Pařba v Bangkoku / Hangover Part II (2011)

Jistě si vzpomínáte na bláznivou komedii Pařba ve Vegas, kde čtyři kamarádi odjíždějí na pánskou jízdu, před svatbou jednoho z nich, do Vegas. Nyní je zde pokračování Pařba v Bangkoku. Nečekejte však nic převratného, natož pokračování prvního dílu. Pařba v Bangkoku je taková duplikace jedničky… Nerozluční kamarádi Phil (Bradley Cooper), slušňák Stu (Ed Helms) a Alan (Zach Galifianakis), si zajdou v Thajsku – Bangkoku, před svatbou jednoho z nich, do jednoho špinavého hotýlku, tak trochu zapařit. S nimi jde i bratr nevěsty. Nevinné popíjení se však zvrhne v nekontrolovatelnou chlastačku, jak také jinak 🙂 Ranní kocovina však nevěstí nic dobrého, realita je děsná – čerstvé tetování na obličeji (místo vytrženého zubu), místo tygra opička, která vykonává felaci. A co víc! Uřítnutý prst bratra nevěsty – hoch, který se poprvé v životě opil není nikde k nalezení. Bláznivé dobrodružství začíná… Skvělou akční zábavu zaručuje setkání s dealery drog, ruskou mafií, interpolem, buddhističtí mniši či prostitutky. Dočkáte se také automobilových honiček a střílení. Prostě pořádná pařba, jak má být 🙂

Pro diváka, který první díl neviděl je to možná fajn film, ale pro znalejší to již skřípe. Proto se film nedočkal dobrého přijetí z řad kritiků a diváků. Je to vidět hned zpočátku filmu, kdy poněkud zaostává za svým předchůdcem.

Hangover Part II

Hangover Part II

Jeden komentář u “Pařba v Bangkoku / Hangover Part II (2011)

  1. Tak na filmu jsem byl a odcházel jsem ve směs spokojený. Sice by se filmu dalo vytknout pár věcí, ale když to tak shrnu – dobře jsem se bavil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *