Pozor na Bezreklamky.cz! Jde o podvodníky?

Společnost Bezreklamky nabízí lidem slušně vydělat na reklamě, kterou si dotyčný umístí na svém pozemku nebo vozu. Kdo by nechtěl vydělávat na reklamě, že? Ale… Za smlouvu jim musíte uhradit 890 Kč, pak následují další platby v tisících. Jenže společnost Bezreklamky nic negarantuje! Pouze umístí vaši nabídku reklamní plochy na své webové stránky (v lepším případě). A vy můžete čekat roky, než se vám ozve nějaký zájemce, protože takových nabídek tam jsou tisíce. Jenže to se před podpisem smlouvy nedozvíte!

Konkrétní zkušenost s Bezreklamky.cz:

„BEZREKLAMKY s.r.o. Zkusila jsem reagovat na nabídku této společnosti. Po telefonické informaci jak vše funguje mě až pak zaslali obchodní podmínky. V nich jsem se dozvěděla, že je se mnou již uzavřená smlouva po telefonu i když jsem ji vůbec neviděla a nic jsem nepodepsala. Na to po mě tato vykutálená firma požaduje zaplatit částku ve výši 3390,-Kč za provedení nabídky prý na jejich webových stránkách. Nic jsem tam pochopitelně nenašla. Ještě ten den ihned po přečtení jejich obchodních podmínek, které jsou výhodné jen pro tuto firmu jsem jim poslala emailem, že nic od nich nechci a ruším smlouvu v celém rozsahu. Toto jsem poslala i písemně doporučeným dopisem přímo na adresu firmy do Prahy. Přišel mě ale email od jejich manažera, nějakého Jar. Staňka, že uvedenou částku musím zaplatit do 12.4.2012 jinak zaplatím pokutu ještě 12tis. korun a budu předána exekutorovi na vymožení této částky. Takže nejenže neberou v úvahu moji projevenou vůli o okamžitém zrušení nevýhodné smlouvy, ale ještě jsou tak drzí, že mě vyhrožují exekucí. Podávám proto na ně žalobu k soudu. Kdo máte podobnou zkušenost, tak se nebojte a udělejte totéž a podejte také žalobu. Je to neuvěřitelné jak jsou podvodníci v našem státě drzí protože zákonodárci jim to děravými zákony umožňují.“

Video: Pozor na Bezreklamky

Nahlásit nefunkční video

http://www.youtube.com/watch?v=HgG9WKAthBo

3 komentáře u “Pozor na Bezreklamky.cz! Jde o podvodníky?

  1. Obyčejný svině !!! Náš právní stát toto vše podporuje,nedovoláte se spravedlnosti nikde…železnou tyč sebou a vyrazit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *