MZČR: Neočkovaní nebudou občany „druhé kategorie“

Počet dezinformací spojených s koronavirem roste. Jedním z dezinformátorů je Ministerstvo zdravotnictví České republiky!

Ministerstvo zdravotnictví České republiky (MZČR) bere za dezinformaci, že očkování proti covid-19 bude nedobrovolné. MZČR ujišťuje, že neočkovaným nebudou odebírány základní lidská práva a svobody. Neočkovaní nebudou občany „druhé kategorie“.

Web MZČR:

Očkování jako nový totalitní nástroj

Dezinformace
Očkování proti covid-19 bude povinné pro všechny občany ČR pod hrozbou tvrdých trestů. Těm, kteří se očkovat nenechají, budou odebírány základní lidská práva a svobody. Neočkovaní budou občany „druhé kategorie“.

Vysvětlení
Očkování proti covid-19 je dobrovolné a hrazené z veřejného zdravotního pojištění. I při cestách do exotických oblastí se lidé nechávají očkovat na některé nemoci, které by jim v lepším případě mohly pouze znepříjemnit pobyt v dané destinaci, v tom horším by si z takové cesty přivezli následky na celý život. Hlavní výhodou jakéhokoliv očkování je tak prevence nemoci samotné, v některých případech můžeme mluvit i o záchraně života.“

Toto je dezinformace!
Přibývá lékařů, kteří neočkovaným proti covid-19 neposkytují základní lékařskou péči. Neočkovaní jsou tedy občany „druhé kategorie“! Oficiální stránka MZČR je prokazatelný dezinformační web. 

2 komentáře u “MZČR: Neočkovaní nebudou občany „druhé kategorie“

  1. Ze zacatku se to objevilo na aeronetu a jinych dezinformacnich webech. A nyni se dezinformace stava realitou. Jeste dal jsou na tom v Rakousku a Ukrajine. Nikdo temto „dezinformacim“ neveril a je to tady.

    Moc se nepise o situaci ohledne Covidu ve „svobodne“ Australii. Podle zdroju mimo hlavni proud je tam silna Covidova totalita a z Australie se stava policejni-vojensky stat. A k tomu navic vyznamne zbrojeni. V hlavnich zpravodajskym portalech ale o tom neni nic. Tezko zjistit pravdu, ale je to pomerne divne a desive.

    Admin byl vzdy proti dezinformacim ohledne 11 zari a uznaval pouze oficialni verzi. Stejne tak pravdepodobne na zacatku s ockovanim. Ted je cas na zamysleni. Kdo je vlastne dezinformatorem o 11 zari ? Oficialni nebo neoficialni verze ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *