Opera Mini & Opera Mobile download

V současné době je velice populární mobilní internet – internet v mobilu. Tento internet nabízejí mobilní operátoři Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone. K internetu v mobilu nutně potřebujete kvalitní, rychlý, bezpečný internetový prohlížeč. Opera Mini & Opera Mobile jsou nejlepší internetové prohlížeče do mobilního telefonu. Opera Mobile je určen pro mobilní telefony s operační systémy Windows Mobile a Symbian. Opera Mini je určen pro mobilní telefony podporující Javu – podporuje většina moderních mobilních telefonů.

Prohlížeče Opera Mini & Opera Mobile nabízejí monoho výborných funkcí, např. rychlé spuštění webových stránek, záložky, správce hesel, inteligentního správce stahování, možnost nastavení kvality načtených obrázků, nastavení velikosti písma, mazání historie navštívených stránek, mazání cookies atd. .

Nejnovější verze Opera Mini & Opera Mobile

Opera Mini 5 podporující Javu. Opera Mobile 10 podporující operační systémy Windows Mobile a Symbian. Opera Mini i Opera Mobile jsou zcela zdarma, ovládání mají kompletně v češtině.

Opera Mini & Opera Mobile ke stažení zdarma: http://www.opera.com/mobile/download/versions/. Zde si vyberte verzi prohlížeče, který chcete stáhnout zdarma.

Jeden komentář u “Opera Mini & Opera Mobile download

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *