Hledáte amway? Naleznete CzBlog.cz!

Hledáte „amway“? Naleznete CzBlog.cz! Proč? Protože na CzBlogu je bezva počteníčko!

Na českém internetu je nezvýznamnější fulltextový vyhledávač Seznam.cz. Postavení CzBlogu na Seznamu je velice slušné. Seznam přeje CzBlogu 🙂 Například, pokud hledáte slovo „amway“, tak je CzBlog na přední stránce ve výsledcích vyhledávání. Mnoho lidí má z toho radost. Radost z toho, že nalezlo CzBlog a přečetlo si skvělé články a komentáře o „amway“. Samozřejmě, člověk se nezavděčí všem. Jsou zde i nějaké výhrůžky fyzickým násilím – ten bestmen by fakt potřeboval přes hubu. na tu bandu cigánů bych taky přispjel :mrgreen:

Diskutujte o „amway“ zde.

Chcete napsat článek, na CzBlog, o „amway“? Mohou psát i „Amwayáci“! Kontaktujte Admina.

CzBlog je dynamický, oblíbený a úspěšný. A to i díky Vám, návštěvníkům. Jeden „Amwayák“ dokonce tvrdí, že CzBlog je unikátní v Evropském formátu :-).

Děkuji všem návštěvníkům CzBlogu.

Související články:

Další články o Amwey na CzBlogu

Další články o Amwey na Amwey-Business.cz

22 komentářů u “Hledáte amway? Naleznete CzBlog.cz!

 1. Hehehe 🙂
  Tak teď nevím, má to být ocenění pro blbblog, nebo ostuda pro Seznam.cz? 🙂 Ještě že alespoň všechny vyhledané odkazy před tímhle bulvárem jsou solidní a informačně hodnotné odkazy.

  zca

 2. Komentuje Mistr Si-Fu:
  Blázníte? Ani na jedné z těch prvních stránek se o Amway nedovíte vůbec nic. Jen reklamní kecy. Možná ještě tak amwaywiki.com, ale na tu seznam nějak nemíří. Asi nemá rád angličtinu.

 3. Jak to, že ne? Je tam na obou čtení na týden. Ale to by se Vám muselo chtít. 🙂 Jednodužší je obvinit zdroj z reklamích keců. Fakta jsou reklamní kecy jen pro pitomce. Zato tady, tady se toho lidi dozvědí 🙂

  zca (acz)

 4. AMWAY je super business! V Amway má šanci úplně každý! Vždyt AMWAY dělá i Šárka Grossová 😉 V AMWAY se dají vydělat opravdu slušné peníze. Po 2 letech u AMWAY vydělávám velice slušné peníze (nemusím již chodit do zaměstnání). Neposlouchejte autora tohoto blogu, přijďte k nám, do AMWAY, čekáme na Vás 😉

 5. S amway mám zkušenosti negativní. Jeden známý mě pozval na seminář amway. Celou dobu jsem tam slyšela naučené a opakující se projevy, skandující naučená hesla, které mají evidentně jediný účel – zmanipulovat lidi. Po semináři jsem byla víc než hodinu přemlouvána pro vstup do amway. Vyslechla jsem je a řekla, že nemám o registraci zájem. Poté jsem ještě minimálně půl hodiny slyšela, jakou skvělou příležitost si nechávám ujít 😆 Seminář amway byl pro mě velkou zkušeností hororovými prvky 😈

  Vše mělo ještě ale dohru. Známý, který mě pozval na seminář, mi hned druhý den volal a ptal se, zda jsem nezměnila názor. Slušně jsem mu řekla, že opravdu zájem nemám. Jenže další den mi volal znovu, s tím že mi přinese ukázat a předvést ty jejich zázračné výrobky. To jsem už ale nevydržela a poslal ho někam 😈

  Tohle skutečně není nic pro mě 😈

 6. Kamil:
  V „amway“ ma sanci uspet pouze clovek, ktery ma na „to“ zaludek. To Vy evidentne mate, kdyz mate takove prijmy (predpokladam, ze vas prijem je min. 60 tisic po zdaneni a odecteni dalsich nakladu – kancelar, prip. cely dum, vozovy park, ucetnictvi, telefon, internet atp.), ze jiz nemusite chodit do zamestnani. Vase nabidka je opravdu velice lakava, ale opravdu nemam zajem 😆 :mrgreen:

  Marcela M.:
  no jo, to jsou amwayaci…

 7. S amway mám podobné zkušenosti jako paní Marcela M. Rozdíl je pouze v tom, že já takto přišla o sestru, která se stala obětí amway manipulace 🙁

 8. S Amway mám pouze pozitivní zkušenost.

  Nepřišel jsem ani o manželku, ani o tři děti ani o vnouče, ani o rodiče, ani o přátele, ani o kamarády, ani o známé, ani o peníze, ani o rozum, ani o svobodu, nepřišel jsem ale vůbec o nic. Většina z nich mi drží palce, to totiž opravdoví přátelé vždy dělají, ti ostatní moje práce nezajímá víc, než je obvykle běžné.

  Tak nevím. Jak je možné, že někdo kvůli Amway přijde o všechno a jiný kvůli Amway nepřijde o nic?

  Kdy už konečně začnete používat tu věc mezi ušima, aby Vám došlo, že to není v Amway, ale jen a pouze v lidech? Skutečně je to tak složité k chápání? Hm?

 9. Acz tady hají Amway proti drtivé většině. Smysl tohoto počínání však nechápu, protože, jak už párkrát Acz naznačil, jeho myšlení se zřejmě pohybuje ve vyšších sférách. Čím to bude? Že by amwayackým mytím mozků?

 10. Výraz ani postoj „hájení“ není můj. Svoji přítomnost zde jsem již několikrát vysvětloval a nebyl jsem sám. Není moje vina, že se ti to nechce hledat, že tomu nerozumíš, že to nechápeš, stejně jako není možné to každému z Vás opakovat zvlášť 🙂 nebo jsi jiného názoru? 🙂

  Chceš-li však věřit, že je to díky „vymývání mozků“, kdo ti v tom, kromě tebe, může zabránit, 🙂 Nikdo. Proto píšu, věř si čemu chceš, já jen budu poukazovat na fakta. Probrat si to musí každý sám za sebe. A výsledkem, jakým si to probereš, sám sebe postavíš velmi přesně do výsledé pozice.

  Použil jsi výraz Amwayjácké mytí mozků. Můžeš nějak smysluplně upřesnit, co tím myslíš? Konkretizovat vymývačské fráze, myšlenky, věty, praktiky a postupy, které jsou dány organizačními materiály, schématy, nebo filozofií? Já jen jestli víš, co používáš za tvrzení.

 11. Několik filozofií a myšlenek nejslavnějšího českého podnikatele Tomáše baťi se stali jádrem a nosnou myšlenkou i podnikání Amway, posuďte sami, jestli to dokážete:

  “Žádný podnik nevyroste k velikosti, pokud nevynalezne způsob, jak měnit nádeníky v ředitele.” (systém Amway je přímo založen na tom, umožnit i těm nejobyčejnějším lidem stát se lídry, budovat vlastní byznys a získat finanční nezávislost)
  —-
  “Ještě nikdy nezbohatl ten živnostník, jehož ústa oplývala pomlouváním a srdce závistí nad úspěchy druhých.”
  (toliko k místním pomlouvačům „podnikatelům“ 🙂 není třeba komentovat.)

  “Zásadou mého podnikání jest učinit ze svých zaměstnanců kapitalisty.” (viz první bod, systém Amway má připravený ucelený servis a plně funkční systém, aby mohl každý okamžitě otevřít vlastní podnikání)

  “Jsou obchodníci, kteří se velmi namáhají, aby zvýšili svůj zisk. Měli by mnohem větší úspěch, kdyby se namáhali také přemýšlením, jak zvýšit zisky svých obchodních přátel a vydělávat s nimi. Z obchodu, který přináší prospěch jen nám, vyklube se nakonec ztráta i pro nás.” (Kompletní myšlenka pomoci druhým, což je nosná filozofie Amway. Nejprve musíš naučit vydělávat ty, které jsi do podnikání Amway přivedl, potom získáš peníze i pro sebe)

  “Pod obchodní poctivostí rozumíme, že veškeré strany na obchodě zúčastněné musí být po provedení obchodu bohatší, než byly předtím.” (další nosná myšlenka Amway, důraz na systém zvaný WIN-WIN, vítěz – vítěz, jakýkoliv obchod, jednání, spolupráce, kde nejsou oba zůčastnění vítězové, je prohra)

  “Staňte se světovými podnikateli, ať vyrábíte stroje nebo brambory. Vycházejme z názoru, že celý svět byl stvořen, aby sloužil nám, a my jsme se narodili, abychom sloužili celému světu. Dělejme třeba sebenepatrnější věc, ale dělejme ji nejlépe na světě.” (nezáleží na tom, s čím podnikáte, pokud to děláte jak nejlépe umíte a jak nejlépe to jde. Toliko k posměváčkům na adresu „podomních prodejců“, prodavačů „zubních past“ a td.)

 12. No on ten Baťa nám dnes zní jako vzor podnikání, ale taky to nebyl zrovna žádný lidumil. Ve svých školách práce vždy vychovával trochu víc lidí, než pak opravdu mohl zaměstnat. Každý rok pak dostal mistr na dílně, kde pracovalo třicet lidí, čtyři nové ze školy práce. O tom, kolik z nich vezme a taky kolik a které starší vyhodí se ovšem musel rozhodnout sám. Byl to faktor strachu, aby lidi fakt makali ze všech sil.

 13. Maurone, jako odpověď se ani nebudu unavovat, použiju rovnou Baťův citát:

  “Ještě nikdy nezbohatl ten živnostník, jehož ústa oplývala pomlouváním a srdce závistí nad úspěchy druhých.” Na tebe to sedí jako „prdel na hrnec“.

  Tvoje životní směrování už zde bylo prezentováno mnohokrát. „Hledat na všem dobrém cokoliv špatného“ 🙂 Tak hodně štěstí v naprosto nesmyslném počínání 🙂

  Add „vymývání mozků“ a odkaz:
  Neautorizovaný web, názory jedince. Obvyklá činnost lidí, kteří nemají ani za mák rozumu, trvající už 50 let, naštěstí bezvýsledné a zcela zbytečné snažení.

  Již mnohokrát jsem se tebe i jiných vyptával na konkretizaci „vymývání“ (myšlenky, věty, slova, materiály, autorizované jako zdroje AMO, nebo přímo Amway.)
  Dodnes jediná reakce z vašich klávesnic. JEDINÁ !!!
  Tak aby to bylo ještě tajemnější, tak jsi použil nesmysly dokonce v anglickém jazyce. 🙂 Bravo. Učíš se u samotného Bestmena, vládce manipulace?
  Ty se okomentovávají hůř pro neanglicky hovořící populaci, která ani netuší, o čem je tam řeč. Jak chytré pro svůj účel, že 🙂

 14. acz: Sorry, ale na angličtině snad není nic tajemného. A jestli jí nevládneš, stačí když použiješ Google translate. Není to sice úplně super, ale aspoň něco. Ono toho materiálu je opravdu nejvíc v angličtině. Ona ta Amway v Americe funguje už docela dlouho, takže tam s ní mají největší zkušenosti. Článeček je stručný a jasný, takže žádná věda.

 15. Já nehovořím o sobě, ale o lidech, kteří sem chodí číst ty tvoje blbosti a narážejí na „důkazní materiál“ v anglickém jazyce. Neodbíhej od tématu k filozofii o angličtině a cizích jazycích, trubko.

  Článeček je opravdu stručný a jasný, stejně jako vypovídající. Vypovídající o velké hlouposti a nepochopení jednoho rádoby Diamanta. 🙂 Nevíš, kdo a proč jej napsal, nemáš páru o čem vlastně je, ale klidně se jím oháníš jako s „průkazným materiálem“. Víš co takových cintů je? Tisíce. A víš co to udělalo s Amway na Americkém trhu? Nic. Jak sám píšeš, ona furt funguje už docela dlouho 🙂 Furt ta kurva roste. No není to k posrání? Co? 🙂
  Poměr inteligence a chytrosti mezi lidmi je zhruba ve stejném poměru, jako s penězi. 1/10 🙂 Ale nic si z toho nedělej. Ty přee víš, že na tyhle žvásty prostě nevěříš a jak si kousneš do koláčku, tak ti bude zase líp. 🙂

  Začni už nějak fungovat, je to s tebou děsná nuda.

 16. PODNIKÁM S AMWAY DLOUHÉ ROKY. JEJICH VÍROBKY MILUJU, MÁM PASIVNÍ PŘÍJEM 250 000 MĚSÍČNĚ. NIC NEMUSÍM DĚLAT, 5X ROČNĚ LUXUSNÍ DOVOLENÁ APOD. NEDEJTE NA AUTOTA TOHOHLE BLOGU – JE TO FAKT MAGOR. AMWAY JE NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!!!

 17. Já mám 3 triliony korun denně pasivní příjem jen díky amway.Každý den luxusní dovolená apod.
  Kam vy na to chodíte,na amway semináře 😐 😐 :mrgreen:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *