Amwayáci – nejprve si vytvořte seznam lidí a kontaktujte je!

Pro Amwayáky je velice důležité, vytvoření seznamu lidí (pošťačka, starosta, pokladní v supermarketu…), které mají následně kontaktovat a povídat jim o maximálním businessu zvaném AMWAY. Jak naivní, ubohé a drzé …

Pokud chcete vydělat velké peníze s amway, tak je velice důležité si sestavit kvalitní seznam lidí (čím delší, tím lepší), které budete následně kontaktovat a uhánět. To tvrdí Amwayáci, jsou k tomu motivováni. Tolik fakta. Furt ještě nevěříte, že jsou Amwayáci naháněči – verbíři lidí, jejichž nejrelevantnějším fetišem je seznam lidí, které budou verbovat? Pokud tomu nevěříte, zde jsou důkazy – http://sdrv.ms/J1NlX1. Dozvíte se tam, že seznam lidí bude váš inventář. Je to ohromný kapitál do budoucna. Rozsáhlý seznam lidí vám dodá klid. Na seznamu nešetřete časem! Že zpočátku je nejlepší kontaktovat lidi po telefonu, poté až osobně. A další fujtajblárny.

Jste Amwayák a také si vytváříte seznam lidí, které poté hodláte kontaktovat a povídat jim o velkých penězích? V seznamu máte např. tetičku z Hondurasu či strýčka z Temešváru (obec u Písku)? Pokud ano, tak to vás velice lituji, protože se stanete velice neoblíbeným člověkem, před kterých budou raději lidi prchat a vyhýbat. Pokud si myslíte, že to tak není, tak se velice mýlíte. Lidi nejsou rádi „uháněni“, to je velký reál, který je v lidech zafixován. A je to tak v pořádku.

Amwayáky – naháněče lidí, verbíře lidí… považuji za odpad společnosti, za obtěžující hmyz. Jsou to otravové nahánějící své příbuzné a známé, neznámé lidi… Lidi používající sociotechniku (a manipulaci) k ukojení svých chtíčů. Lidi, který stepujou po ulicích, s chtíčem nahnat kolemjdoucí do amway. Nezlobte se, ale takto si opravdu nepředstavuji podnikání!

V tomto článku jsou uvedeny subjektivní názory autora článku.

Související články:

Další články o Amway na CzBlogu

Další články o Amwey na Amway-Business.cz

30 komentářů u “Amwayáci – nejprve si vytvořte seznam lidí a kontaktujte je!

 1. Ahoj. Já si myslim, že každýmu je jasný, že amwayáci jsou „naháněči lidí“. Piš zase články o něčem jiným 🙂

 2. Já bych to upřesnil. Každému, komu k rozhodování o svém životě postačí nespočet blábolů od naprosto neznámé internetové identity. Takovým lidem to je samozřejmě zcela jasné 🙂 Bez diskuse.

  Jinak je to ale jen další porce hovadin. Nic víc.

  Tak především ONEN SEZNAM není nic jiného, než zahřívací první měsíc na katedře studia podnikání. Většina lidí, kteřáí do Amway vstoupí s cílem a odhodlání něco vybudovat, svůj „seznam“ vystřílí během tří měsíců. Až teprve potom začíná opravdová práce a skutečné podnikání, o kterém ale bestmen nic neví a proto píše takový krávoviny 🙂 Že, bestmene?

 3. acz: stacilo zde napsat, ze seznam lidi, ktery se maji uhanet je naprosty nesmysl. A plne bych s tebou souhlasil. Ty tvoje pindy jsou uz fakticky nesnesitelny :mrgreen:

 4. “ … O tento a podobné články se stará osůbka, která si říká „acz“, a která je příznivcem obrovkých zisků v podobě Amwayáctví 😀 . Je normální, aby se Amwayák staral o vydávání článků, které Amwayáctví příliš nepřejí? …“
  —-
  Co je tohle za výlev demence? Už jsem Ti to psal jinde. Copak tě někdo nutí tohle psát? Držím ti snad pistoli u hlavy a pod hrozbou zabití tě nutím vymýšlet si naprosté hovadiny? 🙂 Takhle prezentovat vlastní ubohost to je tedy skutečná síla. Když jsem někdy v začátcích prohlásil, že blogeři mají poruchu osobnosti, ani jsem netušil na jak ukázkový vzorek jsem narazil. Na tebe Bestmene. Myslíš, že inteligentní člověk tenhle blábol sežere, že tě někdo nutí? Vše co děláš, vždy děláš svým vlastním rozhodnutím, protože ty sám to chceš. Žádná výjimka. Tak se přestaň jako nedorostlý puberťák vymlouvat na lidi okolo sebe a vezmi na sebe veškerou zodpovědnost. To TY TADY VYPISUJEŠ BLBOSTI a ty to svádíš na jiné. Ty. Človíčku. 🙂 Vždyť Ty sám jsi několikrát prohlásil, že je to Tvoje poslání a že to miluješ. Chránit lidi před špatnostmi je tvoje životní práce. Nebo jsi opět jenom zase lhal?

 5. Kdežto ty tvoje pindy, to je po čertech příjemné, poučné, smysluplné a žádoucí počtení 🙂 Tak nějak jsi to myslel? To je už docela dost velká drzost z tvé klávesnice, abys mě ty poučoval jak mám psát !!! Podívej se na „svůj práh“ co za ubohosti lezou z tvé klávesnice.

  Kde jsi ty přetrhdílo zase přišel na to, že seznam lidí je jakýsi nemsysl? 🙂 Kolik lidí Ti stojí na vedení dnes? 🙂

 6. V Amway je seznam lidí potřeba. Bez toho to prostě nejde. Chce to mít ale cit pro lidi, povídat jim o businessu citlivě a pravdivě.

 7. Pravda o Amway:
  Amway znám, byl jsem u nich 3 roky. Materiály Amway jsou opravdu velice manipulující pro lidskou psychiku. Propagují se tam polopravdy. Manipulace Amwayáků je zřetelná: nejprve vám vnutí myšlenku, že jste pouze průměrní lidé s průměrným platem. Vědí jak na to – zeptají se na vaše zaměstnání, rodinu… Potém vám řeknou, že Amway vás z toho průměru dostane. Amway je pro vás jediná spása. Amwayáci dokážou člověka úplně zblbnout. Koupíte si ty jejich manipulující materiály a všude kam přijdete, tak vykládáte ty jejich řeči z propagačních materiálů. Stane se z vás otravný člověk, který na Amway nedá dopustit. Myšlenku Amway říkáte úplně všude – doma, v práci… Kupujete si jejich drahé výrobky, hřeje vás pocit, že jsou ekologické. Zisk nic moc, ale máte dobrý pocit, že můžete pracovat pro nejlepší firmu na světě 😀 S Amway vyděláte pouze v případě, že máte v sobě dostatečnou drzost a dokážete manipulovat s lidma, čímž naverbujete do Amway dostatek lidí – lidi pod sebe. Ale velké peníze stejně nečekejte.

  Nevěřte Amwayákům, jsou to skutečně manipulátoři a „vymývači mozků“, jak tvrdí autor tohoto blogu.

 8. KOMENTARE, KTERE JSOU VKLADANY ZE STEJNE IP ADRESY POD RUZNYMI JMENY – NICKY NEBUDOU SCHVALENY, PROTOZE PORUSUJI PRAVIDLA TOHOTO BLOGU. TOTO CHOVANI POVAZUJI ZA ASOCIALNI A UBOHE! TAKOVE KOMENTARE VKLADAJI „AMWAYACI“.

  TOTO PLATI TAKE PRO KOMENTARE ZASLANE Z PROXY SERVERU!

 9. Jo, velkej dobře řazenej seznam je důležitej. Bestmenovi se bohužel nedařilo, protože to dělal obráceně. Nejprve chodil na schůzky, kam nikdo nepřišel, pak teprve kontaktoval lidi a až potom si vytvářel seznam. Není divu, proč s tím skoncoval. 😀 😀 😀

 10. Lubo Pářa:

  Já opravdu nikam nechodil 😀 Já spíš vím, že dlouhatánskej seznam lidí, je pro amwayáky doslova fetišem:

  „Problém většiny lidí je ten, že nemají dlouhý seznam lidí a nemůžou si vybírat, proto se sejdou i s lidma, který nechtěji vydělávat peníze.“

  „Sestavit seznam znamená, napsat všechny lidi, který znáte. Né ty, na který máte telefon. Ale všechny, který znáte!“

  „Dokonce na seznam patřeji i lidi, u nichž nevíte ani jméno! Na seznam patřeji i takový lidi jako… pošťačka, chlap co měří plyn, pokladní ze supermarketu, atd.“

  „Dneska, v době sociálních sítí, facebooků, lidí cz, spolužáků cz, atd. Dneska není problém sehnat kontakt na kohokoliv“

  „Když budete mít dobře sestavený seznam, nebudete mít problém!“

  JO A TAKY VIM, ŽE Seminář Amway, má přednost i před svatbou! – https://czblog.cz/seminar-amway-ma-prednost-i-pred-svatbou/

 11. more seznam je moc duleziti bez nej nemuzes delat amway a videlavat miliony musis napsat seznam vsech kamaradu a pribuznych ja napsal mamu aranku tatu fera brachy deza laca fera zoltana tibora elemíra a dezidera a segri erziku etelu gizelu a aranku
  mi siny atilu aladara kolomana gejzu imricha
  a mi cery margitu aranku seherezadu jelenu a mariku
  taki sem napsal vsecni kamarady ze socialki a romodromu treba fero ziga a dezo balog on velkí vajda z madarsdka more
  ted more mam mercedes a kupuju jen emwai virovbky vsichni odem e kupuji jen gadzove nechteji ty hlavi qbi je rakovina poskakala abi chcipli a zem je vyhodila tohle je diksdedytace
  romove piste seznami nebojte se budete milionari a socialka bude furt platirt distak ombusmana zavolate diksdedytaciu reknete a budehotovo

  admin ty rasisto tebe abi pes jebal do nohy tebed podriznu more prijedu k tobe na ten internet a more hlava na tri pulki muj brach bil v kriminale more tak pozor nebo taki nahlasim faismus a bude

 12. ZPOVĚĎ MÉ PLATINY:

  „Spolupráci s Amway jsem zahájil registrací v srpnu roku 2004. Z počátku jsem byl i trochu aktivní, ale asi po půl roce jsem už jen využíval vzdělávací program, jezdil na semináře a občas prodal pár produktů. Věnoval jsem s víc svému podnikání (živnosti). To trvalo přesně 22 měsíců. V Červnu 2006 jsem jako obvykle jel se svými přáteli na mezinárodní WES a konečně se to stalo. Vyposlechl jsem si tam Diamanta, který přesně pasoval na mě. Naprosto jsem se stotožnil s jeho životním příběhem. Konečně jsem uviděl i já pro sebe tu reálnou možnost to dokázat.
  Začal jsem si konečně věřit.
  Hned po návratu jsem zburcoval svého sponzora s žádostí, jestli mi pomohl s opětovným nastartováním. Prostě jsme se pustili do práce.
  Začal jsem makat asi 4 hodiny denně i o víkendu. Za 3 měsíce jsem byl LC, a za další měsíc ELC. To už mi bylo jasné že i já to prostě dokážu. Stačlo prostě jen pokračovat v tom, co jsem už dělal.
  Za 18 měsíců od svého startu, tedy v lednu 2009 jsem poprvé dosáhl kvalifikace 21%. To byla obrovská úleva. Můj příjem byl asi 45-50 tis brutto. Od Amway jsem v ten den získal mimořádnou odměnu 5 000 USD v korunách a první dovolenou. Následovali pozice stříbro, zlato a v lednu 2009 jsem získal kvalifikaci Platinového odznaku. Můj příjem se už tehdy vyhoupl na cca 70 000 brutto měsíčně s několika dalšími úrovňovými odměnami.
  K dnešnímu dni (tento příběh nám byl prezentován na podzim loňského roku, pozn. acz) mám před dokončením druhou větev, směřující k 21% a šest větví se pohybuje zatím zhruba mezi úrvněmi 6% a 15%. Na frontline mám zaregistrováno přesně 34 klientů. Nyní jsem s příjmem přes 100 000 měsíčně hrubého.

  Práci v Amway jsem už omezil na jen asi 3-4 hodiny denně a připravuji se na ukončení svého hlavního podnikání, které mě začalo jen zdržovat a nevěnoval jsem mu potřebný čas. Víkendy, pokud nejsem na semináři, věnuji pouze rodině.

  S prací v Amway jsem natolik srovnaný a vím, že skutečně funguje, že nemám problém s vizí, že dosáhnu i pozici Dimanta. Připravujeme i rozšíření mých sítí za hranice. Vím, že není problém za rok opět citelně zvednout svůj příjem a to jen prací několik hodin denně.

  Mám tolik času, kolik jsem nikdy neměl a mám také peníze, o kterých se mi dřív ani nesnilo. Ale vím, že bych to nikdy neměl bez práce, kterou jsem udělal a kterou ještě udělám.“
  —–
  To je moje sponzorská Platina. Stačí mi jen duplikovat to, co dělá on. Nic víc není potřeba. A naprosto nezáleží na tom, co si o tom myslí kdokoliv jiný. Je to naprosto irelevantní a zbytečné, nehraje to vůbec žádnou roli na výsledky naší práce.

 13. ACZ:

  Hm, bezva verbíř lidí. Ten měl určitě na seznamu pošťačku, chlapa co měří plyn, neznámé lidi na zastávce, spolužáky… Ten chlap určitě vyložil plán i policistům při silniční kontrole 🙂

  Acz, ty máš na seznamu pošťačku? Kolik tobě sype ten superbyznys?

  Krutá realita amway byznysu:
  http://amwey-business.cz/kruta-realita-amway-byznysu/

 14. hej more duplikace moc dobra ja duplikovaljednoho gadza a mam spoustu penez novi mercedes na socialku s nim jezdim gadzove zavidi maji taki duplikovat amway delat xichty tvarohovi

 15. acz
  Takhle se krásně blbnou lidi,aby vstoupili a makali,makali a makali.99,99999% lidí v amwey má stejně hovno,hovno a ještě větší hovno.Stačí jen co chce většina lidí slyšet,historku úspěšného at už podle pravdy či nikoli.Jak je to jednoduchý.nejste blbý…

 16. Ano, o tom je podnikání. Je-li tvé podnikání o tom, aby se jej dozvědělo co nejvíce lidí, například JAKÝKOLIV OBCHOD 🙂 ty poznáním neposkvrněné jelito 🙂 tak to nejdůležitější, co je u takového podnikání potřeba dělat, je informovat o něm co možná největší množství lidí 🙂 Sám jsi takového systému každodenním účastníkem. Reklamu jsi už určitě alespoň jednou v životě, nějakou viděl. Bohužel tvá zabedněnost ti neumožňuje si to ani jen uvědomit 🙂

  Proč myslíš, že existuje reklama, hm? Schválně, proč myslíš? 🙂

 17. Komentuje admin, 20.6.2011 @ 16.14
  Krutá realita amway byznysu:
  „odkaz na snůšku hovadin“
  🙂

  To, co ty považuješ za KRUTOU RELAITU AMWAY BYZNYSU, je jen naivní prezentace osobních, ničím nepodložených názorů hloupého prosťáčka, který naprosto netuší, O ČEM ŽVANÍ 🙂

 18. Komentuje JaraCimrman, 21.6.2011 @ 0.04
  Takhle se krásně blbnou lidi,aby vstoupili a makali,makali a makali.99,99999% lidí v amwey má stejně hovno,hovno a ještě větší hovno.Stačí jen co chce většina lidí slyšet,historku úspěšného at už podle pravdy či nikoli.Jak je to jednoduchý.nejste blbý

  Ach ty troubo. Myslíš, že by někdo podnikal, kdyby neexistoval žádný úspěšný podnikatel? 🙂 Myslíš, že by někdo hrál hokej, kdyby neexistoval žádný úspěšný hokejista? Lidé si sami vybírají to, co vidí v reálu jako funkční. Funkční pro sebe. zajímá je jak dosáhnout toho, co dosáhli jiní v tom, co se i jim nějak líbí, zamlouvá, chtějí to dělat také.

  Je to základní lidská vlastnost.

  Proboha Járo, už fakt nic nepiš 🙂 Cokoliv ty napíšeš, je do nebe volající chujovina 🙂

  Kdyby jak ty říkáš v Amway každý MAKAL A MAKAL A MAKAL, bylo by těch Diamantů o pár set procent víc, než o kolika víš ty 🙂 Potíž je v tom, že v ničem na světě, naprosto v ničem, nemakají všichni jako oživot. Naprosto v ničem. Zpravidla je to tak, že v čemkoliv na světě doopravdy maká a maká a maká jen mizivé procento jedinců. 🙂 A já si myslím, že ty to moc dobře víš. A proto je velmi zarážející, že se neustále tváříš, že to netušíš 🙂

  Pokud většina lidí, jak ty podsouváš, chce slyšet pravdu o úspěchu někoho jiného, jak ty nazýváš „historku“, abys tomu dal punc smyšlenosti a nepravdy, měl by ses asi ptát, proč to chtějí slyšet. Máš tušení, proč to chtějí slyšet? Hm? nevíš, že? 🙂 No jasně, jak jinak. Ale žvanění ti už jde, to zase jo 🙂

 19. acz
  Díky dokonalí motivaci(historky atd.) a vidiny neuvěřitelných milionů se domnívám,že v amwey je těch co pracují naplno mnohem více než v jiných zaměstnáních.To dokládá i ten váš fanatismus.Jak musí být drtivá většina amwejáků flustrovaná,když i přes tak usilovnou práci vydělají hovno.
  Víš proč chtějí lidé slyšet historky.Hodně lidí mají rádi pohádky se štastnym koncem.Já taky,ale je to jenom pohádka…

 20. JC:

  Žádný div. Ty se v podstatě ve všech svých příspěvcích, bohužel, pouze a jenom DOMNÍVÁŠ 🙂 A dokud se to nezmění, budeš pořád jen za žvanila 🙂

 21. Jara Cimrman:

  ACZ = Fanatický snílek + milinonář s limuzínou + milinonář s dlouhou , drahou limuzínou :mrgreen:

  Myslí si o sobě jak je chytrý a dokonalý, přitom je to jenom obyčejnej chudáček, co si myslí, že bude vydělávat prachy v amwayi. Kdeže, jenom bude navždy kupovat amway produkty a živit ty vyžírky!

 22. vi gadzi blbi u nas v amway jsou skoro fsichni bohati ja videlavam v amway 50 000 krun! k tomu socialka a sem v pohode aranka moje ma taki nejake penize e zijem v pohode mercedes mame vi gadzovsaki rasisti dal nadavejte na amway a na romi ale furt ste jen gadzi blbi kteri chodi do prace

 23. Komentuje JaraCimrman, 21.6.2011 @ 18.09
  No vidiš já sem pro tebe žvanil,ty pro mě fanatický snílek.Ještě něco?

  Jo. Něco by tu bylo. jako obvykle, Že zase kecáš naprostý kraviny 🙂

  Fakta o tom, že ty jen hloupě žvaníš, jsem předložil mnohokrát a předložím kdykoliv znovu. Chytit tě za fusekli je snadnější, než si vyloupnout šušeń z nosu 🙂 To je ale při konfrontaci se žvanily standartní pravidlo.

  Fakta o tom, že já bych byl nebezpečný snílek, k dispozici nemáš, nikdy jsi neměl a nikdy mít nebudeš.

  Nemám tu totiž žádný příspěvek z kategorie „snění“ podle tvých představ o snění 🙂

  Vše, co jsem doposud uvedl, jsou holá fakta, ověřená fakta, která se dějí, děly a budou dít i nadále.

  Já, na rozdíl od tebe, za všechny informace, co zde ohledně Amway píšu, vždy ponesu 100% zodpovědnost a ponesu ji před kýmkoliv v reálu, na veřejnosti, kdykoliv si kdo namane.
  ———–

  Komentuje admin, 21.6.2011 @ 19.37
  ACZ = Fanatický snílek + milinonář s limuzínou + milinonář s dlouhou , drahou limuzínou
  Myslí si o sobě jak je chytrý a dokonalý, přitom je to jenom obyčejnej chudáček, co si myslí, že bude vydělávat prachy v amwayi. Kdeže, jenom bude navždy kupovat amway produkty a živit ty vyžírky!

  A takhle to vypadá, když někdo žvaní o něčem, o čem ví naprosto kulový 🙂

 24. acz
  Ty zase a pořád dokládáš jak seš zblázněnej do amwey.Nemá ta nemoc nějaké jméno:třeba amwaysexuál.Zeptej se lékaře,možná vědci na to našli lék.
  PS:nerozčiluj se,ještě ti praskne žilka a už nevyděláš peněz jako šlupek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *