Vážení čtenáři a čtenářky,

mnozí z Vás jste otcové a matky dětí. Drtivá většina rodičů své děti miluje. Pro své potomky jste ochotni udělat maximum, to je přirozené. Pro většinu rodičů je dítě tím nejcennějším darem. Rodiče své děti vychovávají. Je to právě rodič, kdo je u toho, když jeho dítě začíná chodit, mluvit… Až děti vyrostou, tak si nacházejí první lásky. Poté následuje svatba a rodinný život. Drtivá většina rodičů chce být svému dítěti na jeho svatbě. Který otec by nechtěl vést svou dceru k oltáři? Která matka by nechtěla vést svého syna k oltáři? Snad každý! Bohužel, jsou i tací rodiče, kteří mají vyšší zájmy, než je svatba jejich milovaného dítěte. Možná to zní jako nepovedený vtip, ale je to tak!

Seminář amway, má přednost i před svatbou

Pro některé Amwayáky, členy různých Amway organizací, je relevantnější seminář Amway, než svatba či rodinná oslava.  Až je mi z těchto slov smutno. 🙁 Výňatek z Amway semináře (Čížek)…

Nahlásit nefunkční video

Co z toho plyne?

Následující…

  • Považuji to negativní manipulaci s lidma. Něco nepřijatelného! Něco, nač je potřeba upozorňovat.
  • Amwayáci jsou na seminářích učeni k tomu, že Amway byznys je pro ně nejrelevatnější prvek života, nejhodnotnější náplň života. Dále jsou učeni k nahánění lidí, egoismu, závisti, atd. Nebýt na svatbě vlastního dítěte, to je přeci strašné. Nesouhlasím s tím!
  • Plyne z toho to, že někteří děti, jsou obětí fanatismu a negativní manipulace svých rodičů. Upřímně tyto děti lituji 🙁 Žít s Amwayákem musí být něco hrozného. Děti Amwayáků, pokud jste obětí toho zvrhlého fanatismu a manipulace, tak kontaktujte admina, možná vám mohu pomoci.
  • Relevantnější je seminář Amway, než rodinná oslava. Takže například…  Matka má šedesátiny. Dcera, syn a další příbuzní mají pro oslavenkyni připravené dárky. Matka jim však řekne: Já musím jít na seminář Amway – vydělávat penízky. Nebo také… Manžel koupil své manželce zájezd k třicátým narozeninám. Manželka řekne: Já se ale nemůžu účastnit toho zájezdu, v tom termínu je zrovna  seminář Amway, a ten má přednost. Děsné!
  • Plyne z toho to, že na Amway business musí mít člověk žaludek, nemůže to dělat úplně každý. Ono vůbec, kdo tento byznys dělá? Především lidé, kteří mají minimální šanci uspět v normálním životě, podnikání.
  • Pokud chce někdo v tomto byznysu vydělávat slušný peníze, tak tomu musí obětovat úpně všechno – peníze, čas, přátelé, příbuzné, rodinu… Všechno musí jít stranou.
  • Motivační Amway semináře magořeji a manipulují lidi.
  • Amway business (semináře) nepřejí lásce.

Dělat Amway?

Chcete začít dělat Amway? Nedělejte to. Nebudete moci jít na svatbu a rodinnou oslavu v době, kdy bude seminář Amway. To chcete? Normální člověk toto chtít nemůže!

Související články:

Další články o Amway na CzBlogu

Další články o Amway na Amwey-Business.cz