Avast antivirus ke stažení zdarma

Avast! Free Antivirus vyvíjí společnost AVAST Software, a.s. (dříve ALWIL Software, a.s.). Tento antivir nabízí dobrou ochranu vašeho počítače před útoky z internetu (viry, trojany, spyware…). Vyznačuje se mj. kvalitním skenováním počítače a vyspělou vícevrstvou rezidentní ochranou.

Tento antivirus, je antivirus a anti-spyware, který je velice oblíben nejen v České republice, ale také i v zahraničí. Má více než 130 milionů registrovaných uživatelů. Vývoj tohoto antiviru je již od roku 1988.

Avast antivirus, pro domácí a nekomerční využití, je zcela zdarma, včetně aktualizací z internetu. Je však nutná registrace, která je zcela zdarma. Avast antivirus je určen pro operační systémy Windows 2000, Windows XP, XP 64bit, Vista, Vista 64bit, Windows 7, Windows 7 64bit, Windows 2003, Windows 2008.

Ocenění a certifikace

Avast antivirus získal řadu ocenění. Například:

 • Softpedia Editor’s Review – Excellent – od novinářů portálu Softpedia, získal nejvyšší ocenění Excellent.
 • Compatible with Windows 7 – od společnosti Microsoft získal označení Kompatibilní s Windows 7.
 • TUV – free verze prošla testy TUV, čímž získal označení Prověřená virová ochrana.
 • Ocenění VB100 – uspěl v testu VB100 na operačních systémech Windows XP, SUSE Linux, Windows 7, Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2.
 • Ocenění CNET Download.com 5 star – free verze (Home Edition) získal nejvyšší ocenění v recenzi na portále CNET Download.com. Bylo uděleno pět hvězdiček.

Stahujte zde: http://www.avast.com/ (skopírujte a vložte do prohlížeče)

3 komentáře u “Avast antivirus ke stažení zdarma

 1. Nevím proč, ale avast mi teďko hlásí, že vyprší v několika dnech a nenabízí mi to žádné bezplatné prodloužení, jen 2 placené.

 2. Komentuje __-Ek-__, 15.1.2011 @ 12.52
  Nemam Avast rád, zabírá zbytečně moc místa na ramce. Lepší je Avira. 😉
  —–
  🙂 Ty nemáš ani na ramku? 🙂 8-Giga stojí 18 stovek proboha 🙂 Nikdy nebyly levnější. To je tedy argument 🙂 Neděláš ty Amway?

  Komentuje Kulich, 15.1.2011 @ 14.42
  Nevím proč, ale avast mi teďko hlásí, že vyprší v několika dnech a nenabízí mi to žádné bezplatné prodloužení, jen 2 placené.
  —–
  Víme, otevři si Avast, sekci údržba a podsekci registrace. Až ti vyprší registrace, otevře se pole pro novou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *