Amway semináře: křičení a jásání, milionáři a multimilionáři…

Seminář amway: milionáři a multimilionáři, křičení a jásání. Amway business: Za rok na 21%.

Amway byznys je založen na multi-level marketingu (MLM). Je to prý nejlepší podnikatelská příležitost na světě, tvrdí Amwayáci. Zde se naskýtá otázka: Ovládnou jednou Amwayáci celý trh? Podívejte se na tento „super byznys“ na videu (online video), na YAGER Group Free Enterprise seminář. Amwayáci se mnohdy prezentují podivně, především při verbování lidí a na seminářích. Podívejme se, jak se prezentují na internetu. Za zmínku stojí říct, že příznivcem tohoto tajemného byznysu je i novinář a politik Radek John. A že když tomuto byznysu řeknete NE, neznamená to NE!

Motivační semináře Amway nepořádá žádná firma Amway, ale Amwayáci, kteří jsou samostatní podnikatelé. Na seminář je potřeba nejprve zakoupit vstupenku, velký víkendový seminář stojí 1 700 Kč i více. Co je to vlastně amway seminář? Toto: křičení a jásání, milionáři a multimilionáři… To netvrdím já, ale guru Amwayák. Jde prostě o bláznění lidí. Nebo snad o manipulaci s lidma, je to sekta? Podívejte se (online video), co si o Amway myslí Steve Hassan. Realita amway byznysu je skutečně drsná, více zde (zpovědi lidí). Děsné je to, že seminář má přednost před rodinejma oslavama, svatbama, atp.

Nahlásit nefunkční video

S Amway k obrovskému bohatství? Prý ano, za půl roku vás to může živit (pokud budete dobrý verbíř lidí a manipulátor), a za rok můžete být na 21%, což je vrchol tabulky tohoto byznysu. Není to skvělé? Pokud si myslíte, že ano, tak už si pište seznam všech lidí: pošťačku, pokladní v supermarketu, lékaře, lidi z chaty, spolužáky, kamarády, příbuzné, lidi na autobusové zastávce…, které budete verbovat. Podívejte se (online video) na amwayácké sny: milionáři, Porsche, Lamborghini, luxusní vily, drahé exotické dovolené… Tento byznys je o snech! To netvrdím já, ale guru Amwayák.

Mou máti „verbovali“ na to, že si může přivydělat peníze. Za rok byla na 21% a od půl roku jí to živilo. Celé tvrzení Amwayáka zde.

Nahlásit nefunkční video

101 komentářů u “Amway semináře: křičení a jásání, milionáři a multimilionáři…

  1. Na jednom semináři Amway jsem byl. Je to teda už nějakej ten rok, ale na to se fakt nezapomíná. Byla to tleskačka jako blázen. Potom sem byl dotázán, zda chci mít pasivní příjem 40 tisíc měsíčně. To už sem nevydržel a prchnul.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *