56 komentářů u “Amwayácká šaráda z Brna pokračuje (video)

  1. Ten kluk z videa „vydělal“ v Amway 2000,- :mrgreen: A tolik „vydělává“ většina Amwayáků 😆 Hlavně, že maji plná ústa milionářů 🙄

  2. Tak to je fakt, že amwayáci maji plnou hubu milionářů. Známej to dělá už hodně let a pořád řiká, že bude jednou milionář 😆 A pořád dělá číšníka :mrgreen:

  3. Což to, že v amwayi těžko něco vyděláš, ale jde o hlavně o to, že to ničí manželství a vztahy vůbec. Ty jejich semináře neskutečně vymejvaji mozky. Pořád tam keceji o někom hrozně bohatým z Ameriky a milionech co můžeš vydělávat. Byl jsem tam jednou s manželkou a nechápu jak tomu mohla tak beznadějně propadnout. Každej normální člověk vidí, že je to podvod na chudáky, který jsou ve spodu té pyramidy.

    1. Adame moc dobre napsane. Souhlasim s vami. Pritelkyne take zblbla, me do toho nedostala a Amway docilila jen to, ze to je moje EXpritelkyne…..

  4. S amway sektou už nikdy nechci mít nic společnýho!! Byl sem fakt blbej. Nejdřív jsem přišel o kamarády a přátelé, potom i manželku a děti 🙁 Těžko nyní obnovuju jejich důvěru. Pokud je někdo do amway hodně zaspálenej, tak pomůže jenom pomoc odborníka. Já se léčil na psychiatrii skoro rok. A nebyl sem tam jedinej, co tam byl díky amway sektě. SEKTA AMWAY NIKDY!!!!!!!!!!!!!!

  5. On mluvím pravdu ale neumí moc mluvit přeskakuje ty kteří dělají amway nebo rozumí obchodnímu systému tak to pochopím ale jiní lidi to nepochopí musíš se hodně učit ale věřím že budeš super doufám že máš někoho kdo ti pomáhá v týmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *