Antivirový program do mobilu zdarma

Poslední dobou jsou velice rozšířeny viry, malware a spyware pro mobilní telefony. Vhodné je používat antivirový program. Sháníte antivirový program do mobilního telefonu, který je zdarma? NetQin Mobile Anti-Virus je antivir do mobilů, který je zcela zdarma!

NetQin Mobile Anti-Virus je antivir a firewall pro mobilní telefony, který nabízí dokonalou ochranu před viry, malware a spyware. Antivir nijak nezatěžuje – nezpomaluje chod mobilního telefonu a nezatěžuje baterii. NetQin Mobile Anti-Virus umožňuje bezpečně surfovat na internetu a stahovat aplikace, aniž by se vám do mobilu dostal nějaký škodlivý kód.

NetQin Mobile Anti-Virus je určen pro operační systémy Symbian (S60), Windows Mobile, Android. Je vhodný například pro mobilní telefony Nokia N90-97, Nokia E70, Nokia E90,  Nokia N79, Nokia N97, Nokia 6790, Nokia 5800, Nokia 5500, Nokia X6, Nokia 6682, atd.

NetQin Mobile Anti-Virus download: http://www.netqin.com/en/antivirus/download/

3 komentáře u “Antivirový program do mobilu zdarma

  1. tento antivirus jsem používal cca. měsíc a dá se říct že sám o sobě je dafacto zdarma, ale největší problém je u nových aktualizací. Ty si musíte stáhnout sami, ale ještě předtím to po vás chce číslo kreditky… Takže zase tak zadarmo to není… To už bych radši doporučoval antivirus s placenou licencí. Nejlepší je ESET MOBILE SECURITY s pravidelnýma aktualizacema a technickou podporou zdarma… Pro mě jasná volba

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *