Problémy milionářů. Pozor, Amwayáci!

Amway byznys se vyznačuje tím, že Amwayáci s oblibou ukazují novým lidem, které verbují do systému, obrázky luxusních vozů (Porsche, Rolls-Royce…), luxusních vil, milionářů z Ameriky, apod. Toto je součástí jejich přesvědčovacího procesu. Amwayáci tomu říkají motivace, já tomu říkám negativní manipulace s lidským myšlením.

Amway byznys je prý pračka na peníze. Amway byznys údajně dělá z mnoha lidí v ČR milionáře s obrovským majetkem, kteří nemusejí ráno vstávat na budík 😀 Ale pozor, Amwayáci – milionáři, pozor na váš luxusní majetek – vaše luxusní vozy…

Více on-line video…

4 komentáře u “Problémy milionářů. Pozor, Amwayáci!

  1. hraesvelgr:

    Presne tak, a to je na tom to nejsmesnejsi 😀 Amwayaci radi kecaji o milionarich a drahych autech a pritom bydleji v 2kk a jezdeji fabii za padesat tacu :mrgreen:

  2. Ahoj. Znám jednoho emvejáka, kterej furt tvrdí, že jednou bude mít velký prachy. Má to však jednu chybyčku. Už to tvrdí nejmíň deset let 😀

    1. No tak ono to zas tak vtipný není. Jsou to chudáci. Sám jsem zažil tohle vodění za nos. Jak píše admin o člověku, který tam nechal miliony. Místo peněz do Amwaye jsem si mohl koupit něco, co jsem chtěl a nemusel jsem se ,,učit“ od těch sektářů, jak si splnit sny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *