Negativní změny na Webtrhu

Takřka všichni, co se pohybují často na internetu, či virtuálně podnikají, tak znají Webtrh. Webtrh je projekt, a který vznikl v roce 2006, který provozuje Martin Schlemmer.

Na internetu se pohybuji poměrně dlouho, vím co a jak… Osobně navštěvuji Webtrh řadu let, kde mj. i obchoduji. Vždy jsem byl s Webtrhem nadmíru spokojen. Webtrh byl gigant obchodu, kde se uskutečňovalo řadu významných obchodů. Byla tam také řada hodnotných diskuzí, kde se člověk něco dozvěděl, nebo jiným poradil. Avšak po poslední – razatní změně, kterou Webtrh prošel, jsem velice nespokojen a zklamám 🙁 Tuto změnu považuji za negativní. Webtrh upadá… Z Webtrhu především zmizela témata, která se zabývala internetovým podnikáním – Affiliate marketing, PPC systémy, SEO… A to bylo právě to, oč jsem se nejvíce zajímal.

Takže nezbývá nic jiného, než Webtrh poslat k vodě a poohlédnou se někde jinde. Jisté možnosti nabízí tyto projekty: Webfair.cz, Profibiz.cz, Werb.cz, Webovytrh.cz, Seoforum.cz, Ceskeforum.com, Diskuse.jakpsatweb.cz. Ale samozřejmě, Webtrhu se nic nevyrovná, to jsem už poznal 🙁

A co vyříkáte na zredukovaný Webtrh?

Jeden komentář u “Negativní změny na Webtrhu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *