Havel měl být popraven za protistátní činnost, tvrdí komunista Štěpán

Václav Havel měl být před rokem 1989 popraven za protistátní činnost, tvrdí generální tajemník Komunistické strany Československa (KSČ) Miroslav Štěpán na sociální síti Facebook. KSČ je nástupkyní zločinecké KSČ, kterou zákon č. 198/1993 Sb. označuje za zločinnou a zavrženíhodnou organizaci. Je vidět, že současní komunisté pořád inkliknují ke zločinnosti. Rozhodně nevolit!

Havel měl být popraven za protistátní činnost
Miroslav Štěpán: Havel měl být popraven za protistátní činnost

5 komentářů u “Havel měl být popraven za protistátní činnost, tvrdí komunista Štěpán

  1. naprosto souhlasim,vlastizradce a zlocinec Havel,(doufam,ze jeste hori v pekle,)spolu s legalizátorem nejvetsiho tunelu v postkomunisticke evrope..tito dva,spolu se zlocinnym OF,vraha a zradce Havla..trest smrti mel byt vykonan uz davno..nejsem komunista,ale tohle co se tady deje po revoluci,je katastrofa..nevim co je horsi,ale zmr-di,kteri se tady jiz 23 let stridaji u kormidla,odrazeji pravou povahu a podstatu lidu CR..jsme jeden z nej-….rvenych narodu vubec,v jistem ohledu i horsi,jak cigani..protoze cigani umeji drzet pospolu a tim se stavaji silnejsim hlasem,..vysledkem tohoto vseho je,ze ja osobne ,,svou vlast,,uz nepovazuji za domov.nevim kde se stala chyba,ale zlo a spatnost cpi vsude okolo,zivotni uroven,co se tyce potravin-tedy kvality a ceny,nas radi nekde na Ukrajinu..Jak je to mozne?doufam,ze Klause,za jeho zniceni ekonomiky a statu,jednou nekdo odstreli jako psa..

  2. kuklux:

    Havel byl zrádce akorát tak v chorých mozcích demagogických komunistů. Žijete zcela mimo realitu. Uvědomte si, že komunistický režim v nejbližších 100 letech nebude, protože vyčpěl a ukázal svou pravou tvář (zločinnost). Přiznejte si to, pak přijde do 1 minuty úleva.

    PŘÁT NĚKOMU SMRT, TO JE TO POSLEDNÍ!!!

  3. Komunisté mají na rozdíl od vás ve světě demokratickou většinu,demokratická většina rozhoduje.! 😛 😆 ❗ 😈

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *