Rudá armáda zabíjela společně s nacisty!

V komunistických Haló novinách nedávno vyšel článek „Po 70 letech Slované zapomněli, že je před genocidou zachránila Rudá armáda“. Soudruzi a soudružky, Slované nezapomněli, že je před nacistickou genocidou zachránila Rudá armáda! Slované jen říkají fakt, že Sovětský svaz nás neosvobodil, ale dobyl, a že Rudá armáda ve velkém rozsahu spolupracovala s Wermachtem, a že nacistická totalita byla nahrazena totalitou sovětskou!

Fakta:

Před 2 světovou válkou a začátkem války Sovětský svaz dodával nacistům suroviny k výrobě potravin (především obilí), ropu, plyn, železnou rudu, atd. Zde je potřeba upozornit na to, že na Německo bylo uvaleno embargo a bez podpory Sovětského svazu by Německo nemohlo válčit v takovém rozsahu!

Dne 23. srpna 1939 byla v Moskvě podepsána smlouva o rozdělení oblastí vlivu v Evropě (Rumunsku, Polsku, Litvě, Lotyšsku, Estonsku a Finsku) mezi Německem a Sovětským svazem („Pakt Ribbentrop-Molotov“).

Pakt Ribbentrop-Molotov
Pakt Ribbentrop-Molotov
Pakt Ribbentrop-Molotov
Pakt Ribbentrop-Molotov (podpis dokumentu)
Pakt Ribbentrop-Molotov
Pakt Ribbentrop-Molotov

Wehrmacht měl společně s Rudou armádou nejedno vojenské cvičení…

Wermacht a Rudá armáda

1. září 1939 začala 2.světová válka. Ten den totiž Německo a Slovensko napadlo Polsko. 17. září 1939 proběhla sovětská invaze do Polska, jak bylo předem dohodnuto – k dvěma agresorům připojil neméně agesivní Sovětský svaz. Ano, Rudá armáda společně s nacisty vraždila nevinné obyvatelstvo a vojáky, a to nejen v Polsku! Aby toho nebylo dost, tak 30. listopadu 1939 bez upozornění napadl Sovětský svaz Finsko.

Spolupráce Hitlera se Stalinem skončila 22. června 1941, kdy byl Sovětský svaz napaden nacistickým Německem (operace Barbarosa).

Mince má vždycky dvě strany
Když komunisté dnes říkají, že musíme mít vděčni Rudé armádě a Sovětskému svazu za to, že nás osvobodil, tak také ale musíme říct to, že to byl právě Sovětský svaz, který s Německem všemožně spolupracoval. A především musíme říct, že to bylo nejen Německo, kdo rozpoutal 2.světovou válku, ale i Sovětský svaz!

Jeden komentář u “Rudá armáda zabíjela společně s nacisty!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *