Webhosting u ACTIVE 24 – problém hned na začátku

Není to ta dlouho, co jsem psal článek Zatěžkávací zkoužka webhostingu Active 24. Narazil jsem velmi brzy na závažný problém… U ACTIVE 24 máte sice daný prostor, jenže tento prostor je omezen počtem souborů, které můžete umístit na server. Například u tarifu Komplet je povoleno mít na serveru pouze 14 000 souborů. Pokud tento limit překročíte, tak si musíte připlatit za dražší tarif.  Jenže toto se při objednávce tarifu nedozvíte. Pro můj projekt (nejedná se o dowlnoad portál) bych potřeboval tarif Business (40 000 souborů), jenže cena je závratná – 2.988 Kč + DPH. To se mi rozhodně finančně nevyplatí.
Proto jsem oslovil jsem 12 společností, které se zabývají poskytováním webhostingu – Forpsi,  HostingSolutions, EBOLA… Rovnou jsem napsal jasné požadavky, ani jeden z nich neměl limit počtu souborů. ACTIVE 24 je takový unikát 🙂 Co ale musím u ACTIVE 24 pochválit, je technická podpora, která je opravdu vstřícná, a opravdu funguje 24 hodin. Též jsou mi ochotni peníze do 30 dnů vrátit.

Zajímavá nabídka je od hostingové společnosti EBOLA. Za 468 korun + DPH nabízí prostor 10 GB (neomezeně souborů), neomezeně emailů, neomezený přenost dat, technická podpora 24 hodin, 14 denní záruka vrácení peněz bez udání důvodu… Dokonce za tyhle peníze můžete hostovat až 5 domén!

kabely

Jeden komentář u “Webhosting u ACTIVE 24 – problém hned na začátku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *