Kniha o komunismu, která je plná lží a demagogie

Ladislav Kašuka před nedávnem na Facebooku psal, že napíše knihu o komunismu. Více ve článku Ladislav Kašuka bude psát knihu o komunismu. Zmíní i zločince Lenina?. Slib splnil, kniha se jmenuje ZLATÝ KOMUNISTI, dal ji ke stažení zde (nová stránka).

ZLATÝ KOMUNISTI

Po přečtení knihy musím konstatovat, že kniha je plná lží, demagogie a ospravedlňování komunistických zločinů. V knize je opěvována jedna rudá zrůda za druhou: Fidel Castro, Che Guevara, Vladimir Iljič Lenin, Josif Vissarionovič Stalin, Leonid Iljič Brežněv, Klement Gottwald, Kim Ir-sen (KLDR – Severní Korea), Ho Či Min (Vietnam)…

Zmiňován je i Václav Havel:

„Všichni pořád tvrdí, jakou měli komunisté stranickou disciplínu a jak policie a armáda přesně plnila rozkazy vedení KSČ. Jak je tedy možné, že se po převratu tvrdilo, že z vysokých míst byl rozkaz nezasahovat proti studentskému pochodu a velitel zásahu jednal na vlastní pěst???
Jednalo se totiž o dohodu mezi zrádci z řad vedení komunistické strany a protisocialistickými silami vedenými Václavem Havlem.“

A závěr knihy – lži:

„Slyšel jsem hodně příběhů o tom, jak byli lidé utlačováni za komunistů, některé bohužel i částečně pravdivé, protože vždy se najde někdo, komu jde jen o vlastní prospěch a zneužije systém, ať je sebelepší.
Většina těch příběhů ale byla vymyšlených.
Slyšel jsem lidi, kteří tvrdili, že byli jejich rodiče nespravedlivě perzekuováni a pak vyšlo najevo, že spolupracovali s nacisty, nebo cizími tajnými službami proti vlastnímu národu.
Slyšel jsem lidi, co se holedbali, že byli v protikomunistickém odboji a seděli nespravedlivě v kriminálech a přitom podpalovali stohy, nebo kradli, za což by je zavřeli všude.
Slyšel jsem další, co si stěžovali, že dělali podřadnou práci z důvodu politických názorů a přitom to byli opilci se základním vzděláním neochotní se učit cokoli nového.
Slyšel jsem několik dalších, co tvrdí, že nemohli na vysokou školu a byli to buď podprůměrní žáci a pouze tak omlouvají vlastní lenost, nebo neschopnost, případně jim bylo v roce 1989 dvanáct let a jen se dělají zajímavými.
Slyšel jsem o tisících popravených z politických důvodů a nebylo jich ani 250 a z toho dvě třetiny byli samotní komunisté, kteří zradili věc, na kterou přísahali při vstupu do KSČ a kterým se měřilo ještě přísněji než nestraníkům.“

ZLATÝ KOMUNISTI
ZLATÝ KOMUNISTI

Doporučení

Doporučuji, aby se Ladislav Kašuka odstěhoval do zemí, kde je socialismus, komunistický režim – KLDR, Čína…

9 komentářů u “Kniha o komunismu, která je plná lží a demagogie

 1. PRIMITIVNĚ JEDNODUCHÉ – ODPOVĚZTE SI NA OTÁZKU :
  1. MÁME SOCIÁLNÍ JISTOTY ODPOVÍDAJÍCÍ ODVODŮM??
  2. FUNGUJE ZDRAVOTNICTVÍ ADEKVÁTNĚ K ODVÁDĚNÝM FINANCÍM?
  3. EXISTUJE JEŠTĚ VLAST, ZA KTEROU NAŠI PŘEDKOVÉ BOJOVALI ?

  NO, A MÁTE ODPOVĚĎ….SMUTMOU….

 2. ss:

  Jak skončil vždycky v minulosti komunismus? Zločinně! Jaké jsou současné komunistické režimy? Zločinné! Proč tedy věřit, že nějaký nový komunistický režim nebude zločinný?

  Komunismus není potřeba. Stačí efektivní sociální politika.

 3. Když se oprostíme od ideologie a zločinů, tak mi přijde celkem zajímý logických pochod za komunistů bylo lépe = za komunistů bude lépe.

 4. Kniha, kniha… jen by mě zajímalo, jestli toto „veledílo“ je opravdu knihou, znáte prosím někdo nakladatele a ISBN? Je přihlášena v agentuře ISBN? Povinné výtisky rozeslány do Národní knihovny atd.? Možná je to kniha, jakou (díkybohu) svět neviděl…

 5. Ti co píšou, že komunismus je lež, vůbec neví jak to ve skutečném životě chodí!
  Komunismus byl dobrý, a pořád bude, to se nikdy nezmění.
  za komunismu lidi pracovali, makali, chránili život před znečištěním, a dělali jen to dobré, pamatujte si to.
  Vem te si to ponaučení prosím.

 6. David:

  Komunismus jsem zažil v Československu a mohu prohlásit, že to bylo hrozné. Další věc je komunistická genocida, která v žádném případě nelze přehlédnout. Komunismus je hnus!

 7. David:
  Jasněěě, za Komunistů se pečovalo o přírodní prostředí… To myslíš jako dvoudobý motor, nebo absenci filtrů na továrních komínech ?
  A když dělali jenom dobré proč nám nevládnou dodnes ? M. H. nic neříká ? A na náměstí Nebeského Klidu se taky nic nestalo, co ? 😉

 8. Nebudu se vyjadřovat ke knize, kterou jsem nečetl, ale nazvat Ho Chi Mina rudou zrůdou, to může jen opravdový idiot 😀 Všem doporučuji, aby si ne jen o tomto levicovém leaderovi něco přečetli, i kdyby jen ve wikipedii a udělali si vlastní názor. Na našem území se šíří západní rétorika, jsme členy NATO, EU, není se čemu divit. Ale označení levicová zrůda je ubohostí pro tyto leadery, zejména Ho Chi Mina, i v našem prostředí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *