Už má Amwayák ACZ myčku nádobí?

Myčka nádobí je skvělá věc, která šetří našim drahým polovičkám hodně práce a času. My máme myčku nádobí řadu let, spokojený jsem já, ale hlavně moje manželka. Amwayáci myjí nádobí ve dřezu tím jejich koncentrovaným saponátem. Amwayák ACZ nebyl vyjímka, v minulosti tvrdil, že myčku nádobí mít nikdy nebude. Pane ACZ, nezměnil jste názor?

ACZ:
„Moje rodina spotřebuje láhev Dish Drops, prostředek na mytí nádobí za cca 5 měsíců. Nemáme myčku a bůh ví, že nikdy mít nebudeme. Všechno se myje ve dřezu Dish Dropsem. Za tuto časovou konstantu jsme běžně spotřebovali 5-6 litrových balení Jaru. Láhev 1 litru Dish Drops mě stojí 167 Kč. 5-6 lahví Jaru mě stálo běžně cca 250,- Kč. Matematika je neúprosná.“

Video: Jak Amwayáci myjí nádobí
Nahlásit nefunkční video

21 komentářů u “Už má Amwayák ACZ myčku nádobí?

 1. Kolega z práce dělá Amway nějaký ten rok. Jediné co od něj slyšíte je, že má z Amway pasivní příjem 40 000 měsíčně. Jo a ještě každýmu nutí to jejich zboží. Nové ovečky láká na jeho údajný pasivní příjem. Jenže vše je divné, protože dělá skladníka v Tescu 🙂 Nějaký zádrhel tam asi bude…

 2. A není to snad jedno? Konkrétně vám tady to může být u pr… (u pozadí), zda ji bude mít nebo ne. To se tady musíte docela dost nudit, když řešíte, jestli acz myje nádobí v ruce nebo myčce. 😆

 3. Ať si každý kupuje jaké zboží chce, ať si myje nádobí ve dřezu nebo na valše… To ale samotní Amwayáci neuznávají! Amway jsem vyzkoušel, byl jsem pod silným tlakem skupiny. Šlo jim o to, aby každý pravidelně nakupovat zboží a chodil na semináře. Je to sice dobrovolné, ale pořád slyšíte: takhle z tebe podnikatel nebude, seš sám proti sobě, chceš pořád poslouchat šéfa?, máš nemocný dítě mu kup vitanímíny za 2000,- a podobný kecy. Když jsem se na ně vykašlal, tak mi spadl obrovský balvan ze srdce. V Amway je hodně lží, přetvářky a pokrytectví.

  1. A můžete nám zdělit konkrétní osoby, které to neuznávají? Já osobně potkal několik amwayáků, a ti neřeší, zda myju nádobí v myčce či ve dřezu.

 4. Nedávno jsem byl osloven kamarádem, který nabízel super podnikání – doživotní rentu, pasivní příjem atd. Šlo o Amway. V mém okolí jsem nenašel jediného člověka, co by měl na Amway pozitivní názor (mé okolí jsou spíše lidi okolo 50 let). Fakt se mi nechce obcházet své přátelé a nutit jim Amway (jinak to říct ani nejde, tak jsem to sám zažil). Amway je jenom budování stáda ovcí, které bude dál a dál pod sebe přijímat další a další ovečky. Takhle si podnikání nepředstavuju. Taky mi v tom vadí pořád dokolečka kupovat jejich výrobky a ti pod vámi taky a na tomhle vydělávat. Nám Amway představili jako jistotu finančních příjmů, protože po světě prý chodí hodně úspěšných podnikatelů, ze kterých Amway udělala milionáře. Kolik jich ale je? 5 lidí z tisíce, dotáhnou své podnikání tak daleko, že sedí s nohama na stole, všichni kolem pracují a jim jenom přibývají koruny na účtě. Tohle jsou prostě vymývači mozků a sektáři, jinak to ani snad říct nejde. Lidi co jsem potkal, mi přišli, jakoby recitovali naučené odstavce z průvodce úspěšného podnikání…

 5. Pravděpodobnost, že v Amway budete vydělávat nějaký větší peníze, je minimální. Znám čtyři Amwayáky, kteří celé roky říkají, jak je to bude v budocnu živit. Jeden z nich to dokonce dělá víc než 10 let a přesto musí „vstávat na budík“.

 6. Amwayáci jsou to největší vymejvači mozků! Oblbují lidi, pomlouvají je, nakukají jim, jak budou mít pasivní příjem, nebo jak z nich budou milionáři 🙂 Amway je pyramida. Viděla jsem to na vlastní oči! Amwaják jí totiž nakreslil na tabuli 🙂 Nahoře byl základní kámen a pod ním stavěl další a další, až z toho byla kompletní pyramida. Akorát ty čtverečky nejsou kameny ale lidi. Musela jsem ho až vyhodit, protože byl velmi neodbytný.

 7. Amway, MLM = pyramida. Když chci v MLM vydělat, musim pod sebe nacpat co nejvíc lidí, kteří kupujou a tím mi vydělávají prachy. Na to má žaludek opravdu málokdo. Seriózně se to jenom tváří, většina lidí na to časem přijde, teda těch normálních.

 8. Amway je druh sekty. Nemůžu si pomoct, ale je to tak. Amwayáci těží jen z lidského cynismu a hyenismu, a takových co jsou ochotni prodat vlastní rodinu nebo přátele, je určitě dost. Pod lživou záminkou internetového projektu a výdělku 35 000 měsíčně jsem byl vylákán na seminář. Bylo to děsný! Amway prostě druh sekty!

 9. mycka, dishdrops, nebo sliby….to je to posledni….tato sekta propojena vice a vice na nabozenstvi ma ale hlavne na svedomi stovky (mozna tisice) rozbitych pratelstvi, rodinne svary a rozvody…..hnus….stydte se vy vsichni vymyvaci mozku jako je Hassmann, Rozkydal a pod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *