Dámské a pánské plavky

Blíží se léto a také moře, dovolená, koupaliště, a proto je potřeba mít ve svém šatníku dámské plavky. Pokud však již nemáte moderní dámské plavky, pak není problém navštívit obchod a vybrat si z mnoha znače, barev a také materiálů. Rozhodujícím faktorem je však střih. Každé dámské plavky musí dokonale sednout, abyste se v nich cítily pohodlně, ale přitom vypadaly dobře. Stejnou pozornost si při výběru vyžadují dívčí plavky a dětské plavky.
Abyste si mohly užívat letních dnů plných slunečních paprsků a vodních radovánek, pak si s výběrem dámských plavek pospěšte. V současné době máte na výběr ze dvou provedení: jednodílné plavky a dvoudílné plavky. Jednodílné plavky se používají zejména pro sportovní plavání, ale spousta módních návrhářů se snaží tyto plavky vylepšit, aby získaly na oblíbenosti i při klasickém opalování. Jsou tak dostupné plavky s mnoha ozdobami a výstřihy. Někdy působí jednodílné plavky více sexy než bikiny.
Nejprodávanějším druhem jsou však dvoudílné plavky, které jsou vyráběny v mnoha modelech, z nichž si vybere skutečně každý. Bikiny se udržují na předních příčkách oblíbenosti již řadu let. Plavky můžete vybírat nejen podle střihu, ale také barev či použitého materiálu. K výrobě se používá zejména polyamid, který je doplněn Lycrou, Elastenem či Spandexem.  Můžete si vybrat také rychleschnoucí plavky anebo existují modely, které propouští UV záření, díky čemuž jsou opáleny i zakryté partie. Vybírejte dámské plavky s naprostým nadšením, protože vás budou reprezentovat.
Ani muži nechtějí zůstat pozadu s výběrem plavek. Pánské plavky nenabízí široký výběr střihů jako u dámských, ale i přesto mají muži z čeho vybírat. Velmi oblíbené se v posledních letech staly plavky šortkového střihu. Módní plavky by však měly oslnit a muži si na výběru plavek rádi potrpí. Je důležité vybrat správnou barvu a také vzor. Muži se světlejší pletí by si měli vybrat tmavší plavky. Neustále vítězí barvy, jako je modrá, černá a zelená. Tmavší typy by měly preferovat naopak světlejší barvy. Nebojte se zvolit různé vzory, výběr je skutečně rozmanitý. Pokud chcete prodloužit postavu, pak vyberte svislé proužky a nebojte se také nepravidelných vzorů, které zaujmou. Jestli patříte mezi muže s vypracovanou postavou, pak je pro vás jednodušší výběr. Můžete si totiž zvolit jak plavky šortkové, tak i vykrojené.
Jestli si nevíte rady s výběrem, pak vyzkoušejte šortkové plavky, které padnou opravdu všem. Pokud však preferujete klasické pánské plavky, pak je v nabídce několik střihů. Je nezbytné vybrat ten správný. Klasické pánské plavky jsou vhodné pro souměrné opálení a také zajišťují větší volnost při plavání. Vybrat si můžete plavky jak s nohavičkami, tak i bez nich.
Žádný muž by se neměl bát experimentů, protože výrobci pánských plavek nabízí celou řadu provedení, barevných kombinací apod. Je důležité zvolit střih, v němž se budete cítit pohodlně. Nejsou pro muže doporučovány plavky tanga. Možná si myslíte, že v nich budete vypadat sexy, ale opak je pravdou. Ženy se soustřeďují spíše na klasické či šortkové plavky.

Jeden komentář u “Dámské a pánské plavky

  1. Škoda, že tu nejsou i nějaké fotky plavek, ať už pánských, nebo dámských. Nějaké vaše tipy, které plavky jsou in 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *