Amwayáci jsou naháněči lidí?

Pravidelný čtenář tohoto blogu ví, že upozorňuji na nešvary… Za velký nešvar považuji některé Amwayáky – verbíře lidí, které považuji za nesmírně odporné lidi – odpad společnosti, protože obtěžují slušné a normální lidi (manipulují s nimi). V minulosti jsem byl akcentovaně přemlouván – obtěžován Amwayákem, který praktikoval své „nahánění“ stalkingem. Prostě děs! Amwayáci – naháněči, verbíři lidí, používají různé praktiky k naháněné lidí a vymývání mozků, např. knihy, zvukové záznamy (CD), ve kterých se mj. dozvíte, že nejdůležitější je mít Seznam lidí – lidi, který máte kontaktovat – uhánět, přemlouvat, otravovat… Kde se dozvíte, že mají verbovat všechny ZNÁMÉ i NEZNÁMÉ lidi! Např. lidi z chaty, z kostela, neznámé lidi na autobusové zastávce…

Taktika Amwayáků je prostá: nahánět lidi – vymýt jim mozek, např. pohádkou o nadprůměrných příjmech, ukazovat jim obrázky amerických milonářů – podpořit v nich závist, atp.  To mají někteří emwejáci skutečně dokonale propracované, to se jim musí nechat. Považuji to však za velice ohavné a bezohledné.

V tomto článku jsou uvedeny subjektivní názory autora článku.

 

Související články:

Další články o Amway na CzBlogu

Další články o Amway na Amwey-Business.cz

175 komentářů u “Amwayáci jsou naháněči lidí?

 1. ACZ: Promiňte, ale jste naprostý vůl… 😉

  Motáte dohromady fyzické i právnické osoby.

  OSVČ je necelý milion a skutečně odvedli jen 2,9 miliardy, ale Vy do toho motáte i jednatele sro. a další podnikatele, kteří rozhodně nefungují jako typický živnostník.

  Pokud si stále myslíte, že živnostníků je u nás skoro stejně, jako zaměstnanců, napište do ČT, že to mají špatně:

  http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/209853-kalousek-zivnostnici-by-meli-odvadet-stejne-dane-jako-zamestnanci/

  Jinak já pracuji v případě Amway s čísly firmy, tedy 25 000 a podle toho, jak funguje Amway jinde, odhaduji.

  Nepřipadá Vám to divné, když tu někdo vychvaluje nějaký způsob podnikání a ani vlastně sám neví, kolik je podnikatelů a kolik jen samozásobitelů? Vám to nepřipadá divné, že to tato firma pečlivě tají? Mě ano.

  Jinak mě velmi mrzí, že jste zřejmě neměl možnost moc cestovat (asi by to chtělo výnosnější podnikání), ale to, že když v Itálii např. lízáte zmrzlinu a nemáte doklad, tak můžete dostat solidní flastr, to je pravda, stejně jako i v jiných zemích.

  A jinak docela účinnou se na Slovensku ukázala účtenková loterie. Rozdali ceny za pár milionů a zjistili daňové úniky za miliardy a je jedno, jestli šlo o hospodu, obchod, nebo nějakého opraváře…

 2. Martin:
  Ohledně poznámky ke slevě na dítě. Měl sem za to, že hovoříš o roce 2012.

  Pokud by to byla pravda, pouzil bys k odpoctu na dite jinou castku, tu, ktera v danovem priznani v roce 2012 byla stanovena (11xxx). Ty jsi pouzil castku z letosni sazby, takze. …

 3. PEPE:

  Skutecne mame kazdy svoje zdroje.

  Účtenková loterie, kterou Slovensko spustilo loni na podzim, aby omezilo daňové úniky, vylepšila příjmy státní pokladny o několik milionů eur. Vzhledem k částce, kterou výběr DPH ročně v rozpočtu zaujímá, je to však jen nepatrný přínos. Vyplývá to z údajů, které zveřejnilo slovenské ministerstvo financí.

 4. Pepe:

  Jinak mě velmi mrzí, že jste zřejmě neměl možnost moc cestovat (asi by to chtělo výnosnější podnikání), ale to, že když v Itálii např. lízáte zmrzlinu a nemáte doklad, tak můžete dostat solidní flastr, to je pravda, stejně jako i v jiných zemích.

  V Italii jsem skutecne nikdy nebyl, narovinu ale dodavam, ze jsem po tom nikdy ani netouzil a nikdo z rodiny take ne.

  Nicmene se docitam, ze zminovana zmrzlinova praktika financia guarda v Italii je v Evrope naprostou raritou a presne odpovida italskemu naturelu.

  Tedy opet nic bezneho. Naopak, buzeracni ulet.

  Doufam, ze se u nas niceho podobneho nikdy nedoziju.

 5. ACZ: Obávám se, že je to daleko běžnější, než si myslíte:

  http://www.novalja.cz/chorvatsko/informace-chorvatsko/o-chorvatsku/uctenky-v-chorvatsku/

  Jinak je strašně zajímavé, že v našem, převážně pravicovém tisku, se píše, že účtenková loterie na Slovensku stojí za prd, zatímco New York Times dopady tohoto opatření chválí, nejen z hlediska okamžitého výběru daně, ale i proto, že úřady dostávají daleko víc podnětů od lidí, kteří od prodejce žádnou účtenku nedostali, čímž efektivně upozorňují na okrádání státu.

  http://www.nytimes.com/2014/04/20/world/europe/forget-the-car-in-slovakian-lottery-real-prize-goes-to-tax-man.html?_r=0

  Není to zajímavé?

  Jinak tuto loterii využívá řada jiných zemí a především ty, které mají největší problémy s výběrem daní, takže Řecko, Portugalsko, Malta, ale třeba také Taiwan a něco podobného se provozuje i v Číně.

 6. Jen pro pořádek, použil sem částku z roku 2013, protože se mi nechtělo hledat co platilo v roce 2012.

  Nicméně tvrdil si, že „Vememe-li v úvahu, že daně tvoří cca 30% hrubého příjmu, tak každý průměrný živnostník v ČR …. a teď pozor na ta čísla ….

  VYDĚLÁ ROČNĚ 2000,- Kč ČISTÉHO :-)“

  Nechci ani spekulovat co si představuješ pod hrubým příjmem. Přesto sem velmi zvědavý na přepočet, jak se z 15% daně stane 30%.

  A rád bych zopakoval příklad, který sem psal:
  – rozdíl příjmů a nákladů je 650.000 – 390.000 = 260.000
  – daň z příjmu je 15%, výše daně je 39.000.
  – sleva na poplatníka 24.840.
  – sleva na dítě 13.404 .
  – odvedená daň 39.000 -24.840 – 13.404 = 756 Kč.

  Jsem tedy přesně v parametrech tvého příspěvku:
  – daň cca 1000 Kč
  – čistý výdělek naprosto nesouměřitelný s tvým tvrzením

  Doložíš své tvrzení výpočtem? Přiznáš žes plácal? Nebo se budeš tvářit, že máš pravdu?

 7. Pepe: u nás by hodně pomohla už jen elektronická evidence prodejních dokladů. Je až k nepochopení, kdo vše není plátce DPH. Typicky čínské restaurace.

 8. Taky se obavam, proboha, uz jsou dve zeme v Evrope s uctenkovou policii na plazi shodou okolnosti tesne vedle sebe.

  Uctenkova loterie a hlaseni podnetu = statem rizene zalovani, navrat k socialismu = levicove napady.

  30% =
  15% dan z prijmu
  7.5% CSSZ
  7.5% VZP

 9. ACZ: Nevím, co je levicového na boji proti podvodníkům. Bohužel ty kontroly účtenek jsou tak trochu důsledkem jihoevropské mentality. Přestože např. v Itálii je možnost nastavit splatnost faktur až na 90 dní, tak je tam stejně národním sportem platit po splatnosti.

  Takové problémy např. severské země nikdy neřešily, protože i přes výrazně vyšší daně je tam zvykem nepodvádět a platit včas, proto se k takovým kontrolám účtenek a loteriím uchylovat nemusí.

  Ten, kdo daně řádně platí, se nemusí ničeho obávat. Bohužel podvodníků nadávajících ostatním do komunistů, je u nás pořád dost…

  Ono by nebylo od věci odcestovat někam na západ a podívat se, jak to tam funguje. Četl jsem teď článek jednoho Čecha, který dlouhodobě bydlí v UK a byl v naprostém šoku, že na karlovarském festivalu mu nikdo nikdy u stánku nebo v restauraci nedal daňový doklad a když ho požadoval, tak to byla operace na 10 minut.

  Takhle to prostě na západě nefunguje a je to tam nemyslitelné, přestože tam komunisty nikdy neměli…

  A třeba v UK jsou občanská sdružení, která upozorňují na to, že ta či ona firma odvádí v UK málo daní a tuto firmu pak bojkotují. Takto třeba donutili Starbucks k tomu, že ta firma sama od sebe doplatila na daních 10 milionů liber.

  Prostě je to jejich stát a chtějí, aby fungoval.

  Stejně tak v US, cokoliv jsem kupoval, dostal jsem daňový doklad, i když to byla jen pitomá kobliha v Dunkin Donuts.

  Netuším, proč je to u nás naopak, kdy mnohdy podvodník je jakýmsi lidovým Robinem Hoodem, kterému ještě mnozí fandí…

  Opravdu bychom se měli inspirovat na západě, protože ještě máme co dohánět.

 10. Ty jsi evidentně politický dogmatik.

  Ještě minulý týden pro tebe byl etalon správné politiky ten Indický, dnes už je to zase (díky bohu) ten západní. Tak nevím.

  V kontextu s tím tedy upozorňuji, že v žádné západní zemi není MLM diskreditován, potlačován ani odsuzován. Naopak. Také se tam nezavírají ředitelé Amway do vězení kvůli firmě 🙂

  Amway měla v minulém roce několik zásadních ekonomických a obchodních přednášek a akcí přímo na půdě komisariátu EU, takže je zřejmé, že je na západě naprosto respektovanou firmou.

  (konkrétně se jednalo o akce: Amway Global Entrepreneurship Report a Entrepreneurship Beyond Failure, konference „Fail2Succeed“, akce „Think Young“, dále akce „Entrepreneurship: Releasing the Potential of the 50+ Generation“ …) dohledáš na Google.

  Holt sekta a podvod, no 🙂

  Na boji proti zlodějům není levicového nic, nemá to s politickou orientací totiž nic společného.

  Na buzeraci zákazníků, jestli mají v kapse účtenku, nebo na podporování žalování jednoho na druhého, naopak VŠECHNO.

  je vidět, jak splácáváš nesouvisející části dohromady.

  Je neštěstím, že netušíš, proč je TO u nás naopak. Je to v lidech, úrovni jejich morálky, výchovou rodičů a především 50-ti letým výplachem socialismu. Tyto tendence přetrvávají bohužel dodnes a jejich projevem je také pochopitleně i vaše křížová výprava proti Amway.

  Jde o zakořeněnou snahu neustále diktovat, nařizovat, kritizovat, omezovat a td. Máte to v sobě, získali jste to od svých rodičů a předáte to i svým dětem, místo abyste se podívali na sebe a změnili úroveň morálky, zodpovědnosti a charekteru sami u sebe. Tedy globálně v blízké době k významné změně u nás nedojde.

  Pro vás je totiž zásadním postojem to chtít po těch druhých. Jenže tak jednak ničeho nedosáhneme a především se tím nic nevyřeší.

  Tak to totiž nefunguje.

  OK, inspirujme se na západě, jak sám navrhuješ:

  To znamená, že Amway byznys je naprosto legální, naprosto pocitvý a suverénně respektovaný.

  OK?

 11. ACZ: Tolik nesmyslů splácaných dohromady, doufám, že Vám za to alespoň platí.

  Na rozdíl od Vás hluboce respektuji rozdíly mezi národy a kulturami. Kdo jsem já, abych víc než miliardu lidí shrnul takovým xenofobním maloměšťáckým výblitkem, jako jste to udělal Vy?

  Jak už jsem psal, evidentně málo cestujete a málo se poznáváte s cizinci…

  Jestli Vám připadá, že to, že v UK probíhal před pár lety soud o úplném zrušení Amway v UK, jako že je Vám ta země nějak nakloněná, tak jste víc, než rozený optimista… 😆

  Návštěvy lobbistů v Bruselu jsou naprosto normální… 🙄

  Zařadili jste se po bok např. tabákových firem, které tam také usilovně lobbují, aby ještě alespoň chvilku mohli prodávat krabičky cigaret bez ošklivých obrázků různých typů rakovin…

  Třeba v té UK Váš byznys není respektovaný ani náhodou, stejně, jako není u nás… 😆

  Musíte v mnoha zemích zveřejňovat průměrné příjmy (nejpodrobnější income disclosure je právě v UK).

  Řekl bych, že Amway je spíš v mnoha zemích trpěný. Navíc stát tu není od toho, aby vodil lidi za ručičku.

  Regulátoři pro každého rozumného člověka udělali dost tím, že zveřejňují příjmy v Amway. Ale pokud je někdo idiot a i přesto si myslí, že tím zbohatne, nebo dokonce vydělá na důchod, ať si dělá, co chce…

  A btw. opravdu se jmenovala nějaká konference o MLM „fail2succeed“ a Vy to vydáváte za nějaké obrození Amway a MLM?

  Proboha alespoň si přeložte, co znamená Fail to Succeed. Btw. MLM podnikání to vystihuje skvěle… 😉

 12. Pepe:

  Ty jsi takový mluvka.

  Ty velice respektuješ rozdíly mezi národy, na druhé straně ale naprosto nerepektuješ svobodu podnikání. Zvláštní.

  Ohledně xenofobie jsem se také vyptával, jak jsi k tomu přišel, tedy co jsem si ve svém příspěvku vymyslel a není pravdou. A nic. Ticho.

  V UK žádný soud o zrušení Amway v UK nikdy nebyl. Téma soudního sporu bylo úplně něco jiného a jak je v civilizovaných zemích obvyklé, právo zvítězilo. Tobě se to nelíbí, chtěl bys to jinak … ale prý „respektuješ to čiu ono“ …. no, ve skutečnosti respektuješ jenom to, co se ti hodí do tvé demagogie.

  Návštěvy lobistů jsou jistě obvyklé, jenže kdyby ses podíval na ta témata, ihned bys poznal, že nešlo o lobbing Amway. Jenže proč bys to dělal, že? Amway neměla ani u jednoho tématu žádnou vlastní prezentaci, nebo záměr zviditelňovat vlastní byznys.

  Opakuji znovu, nepsal jsem, že konference Amway v EU byly o MLM! Nevykládej tu nesmysly, troubo!

  To je dobře, že tu není stát od toho, aby vodil lidi za ručičku, moc dobře a já nikdy ani náznakem neprezentoval, že bych si něco takového snad přál.

  Bohužel musím konstatovat dále, že do této role jste se pasovali vy, inkvizitoři Amway 🙂 Koho ty chceš vodit za ručičku prosímtě? Co ty jsi už v životě dokázal, že chceš „radit“ druhým, co mají a nemají dělat? Hm?

  FAIL2SUCCEED znamená „přes selhání k úspěchu“. S MLM to nijak nesouvisí, jednalo se o konferenci na půdě EP.

  Máš proti tomuto programu něco? A co? Víš vůbec jaký je jeho smysl a proč vznikl?

 13. ACZ: Respektuji svobodu podnikání a respektuji Vaše rozhodnutí být součástí největší světové pyramidy.

  Jen chci, aby ostatní, obzvlášť pokud by je do toho někoho lákal, měli plné informace.

  Pokud se kdokoliv i přes to rozhodne šlápnout do hovna, je to jeho boj a bránit mu v tom nemůžu.

  Prosím přestaňte už lhát, ano?

  http://blogs.mirror.co.uk/investigations/2009/01/amway-survives-compulsory-clos.html

  http://www.amquix.info/amway_uk_near_death.html

  http://www.pyramidschemealert.org/PSAMain/news/AmwayCaseAppealed.html

  Tady máte 3 různé stránky, včetně velkého britského deníku, kde se jasně píše, že Amway přežil soud o ukončení svého působení v UK.

  Více jsem to popsal zde:

  http://amwey-business.cz/amway-neprijemna-fakta-z-velke-britanie/

  Jinak přes selhání k úspěchu by bylo Through failure to success. Fail to succeed znamená, že se někomu zkrátka nepodařilo uspět, což je ve spojistosti s Amway jistě velmi vhodné téma… 😆

  The Fail2Succeed campaign is a ThinkYoung initative aimed at reducing the negative stigma surrounding entrepreneurial failure within Europe, both socially and financially.

  Naprosto souhlasím s tím, že je dobře, že někdo mladé lidi motivuje k tomu, aby podnikali. Bohužel tento cíl je značně devalvován právě účastí firmy Amway.

  Amway není skutečné podnikání, byť utrácí miliony za to, aby to tak vypadalo.

  Někteří, včetně Vás, jsou jednou podnikatelé, pak zase samozásobitelé. Proboha, co tedy vlastně jste?

  Teď jsem se vrátil ze sámošky a nakoupil si tam.

  Jsem tedy snad podnikatel? :mrgreen:

 14. Nerespektujes a nikdy jsi nerespektoval.

  Vymyslis si hovadiny o pyramidach, hovne, do ktereho muze nekdo slapnout a td.

  To samozrejme nema s respektem nic spolecneho, naopak. To je projev nejvetsiho pohrdani.

 15. A jak tak projizdim ty „zpravy z tisku“ tak dokonce odmitas respektovat i verdikt nejvazenejsi soudni instituce na svete, vehlasnych britskych soudu, ktere opet, jako jiz mnozi a jinde, zase potvrdili, ze Amway neni zadna pyramida, ze to neni zadny podvod a ze se neni ceho obavat.

  Amway o zadnou existenci v Britanii nebojovala, protoze verdikt soudu byl predem naprosto zrejmy.

  Ty si stale pletes zalobu s vinou. Vis, hned zitra muzes s kamaradem podat trestni oznameni na Amway a rizeni skonci pred soudem, pokud si najmes vyrecneho pravnika, kteremu nebude vadit, ze prohraje. Ale zase bude vysledek znam predem.

  Ve svete to porad nekdo zkousi, nejde jen o Amway, dnes kazdy zaluje kazdeho. Ale tva slepota, ci klapky na ocich, ti umoznuji videt jenom Amway 🙂

 16. ACZ: Nejste Vy náhodou Karlsbad? To je jako s kafemlýnkem.

  Amway v UK žalovala přímo jedna z institucí britské vlády.

  http://en.wikipedia.org/wiki/Department_for_Business,_Enterprise_and_Regulatory_Reform

  Přitom je to instituce, která má podporovat podnikání v UK, ale samozřejmě nepodporuje sračky jako Amway, proto Amway žalovala.

  Žaloba není vina, to máte jistě pravdu, ale v průběhu soudu Amway všechna pochybení, která byla firmě vytýkána, sám napravil a přesto přišlo mnoho nových regulací, jako detailní income disclosure, zrušení obnovovacích poplatků, ukončení byznysu se školícími materiály atd.

  A to, že v Amway 99,7% účastníků prodělávalo se rozhodnutím soudu nesmazalo, to je prostě fakt.

  A dostatečným varováním pro normálního člověka by mělo být právě to income disclosure. Jak už jsem říkal, ani já, ani vlády různých zemí nemohou vodit každého debila za ručičku…

  Nakonec to také dokazuje velmi nízký počet členů Amway v UK.

 17. Ono vlastne kazdy takovy doud je ze vseh pohledu vitezstvi pro Amway.

  V prvni rade se opet nenalezlo nic, kvili ceby by bylo mozne Amway zakazat a potvrdilo se soudni instanci, ze jde o byznys jednoznacne legalni.

  V te druhe pak soudni system v UK vytvari trvaly precedens, takze kazde dalsi snahy demagogu budou v budoucnu zamitnuty uz v pocatku, na zaklade tohoto precedensu.

  Nekdy mam pocit, ze si to Amway aranzuje zamerne, aby si vytvorila predem neprustrelne argumenty pro jakekoliv budouci demagogicke snahy o diskreditaci.

  Fakt, ze statni instituce nekoho zaluje a ze pozaduje ruzne upravy, zmeny a pod, je dnes a denne u vetsiny velkych firem. Trvale se stim potyka kazda velka firma po celrm civilizovanem svete. To neni zadny dukaz, ze Amway je spatna, to by pak totiz byli spatni vsichni, coz samozrejme nejsou.

  Nakonec nebud srab a vyskrabej vsechny soudy one instituce proti ruznym firmam za treba poslednich deset let.

  Kdo se dneska nesoudi, tak vlastne v globalnim meritku nic neznamena.

  Nemam pravdu?

 18. A to, že v Amway 99,7% účastníků prodělávalo se rozhodnutím soudu nesmazalo, to je prostě fakt.

  To se samozrejme nikdy neprokazalo a ani prokazat nemohlo. Tenhle blabol lze vydedukovat pouze spusobem, ze prodelava i ten, kdo je registrovany jako zakaznik a jen nakupuje za VO ceny a tech je drtiva vetsina.

  Jeste jsem nikdy neslysel oficialni demagogii, ze lide prodelavaji, protoze si nakupuji spotrebni zbozi v kontextu s tim, ze ti, kdo jim je prodavaji, jsou za to zodpovedni. Jen od Vas inkvizitoru Amway.

  To fakt tedy NE!

 19. ACZ: Vy jste opravdu kolovrátek, nic víc, prostě Amway houpací kůň, který dbá na to, aby na konci jakékoliv diskuze byl ten správný názor a žádný jiný.

  Neuvědomujete si, jako moc tím potvrzujete moje slova?

  Neumíte to. Vystupujete jako…, no jako klasický člen sekty…

  Navíc ten soud v UK Amway vyhrál především díky velmi dobrým právníkům, kteří neustále zpochybňovali formální náležitosti žaloby, ne věc samou.

  Když víte, že je vše u Vás naprosto v pořádku, budete ze dne na den dělat rozsáhlé změny, včetně vyhození několika Diamantů jako obětních beránků, jen aby Vás z UK nevyhodili, což by pro firmu byla celosvětová rána?

  Ano, s Vaším zbožím lidé prodělávají, protože stejnou kvalitu a výrazně lepší poměr cena/výkon najdou v kterémkoliv obchodě…

  A víte, co je opravdu úlet? Včera jsem zjistil, že mám doma nějaký Váš čistící přípravek. Je na tom napsáno LOC a v mém bytě to zůstalo po starých majitelích, kteří odešli před 3 lety. Nic jiného v té skříni nezůstalo, jen tento přípravek, který už ale v době, kdy odešli, byl 4 roky prošlý a upotřebený jen z poloviny 1L balení(výroba 03/03 trvanlivost 03/07).

  Zůstalo mi to ve skříňce v koupelně a ani jsem netušil, o co se jedná, ale při hektickém stěhování jsem to zkrátka zaskládal svými čistícími prostředky a přišel na to až teď při úklidu. 🙂

  Zkrátka asi kvalita no…

  Btw. když teda máte tu 100% záruku, nechcete si to vzít zpátky?

  😉

 20. Pepe:

  Ano, s Vaším zbožím lidé prodělávají, protože stejnou kvalitu a výrazně lepší poměr cena/výkon najdou v kterémkoliv obchodě…

  Opravdu? Ty jsi uz neco porovnaval? A co napriklad?

  Krome toho je to dalsi z tvych demagogii, stejna kvalita a k tomu jeste pomer cena/vykon 🙂

  Pritom jsi prave potvrdil, ze jsi objevil svuj uplne prvni produkt Amway, no, bohuzel 11 let stary 🙂

  A ty zavery, proc tam byl 🙂 Ani tohle neni nic, nez tva 100% domenka.

  A tak pravnici Amway jsou tedy vitezove 🙂 No to je dost ostuda pro Britsky urad, ze neumi ani pripravit poradne zalobu 🙂 Kdo jim to chystal? Nejaky inkvizitor Amway tvych znalosti? Navic jsou-li duvody zamitnuti jen procesni chyby, lze zalobu opakovat. Kdy byl ten soud? 🙂

  Jdyz nekdo porusuje smlouvu a „pravidla hry“, tak jde. To je normalni vsude na svete. Tolik ke zruseni smluv nekolika diamantu v cele 55-ti lete historii Amway.

  Ja jsem jako kolovratek, ty zase jako kafemlejnek 🙂 Oba vime, ze delame spravnou vec, tak co ti porad vadi?

 21. ACZ: No, pokud vím, ta byli odejiti Diamanti z nejmenší sítě. Proč? Protože kdyby vykopli lidi od Yagera nebo Britta, tedy těch největších Amway gangsterů, mohlo by to mít nepříjemné následky pro Amway, protože v těchto sítích je opravdu mnoho lidí a Amway se bojí si to s nimi rozházet. Zkrátka pro přežití stáda obětovali nejslabší a nejméně vlivné kusy…

  Jinak se omlouvám, ale dnes už se nebudu věnovat naší nekonečné přestřelce. Objevil se jeden solokapr, doslova dvě mouchy jednou ranou, takže to musím sepsat, aby to pokud možno ještě dnes vyšlo… 😉

 22. Pokud vime my vsichni, tak vis prd, proc nekterym diamantum byla zrusena smlouva. Takova jsou fakta, porad jen spekulujes, nic vic.

  Nemas jediny opravneny argument, proc by mel byt Yager, nebo Britt genkstr. Jen si to vymyslis, nic vic.

  Hypoteticke zruseni smlouvy s Yagerem by nemelo na sit vubec zadny vliv, jenze o tom ty nemuzes nic vedet, doted ti buh neumoznil system odmenovani a rozdelovani provizi pochopit, jiste se nebudes v prsa placati, ze jej znas.

  Ciste z pragmatickeho pohledu kazdy spolecensky subjekt, skupina ci stado, pokud musi nekoho obetovat, obetovava ty nejmene potrebne. To brzy poznas na vlastni kuzi, az tvuj zamestnavatel zjisti, jak moc potrebny nejsi 🙂

  To zase bude blabol 🙂

 23. ACZ:

  We have been hard working, loyal Amway IBOs for 25 years, and Diamonds for 15 years. We believe we could not have done more to comply with Amway’s Rules of Conduct / Code of Ethics. As this business has been a big part of our lives we have found the recent events to be deeply shocking. We still find it hard to believe that Amway can treat its leaders in such an unreasonable way. We hope that our experience serves as a warning to others.

  Byli jsme tvrdě pracující a loajální VPA celých 25 let a Diamanti 15 let. Máme za to, že jsme udělali vše pro to, abychom splňovali pravidla byznysu Amway a etický kodex. Protože tento byznys byl součástí našeho života po tak dlouho, jsme v hlubokém šoku z toho, co se stalo. Stále nemůžeme uvěřit, že se takto může chovat Amway ke svým lídrům. Doufáme, že naše zkušenost poslouží jako varování ostatním.

  http://www.jerryandmandy.co.uk/

  Celkem výživné čtení, asi to brzy přeložím celé… 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *