Neuvěřitelná fanatičnost členů KSČM

Někteří členové Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM) jsou fanatici, kteří uctívají minulé i současné totalitní režimy (SSSR, KLDR…). Například pro předsedu KSČM, soudruha Vojtěcha Filipa, je modla severokorejský totalitní režim. Když zemřel severokorejský zločinec a diktátor Kim Čong-il, tak Filip do KLDR zaslal tuto kondolenci:

„Vážený soudruhu,
se zármutkem v srdci jsem přijal smutné zprávy, že Kim Čong-il, velký vůdce Vaší země, zemřel. Velmi jsme si vážili Kim Čong-ila, jenž se obětoval, aby přinesl blaho korejskému lidu, zajistil bezpečnost KLDR a dosáhl mírového sjednocení Koreje. Komunistická strana Čech a Moravy pevně věří, že Korejská strana práce překoná nynější smutek a nadále povede hrdinný boj korejského lidu za obranu socialismu ve Vaší krásné zemi.
Přijměte, prosím, můj soudružský pozdrav.“

Vojtěch Filip
Vojtěch Filip

Soudruh Jiří Fazor měl zase velkou radost, když dostal k narozeninám dort se symbolem totality (srp a kladivo). Uctívání totality je členy KSČM je prostě velmi důležité. Komunisty rozhodně nevolte, protože mají za vzor zločinnost – totalitní režimy!

komunisti
zdroj: facebook.com

Jeden komentář u “Neuvěřitelná fanatičnost členů KSČM

  1. nejsme komouši ale vyjádříme se k vašemu fanatyzmu 6000 000 lidí žijících v bídě vámi zavyněné takže strašení komunyzmem a td to je jen projevený strach z toho že si uvědomujete že bude následovat trest té většiny lidu a nic a nikdo vás už nezachrání ani vaše bohatství nám ukradené ani mocní tohoto státu atd už nejsme v komunysmu abyste mohli cenzůrovat a strašit ty co jste okradly a ty pomluvy a strašení nemají vliv na tu většinu ale marná snaha nikoho z té většiny nezastrašíte a trestu neuniknete

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *