Jiřina Švorcová – lhářka nebo fanatička?

Jiřina Švorcová je mj. hlavní představitelka role televizního seriálu Žena za pultem (1977). Samoobsluha, kde Jiřina Švorcová hrála prodavačku Annu Holubovou, byla vždy dobře zásobena zbožím. Švorcová tvrdí, že to tak bylo za komunistů normální, bylo běžně k dostání: maso, rýže, brambory, mléko, máslo, chleba, šunka, uzeniny, zelenina… Tvrdí, že v té době to bylo běžně všude. Plné krámy zboží, tak vidí Jiřina Švorcová, dobu před Sametovou revolucí. Všichni víme, že to tak nebylo. Naskýtá se tedy otázka – je Švorcová lhářka nebo fanatička? Nebo je už fakt mozkově švorc?

Jen bych chtěl podotknout, že Jiřina Švorcová (nar. 1928) je herečka a oddaná komunistka, která věrně slouží této zločinné ideologii desítky let. Již v roce 1969 založila Leninský svaz mladých, který ukončil svou činnost v roce 1970 a byl založen Socialistický svaz mládeže (SSM). Byla oceněna Řádem Vítězného února (1978) a titulem národní umělkyně (1984). Po ukončení činnosti KSČ okamžitě vstoupila do KSČM, kde si uspokojuje své chtíče dodnes.

V každém případě si stojí za tím svým přesvědčeným, a to na ní cením. Nicméně sloužit zločinné ideologii, která má na rukou krev milionů lidí, tak to vidím jako nešťastné a minimálně neetické.

Nahlásit nefunkční video

9 komentářů u “Jiřina Švorcová – lhářka nebo fanatička?

 1. Nejsi schopen pochopit, natožpak dodržovat ani základní pravidla lidského chování a slušnosti.

  Například:

  1. Nikdy nikoho nekritizuj veřejně. Máš-li proti někomu výhrady, vyříkej si to s ním osobně. Jinak jsi za obyčejného a odsouzeníhodsného POMLOUVAČE a ŽVANILA.

  2. Před druhými, na veřejnosti používej POUZE CHVÁLU. Máš-li k ní důvod. Nemáš-li, tak prostě mlč.

  A td. Ale jak bys to mohl vědět. Jediné, co čteš a co tě zajímá, je najít něco, nebo někoho, co by se dalo pošpinit a pomluvit 🙂

  Burani, kteří se chovají jako ty, budou ostatními slušnými a přemýšlivými lidmi bráni vždy pouze jako burani. Jen stejní burani, jako ty, s tebou budou stát na jedné straně.

 2. acz:

  Tvá slova…

  „Vy považujete soustředění, zaujetí, nadšení, tah na branku, týmovou spolupráci, hecování, obětování, podporu, za fanatismus a sektářství. Víte, nedivte se, že jste úspěšným lidem pouze pro smích. Víte totiž o životě a podmínkách pro úspěch úplný kulový 🙂 Tohle totiž nemá s Amway nic společného. Motivační výukové systémy v Amway jsou v komunitě, která vzdělávání rozumí (tou nejste) za jedny z nejefektivnějších, nejúčinnějších a nejsmysluplnějších na celém světě. Používají je statisíce lidí k úplně jiným cílům, než je budování Amway byznysu. A nebo právě proto, proto, aby vybudovali zrovna Amway byznys. je totiž úplně jedno, na dosažení jakých cílů tyhle skvělé technyky použijete. Ale jen blázen je může odsuzovat, proto, že se mu používat nechtějí. To je víc, než jen obyčejná ubohost, to je naprostá ignorace faktů.“ – https://czblog.cz/co-je-amway-podvodnici-sekta/#comment-2453

 3. Z čehož tedy vyplývá, že jediné co umíš, je, že papouškuješ pouze to, co jsi někde četl na internetu 🙂 Ne, že bych to neříkal už „milionkrát“ 🙂

  P.S: The requested URL could not be retrieved

  Co to má být? Víš k čemu to patří, ne?

 4. Speciálně tobě pak vysvětlím, jak hloupě používáš to, co někde přečteš:

  Motivační výukové systémy v Amway jsou v komunitě, která vzdělávání rozumí (tou nejste) za jedny z nejefektivnějších, nejúčinnějších a nejsmysluplnějších na celém světě.

  V textu tedy rozhodně není napsáno, že Amway je komunita, nebo komuna. Stejně tak tam není napsáno, že lidé okolo Amway, jsou komunita, nebo komuna. Je zvláštní, co ty vidíš tam, kde je napsáno něco úplně jiného. Hlavně, že je tam zdůrazněno, že se „výukové systémy“ netýkají pouze Amway, ale jakékoliv skupiny lidí, kteří se vzděláváním nějak zaobírají 🙂 A to mohou být různé komunity, nebo komuny, spolky, skupiny, ale také nemusejí, že ano 🙂

  Kdy už začneš používat tu věc mezi ušima co? 🙂

 5. Komentuje admin, 14.3.2011 @ 11.19
  Z toho plyne jedině to, že nám soustavně MLŽÍŠ A LŽEŠ!

  Tvrdit můžeš samozřejmě co chceš. A také to samozřejmě děláš. To už tady ví úplně každý.

  Podstatné je ale pouze to, co je vidět a dá se přečíst a ověřit ČERNÉ NA BÍLÉM. 🙂

 6. Výsledky Amway, systém, údaje, hodnoty, to vše se dá velmi snadno ověřit a doložit. jsou totiž změřitelné, reálné a proběhlé.

  Tvá tvrzení, výmysly, lži, jsi nikdy doložit neuměl. Když jsi byl o to požádán, převážně jsi odpovídal ve stylu, že:

  nemám jediný relevantní důvod ti k těmto účastem nic dokazovat.

  Tak co vlastně chceš? 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *