Fotky duchů

Věříte na duchy? Věříte, že duchové žijí v jiném rozměru? Bible říká: „Zasévá se tělo přirozené, vstává tělo duchovní. Je-li tělo přirozené, je i tělo duchovní“. Bible na mnoha místech říká, že nejsme jedinými inteligentními bytostmi ve vesmíru. Tím pochopitelně nejsou myšleny vyspělé bytosti, které létající v kosmických korábech 🙂 Pro mnoho mnohlo lidí je nepředstavitelné věřit v něco, co není vidět, co si nemohou ohmatat. Elektřina ale také není viditelná, a všichni víme, že je… myšlenky také nejsou vidět, a jsou… zvuk také není vidět…

Fotky duchů

Na železničním přejezdu v Texasu (San Antonio) se v minulosti stalo hodně nehod, při kterých zemřelo hodně lidí (včetně dětí). Často se zde prý objevují duchové zemřelých. Zde byl vyfotografován údajný duch malé holčičky s medvídkem v ruce.

Fotky duchů

Při fotografování babičky byl v roce 1997 vyfocen duch jejího zemřelého manžela, který zemřel již v roce 1984.

Fotky duchů

Poblíž Chicaga se nachází hřibitov, kde se objevují záhadná zjevení a zvuky. Lovec duchů Mari Huff 10. srpna 1991 vyfotografoval ducha, který se ukázal pod infračerveným světlem. Jednalo se o mladou ženu, která byla oblečena ve staromódních šatech.

Fotky duchů

V Anglii v muzeu Greenwich jsou celé roky slyšet záhadné zvuky, to se píší 60. léta minulého století. V roce 1966 zde kněz Ralp Hardy vyfotografoval záhadnou postavu, která se drží na zábradlí. Fotografie byla zkoumána odborníky, prý nebyla nijak upravována.

Fotky duchů

Další údajný duch se objevil 19.11.1995 opět v Anglii  v městě Shropshire, když hořela místní radnice. Postavu holčičiky v plamenech vyfotografoval místní obyvatel Tony O’Rahilly. Fotografie byla zkoumána odborníky. Výsledek zkoumání byl jasný – fotografie nebyla nijak upravována.

Fotky duchů

Nyní se podíváme na ducha z Perthu ve Velké Británii. Když Dan Clifford otevíral kavárnu, tak netušil, že jde o místo hrůzy a děsu. Byla zde vyděna hýbající se židle a slyšeny záhadné zvuky. Proto zde nechal majitel naistalovat bezpečnostní kamery, které zachytily postavu ženy.

Fotky duchů

V roce 1936 byla v Raynham Hall (Nortfolk) byla pořízena fotografie, která ukazuje údajného ducha na schodišti. Po dlouhém zkoumání fotky, bylo odborníky zjištěno, že se nejedná o podvrh. Tato forografie je považována za nejzáhadnější fotku všech dob.

Fotky duchů

V roce 1975 byla zveřejněna fotografie z roku 1919 Letecké Královské letky. Na fotografii se nachází bývalý člen letky Freddy Jackson, který ale tragicky zahynul 2 dny před fotografováním letky.

Fotky duchů

Poslední fotografie byla pořízena v roce 1959. Pořídila jí Britka Mabel Chinnery, která chtěla s manželem navštívit hrob své matky. Ještě před odjezdem na hřbitov vyfotografovala svého muže, který na ni sám čekal v autě. Později se ukázalo, že na zadní sedačce seděla osoba, která velmi připomínala matku paní Chinnery. Po zkoumání fotografie odborníky bylo zjištěno, že s fotografií nikdo nemanipuloval.

Fotky duchů

7 komentářů u “Fotky duchů

 1. Naopak. Bible varuje před věštěním, vyvolávání duchů apod. Bible říká, že mrtví nic neví, spí. Duchové – vydávají se za zemřelé osoby – už to je podezřelé, kdo to asi je ? Fallen angels. Nikdo jiný to být ani nemůže Genesis „Na počátku Bůh stvrořil nebesa a zemi.“ Nebesa se myslí – duchovní svět.

  Doporučuji :

  Spiritizmus, spiritismus, vyvolávání duchů, posmrtný život, vysvětlení

  Spiritizmus je vyvolávání démonů, je to komunikace s démonySpiritizmus je démonský klam a past. Většina lidí je úspěšně obelhána, že pomocí spiritistických seancí je možné vyvolat duchy zemřelých osob. Dokonce i démonští služebníci, jako jsou vědmy a pokročilí magici, jsou přesvědčeni, že tomu tak skutečně je. Zmást člověka je snadné, protože nikdo z lidí do démonského světa nevidí a tudíž může být z druhé strany libovolně tahán za nos

  Lidé se domívají, že v těchto bytostech poznávají duše, které musí bezcílně bloudit prostorem. Mnohé vědmy jim v dobré víře pomáhají tím, že je „někam“ posílají. Samozřejmě, všechny tyto aktivity jsou nebezpečné, jelikož jsou člověku nepřátelské. Ve skutečnosti pomáhají démonům, aby obsadili či obtěžovali dalšího člověka či území. Získávají výmluvu před Bohem, že jejich přesunutí někam „chtěl nějaký člověk“.

  Jedná se o bytosti, které mají se zemřelými osobami MNOHO společného. Jsou to démoni, kteří celý život ovlivňovali dotyčnou osobu a v očích vědmy tak tedy skutečně „byli“ onou osobou. Vinou různých půtek či nesrovnalostí mezi démony navzájem však může takový démon opravdu bloudit a vědmu vyhledat, aby jej někam „poslala“. Ve skutečnosti ale do Nebe jít nemůže, tak pouze hledá pofidérní výmluvu, jak se legálně vetřít do lidské přítomnosti. Magik je člověk v démonické službě, a jelikož nezná pravou podstatu věcí, s myšlenkou, že koná dobro, démona někam odešle. Pomoc to ale je pouze pro démona. Prostřednictvím magika se tak děje další ZLO na lidech.

  Podobné téma je například http://www.odkrytepravdy.cz/clanky/slovnik/iniciace_zasveceni

  Zkuste porovnat tyto informace s praxí a jistě zjistíte, že tomu tak skutečně je.

  POZOR! Některé směry, vydávající se za „křesťanství“, ovšem nepokrytě vedou ke vzývání zemřelých, takzvaných speciálních „svatých“ mrtvých lidí, a učí, že skrze to můžeme něčeho dosáhnout. Výsledkem je ale jen spiritizmus, kdy démoni dělají z lidí blázny a lidé jim hloupě slouží. Vypadá to například takto: http://www.abcsvatych.com

  Démoni potřebují, aby lidé věřili v posmrtný život duší a jejich pohodové bloudění světem. Odvádí to tak pozornost od Boha a nutnosti Spasení. Také to nahrává teorii o reinkarnacích, tedy opětovnému vstupu duší mrtvých do nově narozených těl. Trochu to nehraje s dalšími lživými teoriemi, které tvrdí, že do nových děťátek se vtěluje „kosmický anděl“. Ale jak už to u lživých teorií bývá, je jim vcelku jedno, jestli do sebe zapadají nebo ne. Vždyť jejich účel je vás zmanipulovat a hanebně obelhat a nikoliv vám říci pravdu.

  Bez informací z Písma a z Ducha Svatého bychom byli v současné masáži démonských lží zcela ztraceni. Neboť i tím nejjednodušším trikem je možné každého člověka SKÁLOPEVNĚ přesvědčit dodvrženými fakty. Každý démon může lehce udělat něco, co po něm žádá člověk, jako tento:

  pakopalaas | 6. února 2009 v 19:23
  byl jsem tenkrát malý a tak mi neeprislo divné říci mé babičce,že chci vědět jesi ghousti exist a proto jsem ji požádal,aby mě přišla navštívit až zemře.Bylo mi 23 let a tyden po smrti splnila přání a přišla…Spal jsem sam ve svem pokoji v domě mých rodičů kde už jsem tenkrát nebydlel. +- ve 3 ráno mě něco vzbudilo,to něco němělo tvář,ale postava celá babička zformovaná jakoby z mlhy,byl jsem si stopro jistej že je to ona…zezačátku šok,bal jsem paralizován na lůžku a nešlo křičet,ani se hýbat .prostě nic.obešla postel směrem od dveří ke mě a pak se rozplynula.po minutě se mi vrátilo ovládáni těla a první co bylo že jsem se posadil,rozsvítila a začal plakat.ten pocit ze je to babička byl od sameho zacatku jednoznacny ale nic me nerekla ani nevzkazala.od te doby uz nemusim hledat a patrat po pravde protože už jí vím.at si třeba nekdo říka ze jse magor ale duchové existují a konec a sory za chyby moc to neresim/jo a pro neverivce mam jedno vysvetleni,prý může jít o autosugesciii/JINAK SVOJI PRAVDU JSEM NASEL A NIKDO ME O OPAKU NEPRESVEDCI…resp az se vam stane neco podobneho pochopite

  Obrovské množství svědectví OKLAMANÝCH lidí naleznete na dískuzích na soukromých blozích vědmiček a magiků.

 2. Napoleon Hill říká na jednou videu na youtube, že je možné ovládat „spiritual world“, že jste jsou „spiritual laws“.

  Za prvé, do duchovního světa nikdo nevidí. Po nastudování Hill apod. se dostaneme k tomu, že ty informace, co oni učí, mu „někdo“ sdělil. Nějaká vyšší síla apod.

  To co učí lidem samozřejmě nefunguje, protože je to LEŽ. Kdo se „otevře“ těmto LŽÍM, začne mu to „fungovat“. Stane se obětí KLAMU.

  Bible říká v 2 Tesalonickým, že v posledních dobách lidé budou milovat lživé učení – Napoleon Hill, The Secret, Zákon přitažlivosti.

  Za druhé, v duchovním světě nemůžete nic ovládat. Je to další LEŽ, co učí HILL. Jak chcete něco ovládat, když tam nevidíte?

  Duchovní svět Bůh stvořil – andělé, jsou tam i samozřejmě padlí andělé – démoni a Satan. Tím, že přijímáte jejich učení – The Secret, magie, okultismus, esoternika, Zákon přitažlivosti apod. jim dáváte svolení ke vstupu do Vašeho života. Začnou s Vámi manipulovat. Jak poznáte, že je s Vámi manipulováno? Že to, co učí je lež? A že to dělat Vy nemůžete, protože ty schopnosti nemáte?

  Bez Bible to nejde.

 3. Před více jak 4 lety jsem mluvil se známým a říkal mi, že Roman Hassmann nechce, aby bylo The Secret v Amway, protože učí, že bůh je nějaká energie, neosobní síla, co můžete využívat ke svému prospěchu, dobro a zlo ignorují.

  Dnes jsem koukal na jejich stránky, už tam mají knihy o Zákonu přitažlivosti . . . Bude se to vyučovat všude.

  Pozor na to! Je to lež! A půjde to proti Vám. Satan Vám pomáhat nebude, i když si to budete myslet, že to můžete využívat ke svému prospěchu.

 4. A upřímně, bude z Vás dělat kretény 😀 a hodně velký. Je to …. Nenávidí člověka. Podle mě se směje satanistům a dalším lidem, co věří těm jeho blábolům.

 5. Samozřejmě většina lidí mu na to skočila. I já. A to jsem si myslel, že jsem hodně „velký“ frajer. Už v Amway mě dokázali částečně vymýt. A pak tyhle LOA sračky. Jsem v tom byl pak hodně zamotaný. Otec mi pomohl.

  Většina lidí bude, jak je v Bibli napsáno, milovat lži a hledat si takové učitele.

  Kdysi na Amway meetingu, ukazovali plán a jako student (17 let, vychytralý apod.) jsem nerozpoznal, že to jsou lži a že ten plán je sestavený tak, abych jim vše odkýval, na nic se moc neptal apod.

  Před pár dny jsou koukal na ten jejich plán znovu, uvádí lidi v klam a lidi, co studují, to podle mého názoru těžko rozeznají.

  Navíc, kdo by čekal, že usměvavý člověk, bude jeden z největších lhářů a zmrdů, kterýmu jde jenom o peníze a to, aby mu plácali lidi po ramenou?

 6. Co jsem zažil, tak nejvíce lidí, co mu na to skočilo, byli lidi, co mají v životě na prvním místě PENÍZE A MOC. Nic jiného je nezajímá. Jsou ochotní všechno udělat pro to, aby byli bohatí.

  A takovým, když dáte tyhle učení – tak jak se z toho dostanou? Já se z toho dostal díky Otci, zamotal jsem se do toho.

  Těm lidem je a bude jedno, že využívají démony ke svému prospěchu. Budou si nalhávat vše možné, že to tak není apod. Hlavní pro ně bude, že mají peníze, obdiv, slávu.. SK raper Majk Spirit repuje o Hallovi, známý okult. autor. Majk ukazuje na různých fotkách, videích, komu ve skutečnosti slouží.

  Haszmann učí o podvědomí a milionech (Programování podvědomí – Cd), samozřejmě většině lidem to nefunguje, proto mají průměrně VPA 1 tis./měsíc – viz. Amway.cz.

  Podle mě, další krok bude, jak „aktivovat“ tohle učení, aby fungovalo a tím budou lidi žít v iluzích, lžích.

  Tyhle učení museli přijít, aby si každý mohl vybrat, jestli bude hledat a milovat Pravdu, nebo si zamiluje lži a iluze.

  Už tenkrát jsem našel články o tom, že The Secret je podvod, že to tak nefunguje, že je to lež, kde ve skutečnosti využívám démony ke svému prospěchu, samozřejmě jsem to ignoroval, nechtěl slyšet apod.

 7. Job 14,10-12 – „Avšak muž zemře a bezvládně leží; člověk vydechl naposled a kde je mu konec? Vody z jezera zmizely, řeka se vsákne a vyschne. Tak i muž ulehl a nevstane až do zániku nebes. Neprocitnou a neprobudí se ze svého spánku.“

  Žalm 115,17 – „Mrtví již nechválí Hospodina, ani nikdo z těch, kdo sestupují do říše ticha.“

  Bible vylučuje, že duchové jsou mrtví lidé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *