Přát Kalouskovi rakovinu? To určitě NE!

Některé internetové diskuze jsou opravdu peprné, ukazuje se v nim mentalita a chtíče Čechů. Po přečtění článku Kalousek profackoval mladíka, který ho urážel. Sobotka: Kalousku, odejdi, jsem si pročetl i diskuzi. A to jsem neměl dělat. Někteří Češi jsou tací, že přejí Miroslavu Kalouskovi (TOP 09), rakovinu jater a pomalou smrt! A to je hodně zvrácené a zcestné! Celý komentář:

„Kalousku přeji ti rakovinu jater a ledvin,žádneho dárce,pomaličké chcipaní.“

Kalousek facka

Nechápu, jak toto může vůbec někdo vyslovit, respektive napsat… Já osobně nikomu nic zlého nepřeji, ani v minulosti jsem nikomu nic zlého nepřál. Rezolutně tento výrok a přání odsuzuji! Své protivníky spíše lituji, nenávist v tom určitě není.

Jen připomenu, že incident se odehrál poblíž Parlamentu, mladík na Kalouska pokřikoval, že je zloděj a že bude viset. Jsem přesvědčen, že Kalousek dal mladíkovi výchovnou facku, což je k užitku. Případ vyšetřuje policie. Zde bych chtěl ještě připomenout, že vyhrožovat někomu smrtí je trestný čin!

Myslete na to, že máme politiky (i vládu), jaké si zasloužíme.

Váš názor?

4 komentáře u “Přát Kalouskovi rakovinu? To určitě NE!

  1. Z toho profackování se dělá zbytečné drama. Pokud někdo někoho vulgárně uráží, tak musí čekat, že dostane pár facek. :mrgreen:

  2. proboha ať už ten Kalousek odejde a s ním i jeho příznivci jako Nečas,Drábek a spol.Už jich mám plné zuby..

  3. bea:

    Dobře, chcete aby Kalousek odešel. Chcete také, aby dostal rakovinu a pomalu a trýznivě umíral? O tom je totiž tento článek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *