v tom amvejím bkomplexu je křemičitý písek. Ptáš li se jak jsem na to přišel, tak z originálu bezpečnostního listu přímo od amway.
  A hlavně začali jsme se bavit o lokáči a jeho chemickém porovnání s cifíkem a nebo frošákem.
  Takže bych utnul debatu o bio a vrátil se k podstatě. Jaký je v nich rozdíl, kromě ceny a způsobu prodeje, resp. distribuce?
  Mj. právě z toho originálního amerického bezp. listu mám informace o složení, které je téměř totožné se složením z bezpečnostních listů cifu a frosche. Těch pár % nemůže znamenat tak výrazný rozdíl ani v účinnosti a už vůbec ne v ceně.
  Tak mi to prosím vyvrať, ale argumenty. A to že nevím, není argument. Protože soudný člověk by se to snažil vysvětlit. Zkus mě (potažmo i ostatním) to fakticky doložit a pak nemám problém s tebou souhlasit s tím že nevím.

  A ještě k mazání adminem – podle mne jen mazal příspěvky ze stejné IP pod jinýmy nicky a z proxyserveru. Což je běžné – protože jinak si sám jeden člověk uměle přitakává s dalšími a to je přinejmenším manipulace. A co se týče odkazů není potřeba je sem dávat přímo stačí uvést „heslo“ a dá se to dohledat.

 16. pro acz zcela adresně a fakticky, bez mlžení
  Jsou to citace přímo z uvedených zákonů.

  Obsah bezpečnostního listu stanovuje vyhláška MPO č. 231/2004 Sb. Vyhláška již nestanovuje vzor formuláře bezpečnostního listu (jak tomu bylo v předchozí vyhlášce č. 27/1999 Sb.), ale pouze určuje podrobný obsah bezpečnostního listu.
  Zpracování bezpečnostního listu musí být v českém jazyce. Obsah listu je rozčleněn na 16 oddílů a vychází z platných evropských směrnic vydaných Evropským parlamentem. Jedná se hlavně o směrnici Komise 2001/58/ES ze dne 27.7.2001.
  Použití českého bezpečnostního listu, který byl pouze přeložen ze zahraničního originálu, není vyhovující. Přestože dnes je naše legislativa již plně ztotožněná s evropskou, při klasifikaci nebezpečných chemických látek a přípravků stále ještě dochází k rozdílným výsledkům.
  Bezpečnostní list musí tedy plně odpovídat požadavkům zákona č. 356/2003 Sb., obsahem vyhlášce č. 231/2004 Sb. a klasifikace látek nebo přípravků musí být provedena podle vyhlášky č. 232/2004 Sb.

  Takže ne na neveřejném webu ani jen přeložené a ani v originále.
  Co ty na to? Ho, ho, ho …

  👿

 17. Dobrý dave. Tak nám to jasně a fakticky vylož.
  viz moje fakta výše. Nechytáš se je možná fakt, ale ničím nepodložený. Takže řekni, ale fakticky, né obecně a nebo obracením otázek proč se nechytáme.

 18. Tomíku:

  Jen pár upřesnění o čem tady žvaníš:

  Vyhláška MPO č. 231/2004 Sb. – platnost vypršela 31.10.2008 🙂

  Zákon 356/2003 Sb. se bezpečnostními listy nijak nezaobírá.

  Evropskou směrnici 2001/58/ES splňují bezpečnostní listy produktů Amway do puntíku.

  To já na to, HO, HO, HO 🙂

  Kdy tě uvidíme na Altánku? Jak nám vysvětluješ, proč je LOC předražená sračka? 🙂

 19. No dobrá příště dodám v platném znění. A omlouvám se za nepřesnost. Dnes platí vyhláška 231/2004 sb. ve znění úpravy vyhláškou 369/2005 sb. Zdroj této informace je MPO, sekce platná chemická legislativa.
  Tak kde je máte ukryty v té národní verzi.

 20. To admin:
  prosím tě není náhodou ME tentýž člověk co ACZ.

  V tom testu je několik chyb a několik nezveřejněných výsledků. Tak především Qualt Excel ve skutečnosti podle norem neprošel kvalifikací ekologický, protože se do 28 dnů nerozložil ani z 50-ti procent. SA8 od Amway se rozložil kompletně, tedy 100%.

  Tam v té veřejné diskuzi se totiž taky vyskytuje asi pět různých lidí z jedné IP a proxyserveru.

 21. To acz:
  Jedna adresná jasná otázka a čekám jasnou odpověď.
  Proč je v amvejím bkomplexu křemičitý písek?
  Nemusíš to obalovat do eko a bio, prostě odpověz.
  Já po tvé jasné odpovědi, tě usvědčím za lží a manipulací.

 22. Komentuje Tomik, 18.2.2011 @ 7.52
  To acz:
  Jedna adresná jasná otázka a čekám jasnou odpověď.
  Proč je v amvejím bkomplexu křemičitý písek?

  ++++++++

  A několik jasných odpovědí, jasná princezno. Tak ještě jednou:
  Otázky ohledně složek v produktech POUZE NA ALTÁNKU 🙂 Chápeš to, nebo ti mám nakreslit schéma? 🙂

  Ten nápad „příště dodám platné znění“ vůbec není špatný. Rozhodně ti doporučuji nežvanit o věcech, ke kterým nemáš žádné relevantní podklady ani argumenty.

  Máš-li zájem o profesionální diskusi, tak vystupuj profesionálně. Na Altánku máš kompletně otevřený prostor. Zatím ale moc zájem neprojevuješ, soustředíš se především na obyčejné žvanění, kterého je tu však víc než nadměrně, takže zapadáš v nepřehlednu.

 23. Komentuje Tomik, 17.2.2011 @ 20.05
  No dobrá příště dodám v platném znění. A omlouvám se za nepřesnost.

  Co kdybys místo OMLUV příště raději mlčel, hledal, přemýšlel a až potom psal? Český internet by byl mnohem čistější, bylo by na něm podstatně méně hloupostí a nesmyslů, ve kterých se nevyzná ani pes a možná i voňavější.

 24. Komentuje Tomik, 18.2.2011 @ 7.51
  Tam v té veřejné diskuzi se totiž taky vyskytuje asi pět různých lidí z jedné IP a proxyserveru.

  Diskusi tam jsi tedy četl. zajímal by mě tvůj názor na tamní diskutující. Všiml sis tam několika lidí, kteří skutečně bravurně hovoří a mají profesionální znalosti. ANO/NE?

  Ko tě tam zaujal nejvíce? A proč? Jako „chemik amatér“ bys měl umět tamnější diskusi posoudit i z odbornějšího pohledu. Je to tak? Nebo je všechno doopravdy úplně jinak?

 25. Moc se do diskuze nezapojuji. Ale eď to zkusím. Myslím, že tomik položil pár jasných otázek a ten co tlachá a žvaní je někdo jiný. Mne by taky zajímalo proč je v tom bkomplexu křemičitý písek.
  Díky za odpověď.

 26. Tomík:
  Nevím jestli ti admin odpověděl, ale acz a me jsou dva různí lidé. me je tak o dva levely výš než acz a to jak výkonností v Amway (me je něco okolo platinum), tak i argumentační vyspělostí a také znalostmi o Amway výrobcích a chemii obecně. me opravdu chemikem je. acz je jen opice, která občas požádá me aby mu něco laskavě odpověděl. A ten to většinou blahosklonně udělá. Vypadá to že acz moc nevládne angličtinou a internet je pro něj omezen jen na české stránky (tedy kromě těch o Amway – tam si troufne i do zahraničí). Ale i tak je acz hodně snaživý a i on sám dokáže posbírat hodně materiálu. Já mu například vděčím za odkazy na složení DD a odkaz na nějaký dobrý test mycích prostředků.

 27. Komentuje Tomik, 18.2.2011 @ 7.52
  Jedna adresná jasná otázka a čekám jasnou odpověď.
  Proč je v amvejím bkomplexu křemičitý písek?

  Můžeš prozatím zdejším přátelům objasnit pod jakým odborným názvem se onen „křemičitý písek“ v B complex produktu značky Nutrilite nachází, v jakém mnoství a k čemu se takový prvek používá. Jsi chemik amatér, měl bys to umět.

  Jinak obecně:

  Oxid křemičitý (SiO2) tvoří nejméně 22 fází a dvanáct polymorfních forem. Nikde tudíž není napsáno, NIKDE, že v produktu B complex Nutrilite je právě písková fáze či forma 🙂 Tvrdíš tu něco, co nemáš nijak doložené. Což je nejobvyklejší tvrzení naprostých internetových žvanilů.

  Plácnou do éteru nesmysl, nebo nepodloženou úvahu a striktně vyžadují od ostatních, aby tyto hloupé úvahy vyvrátili. Pokud se tak nestane, hlouposti jsou redefinovány na pravdu 🙂

  Tak se ale diskuse nevede. Tak se pouze žvaní.

 28. Tak Tomíku, kompletní rozbor tvého žvástu „Porovnal jsem LOC a CIF“ je na Altánku, můžeš se kochat. Pleny s sebou.

  Maurone, já se nikdy, na rozdíl od tebe, nevytahoval, že jsem chemik, nebo že je chemie moje hobby. Nikdy jsem se nesrovnával s ME, je v byznysu 10x déle, než já. Tato hloupá srovnávání laskavě ponechávám na vás, co jimi žijete. Zastávám názor, že pokud něčemu nerozumím, tak jdu za těmi, kteří ano. Což ty ani nedokážeš ve své „nekonečné moudrosti“ pochopit 🙂 Považuješ to za slabost. Já naopak za moudrost a chytrost.

  I s tím málem, co vím od profesionálů v obchodu Amway si ale s tvými znalostmi v tomto oboru kdykoliv vytřu zadek. Podobně, jak se to stalo pokaždé, když ses pokusil o nějakou tu taškařici na naši adresu.

 29. Tomík:
  Amway používá stejné chemické dryáky ve svých výrobcích jako všichni ostatní, tedy například ten Cocamide DEA, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone v DishDrops, dokonce i když jsou ty dva zmíněné konzervanty Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone zakázány v Kanadě a Japonsku.
  Přesto je ale nelze podezírat, že by dělali úplné boty a cpali písek do vitamínů. Ona to opravdu bude nějaká rozpustná forma. Něco jako je Dologram vyrobený z Dolomitického vápence jako zdroj vápníku a hořčíku. Rozpustí se ve vodě a nezůstane ani zrníčko.

 30. Díky i já umím být sebekritický. A protože acz je jen ubohý žvanil, doporučil bych mu aby se u ME pídil po tom o čem skutečně amway je, a jaká je jejich skutečná mise, vize, poslání … Protože právě díky takovým jako je acz se nich vykládá to co se vykládá.
  Jinak to byla zkouška inteligence pro acz, která potvrdila co je skutečně zač.
  I když neumím anglicky, sehnal jsem si informace přímo u amwaj v usa (díky googlu). Nejenomže tam mají veřejně dostupné všechny informace o složení a bezpečnostních listech, ale i rychle odpovídají na otázky v product suport. Dokonce mám i odkaz na jejich celou Amway™ Business Opportunity Brochure
  Amway™ Business Reference Guide

  Ten křemičitý písek jsem použil protože v této formě se nejvíc vyskytuje v přírodě SiO2, které tam dávají jako plnivo protože to dělá většina výrobců tabletek vč. farmaceutických firem.
  Tuto odpověď jsem čekal. A né „žvanění“ o ničem. Tím se potvrdilo, že acz toho o produktech moc neví. A jen kolem sebe fest kope.
  Ten přípravek nebyl L.O.C. ale DishDrops a složení jsem okopíroval z amwey stránky tohoto produktu. To je jen jasný důkaz toho, že acz ani neví co prodává.

 31. Já jsem s ME v kontaktu velmi často, myslím, že o čem je Amway víme oba mnohem lépe, než ty. My ji totiž děláme, TY NE. Vychloubáš se, že jsi s Amway praštil kvůli jiným lidem, taková BLBOST.

  Ehm, myslíš, že ti to jako žereme jo? Ty jsi v Amway nikdy nebyl a oba to víme.

  K Amway jiné lidi nepotřebuješ, sám si můžeš poskládat tými s lidmi, které si sám vybereš. Hraješ si na znalce, jako např. v té Chemii, ale když ti ME vyprášil kožich, stáhl jsi ocas a raději vycouval. Pravděpodobně potřebuješ stejný výprask i ohledně znalostí Amway jako systému a firmy. A můžeš jej samozřejmě očekávat na Altánku.

  Prozatím všechny ty tvoje taškařice a hloupá tvrzení byly do poslední zesměšněny právě lidmi z Amway. Já tě varoval, abys o věcech, kterým nerozumíš a nic o nich nevíš, raději NEPSAL. Nedal sis říct.

  Produkty mezi sebou pleteš, složení naprosto bagatelizuješ a nepřesně uvádíš, vypichuješ naprosto nepodstatné složky – viz křemičitan sodný v B-complexu, to podstatné vůbec nezmiňuješ – zdroje konkrétních vitamínů a jejich funkční výkon. Protože o tom samozřejmě nic nevíš.

  Na začátku jsem uvedl, že Tomík bude jen nový žvanil v tomto foru. A měl jsem pravdu. Dokázal na Altánku, že neovládá profesionálně nic z toho, co se zde pokouší předvádět.

 32. Dále by mě zajímalo, v čem konkrétně jsem podle tebe ŽVANIL. Máš k tomu nějaké podklady, konkrétní věty, obsahující „žvanění“, nebo jen zase ŽVANÍŠ? 🙂

  Pokud chceš seznam ode mne o tvých žvanilstvích, počítej s tím, že bude trochu delší. Je toho tady z tvé klávesnice docela dost.

 33. Mezi chrochtáním CRMka ti odpovím.
  Ty seš asi opravdu na hlavu acz.
  Jen abys věděl byl jsem v herbalajfu tuším od r 1992, odsud jsem odešel kvůli nahaněčství a potom jsem šel teď už nevím asi v roce 1995 k amwaji s představou, že je to o produktech, jenže jsem padl na loveckou větev. Bohužel nemůžu to doložit, protože ty smlouvy ani jejich dokumenty už nemám.
  Jen abych měl argument – herbalajfí desky odešly docela rychle, ale amwey kožená složka odešla asi až před pěti lety, protože nevydržela nápor druhého dítěte.
  Jinak si pamatuji amwy samoobslužnou distributorskou prodejnu v Brně-Bystrci, kde jsem koupil pro své distributory nejednu startovní sadu a nemálo zboží.
  Tak mě prosím nenapadej, že o tom nic nevím a ani jsem tam nebyl.
  A abys věděl i v GANO jsou taky i jen nahaněčské vetve, které mu kazí jméno. V KLASu o takové větvi nevím, čímž nepopírám, že by taky někde mohla být.

 34. No a ještě acz.
  Nikdy jsem nenapsal, že je to významná složka, byla to zkouška znalostí.
  Proč si mi tak neodpověděl hned napoprvé, ale až teď. Klidně jsi mohl říct i že to nevíš a že to zjistíš. To by mi nevadilo. Já mám v produktech taky spoustu složek a sám si je taky nepamatuji.

 35. Takže shrneme to tvoje žvanění, v průběhu několika posledních dní jsi sepsal zhruba tuto snůšku hloupostí:

  Zmanipulovanej teda seš a pokud to používáš, tak tě spíš obdivuju. Pravděpodobně měl Tomík na mysli produkty Amway. Později však píše: A podotýkám, že nemám nic proti produktům. Evidentně nemá v postojích moc jasno.

  Viděl jsi bezpečnostní listy a schvalovací protokoly SZÚ nebo HEM. Tam je co ty výrobky obsahují a musí být konkretizováno i „čistící činidlo“.
  Mj. právě z toho originálního amerického bezp. listu mám informace o složení, které je téměř totožné se složením z bezpečnostních listů cifu a frosche.
  Není pravda, vůbec nechápeš co je to MSDS a že obsahuje pouze některé látky z produktu.

  Místo vysvětlení a argumentace jen vyhrožují. Co to je za lež?

  PS pro chemika: jak je to se SLS třeba v Kalifornii, nechci strašit normální lid. Jen nás postraš.

  No to vim, každej emveják jede na svy triko. Těžko říct jak to mají s právy vyrábí to někdo a prodává taky někdo. Pravnik dal konzultoval a rikal ze ti amici jsou kurvičky.
  To by chtělo doložit, takovou lež.

  No diť to říkám. Za hodně peněz, velmi málo muziky. Stačí si spočítat jen provize pro amwajáky. Tak nám je spočítej? A co třeba přidefinovat ono málo muziky a hodně peněz? Co třeba nějaké důkazy?

  Jinak to co i v amway prezentují jako marketingový plán, je pouze mrzká a manipulačně pojatá malá část skutečného marketingového plánu. Nepovídej, můžeš to konkretizovat?

  A klidně zcela veřejně, protože např. Sodium Laureth Sulfate (anionic surfactant), Cocamide DEA (nonionic surfactant)jsou pěkný s….. !!! Můžou totiž citlivějším lidem pěkně uškodit. AT MI TO CHEMIK VĚŘEJNĚ VYVRÁTÍ. A proč by to dělal? Skutečný chemik chápe MSDS.

  Slušné firmy to totiž nezatajují a píšou to u oranžové značky na obalu. mj, ale obal od amwaj jsem neviděl cca 16 let, takže bych nerad mystifikoval. Přesně v tomto duchu vedeš veškeré svoje snažení. Sám potvrzuješ, že vlastně NIC NEVÍŠ.

  Prosím jen nechci diskutovat o tom kdo a kde co vyrábí, ale o tom co je v tom za sračky. Zvláštní, k této diskusi ses ve skutečnosti doposud neodvážil. Ani na Altánku.

  No amvejáci. Tak co. Jste opravdu tak vypatlaní a vymytí, že tomu pořád věříte. Zmanipulovaní budete docela dobře když neumíte ani porovnat dvě etikety. Jo sorry! Spíš vysvětlit proč prodáváte totéž 1000x dráž. S tebou se o tom přít nebudeme, jelikož ty o tom nic nevíš. Vysvětlit proč prodáváme TOTÉŽ 1000x dráž NEUMÍME, protože to samozřejmě není pravda a lži vysvětlovat NEUMÍME. Ale pořád nemá nic proti produktům.

  Myslíš že třeba uměle připravená kyselina ascorbová je chemicky jiná než ta co je třeba v pomeranči a nebo špenátu? Jen pro ilustraci, třeba v té zentivě ho synteticky extrahují z obilí. Pravda asi to nebude to bio obilí, nicméně ten thiamin je po vyčištění úplně stejnej jak ten amvejí. Funkčně samozřejmě. To jsi nevěděl, že? Říkal jsem ti, ať se nepleteš do věcí, kterým nerozumíš. Thiamin není kyselina askorbová, blbe.

  Tak díval jsem se na ten amvejí B-komplex, a asi jsou teda jediní na světě i ve vesmíru kteří umí vyrobit IONISOL bez syntézy = synteticky. (tak prý inositol, ne ionisol) Copak tím chtěl asi básník říci?

  Protože chemie je svině a ať je to přírodní nebo syntetický, tak chemicky je to pořád stejné! Jak dlouho že se věnuješ chemii? Pět minut? ME to napsal přesně, WIKIPEDIOVÝ CHEMIK 🙂

  Čímž se veřejně přiznávám, že manipuluji s odpovědí. Diskutér k pohledání.

  Jen pořád nevím proč v tom amvejím bkomplexu je křemičitý písek. O kousek dál tvrdí, že to ví, že jen testuje, jestli to víme my. Navíc si plete plážový písek s oxidem křemičitým.

  A ještě k mazání adminem – podle mne jen mazal příspěvky ze stejné IP pod jinými nicky a z proxyserveru. Téměř neustále vaříš z vody a domněnek. Tuto praktiku nejvíce používá právě Admin, podvrhuje příspěvky. Máme na to samozřejmě důkazy.

  Bohužel nemůžu to doložit, protože ty smlouvy ani jejich dokumenty už nemám. Jak jinak.

  Jinak si pamatuji amwy samoobslužnou distributorskou prodejnu v Brně-Bystrci, kde jsem koupil pro své distributory nejednu startovní sadu a nemálo zboží. Co z toho má jakože vyplývat? Nějaký závěr by nebyl? Co chtěl básník říci touto informací?

 36. To acz:
  Myslíš že třeba uměle připravená kyselina ascorbová je chemicky jiná než ta co je třeba v pomeranči a nebo špenátu?
  Jen pro ilustraci, třeba v té zentivě ho synteticky extrahují z obilí. Pravda asi to nebude to bio obilí, nicméně ten thiamin je po vyčištění úplně stejnej jak ten amvejí.

  Zkus si to přečíst ještě jednou. Jak si přišel na to, že tvrdím, že thiamin je kys. askorbová. je pravda, že jsem přeskočil z jablek na hrušky. Ale česky umím takže kys. je ta a thiamin je ten, víš?
  Jo a jěště tým je rodu mužského (pán) a v sedmém pádu se píše s tvrdým y.

  Takže neber to jako urážku, ale nazvali tě tu papouškující opicí ti co jsou několik levelů nad tebou. To asi mají pravdu.
  Jinak o ty béčka jsem raději sám poprosil u Me, protože od tebe bychom se toho moc nedozvěděli.

 37. To mauron:
  Díky za to, že jsi tady taky. Taková odpověď jako tvoje by mi stačila. Je vidět, že jsi o něco výš. Nevěděl jsi přesně, ale odpověděl jsi obecným faktem místo žvástu a obracení. Zatímco acz se ohání tím, že je to nepodstatná složka, ale neuvede tu podstatnou a ani její množství. Takže jak pak můžu porovnávat.

 38. To acz:
  Takže straším – přiznávám předem, zdroj je wiki.
  Popis a dost odbornýchn věcí a mimo jiné i …
  TOXIKOLOGIE:
  Karcinogenita ….
  Dráždění kůže …
  Aftózní vředy …
  Změny chuti …
  U těch stabilizátorů je seznam taky docela dlouhý.
  takže porovnej a věcně argumentuj.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *