Counter Strike 1.6 download

Counter Strike je dlouhodobě velice oblíbená a nejhranější multiplayerová online hra na světě. Tématicky lze zařadit Counter Strike do akčních stříleček. Counter Strike je sice střílečka, ale rozhodně se nejedná brutální střílečku, kde teče krev proudem. Counter Strike je taktická hra založená mj. na spolupráci hráčů a přesnosti střelby. Děj hry nás zavede do policejních a vojenských akcí, kde protiteroristická jednotka bojuje proti zločincům – teroristům. Hráč si může zvolit boj – policisté bojí proti teroristům a naopak. Hra má opravdu vynikající grafiku, hráč se cítí skutečně jako v reálu. Věkové doporučení hraní hry je 16 let.

Counter Strike lze za určitých okolností hrát zdarma bez zakoupení licence, avšak počítejte pouze s non-steam servery a potřebou patců :-(. Pro hráče, kteří mají zakoupenou licenci (Counter-Strike 1.6 Steam) jsou připraveny steam servery.

Velkou výhodou Counter Strike je to, že má minimální požadavky hardware počítače, tudíž bezproblémů funguje i na starších – slabších počítačích :-). Stačí pouze přístup k internetu.

Stahujte zdarma Counter-Strike 1.6 Steam: http://uloz.to/xCivJGf/counter-strike-1-6-stream-zip

Stahujte zdarma Counter-Strike 1.6 Full: http://uloz.to/xpGm8fo/counter-strike-1-6-full-zip

Stahujte zdarma Counter-Strike NonSteam Patch cs 1.6 v 23 b: http://uloz.to/xrDUgdB/counter-strike-nonsteam-patch-cs-1-6-v-23-b-zip

Counter Strike je dlouhodobě velice oblíbená a nejhranější multiplayerová online hra na světě. Tématicky lze zařadit Counter Strike do akčních stříleček. Counter Strike je sice střílečka, ale rozhodně se nejedná brutální střílečku, kde teče krev proudem. Counter Strike je taktická hra založená mj. na spolupráci hráčů a přesnosti střelby. Děj hry nás zavede do policejních a vojenských akcí, kde protiteroristická jednotka bojuje proti zločincům – teroristům. Hráč si může zvolit boj – policisté bojí proti teroristům a naopak. Hra má opravdu vynikající grafiku, hráč se cítí skutečně jako v reálu. Věkové doporučení hraní hry je 16 let.img class=“alignnone size-full wp-image-1783″ title=“Counter-Strike“ src=“https://czblog.cz/wp-content/uploads/2010/03/Counter-Strike.jpg“ alt=““ width=“400″ height=“300″ /

7 komentářů u “Counter Strike 1.6 download

  1. Nejdemi ten counter strike ten patch v23 pisemi to Fatal error a dole je : W_loadWadfile:couldn“t load gfx.wad

  2. Zdravím lidi dělám reklamu na náš nový server counter strike 1.6 IP-77.93.216.199:27138.Budeme radi kdyz navstivite nas server a zahrajete jsi s nami..

  3. Hraješ Counter-Strike 1.6 a hledáš super servery? Přidej si je do Favorites!
    HerniPark.cz | Only D2/Inf — 217.16.179.36:27015
    HerniPark.cz | Fy_War — 217.16.179.36:27017
    HerniPark.cz | Jumping — 217.­16.­179.­36:­27018

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *