Akční hra Mafia 2 download

Mafia 2 je akční hra, která je pokračováním hry Mafia: The City of Lost Heaven (Mafia 1), která vyšla v roce 2002, a která se dá hrát, jak na PC, tak i na PS2 a Xboxu. Mafia 1 se stala opravdu velice úspěšnou hrou po celém světě. Hra Mafia 2 byla vyvíjena od roku 2007 společností 2K Czech (Take-Two Interactive Software, Inc.). Hra je ve vynikajícím grafickém zpracování a českém dabingu, je určena pro PC, PlayStation 3 a Xbox 360.

Mafia 2 je super hra, která vás rozhodně nebude nudit. Ocitnete se v prostředí mafie, v rušném americkém městě Empire Bay (Empire City) ve 40. – 50. letech minulého století. Čekají zde na vás dramatické a reálné přestřelky – nabídka zbraní je zcela dostačující (Colt 1911, Thompson M1928, brokovnice Remington 870, německý samopal MP40, M3 Grease Gun, samopal MP 28, německý kulomet Universal-Maschinengewehr Modell 42 – MG 42 a mnoho dalších). Dočkáte se akčních scén – přestřelek a honiček  s dobře ovladatelnými auty, včetně nákladních, (auta lze krást, obdobně jako v prvním díle). Celá hra je doprovázena skvělou dobovou hudbou, která dává celé hře tu dokonalou atmosféru. Pro některé hráče je Mafia 1 / Mafia 2 doslova legendou.  Tato hra nabízí akční a napínavý příběh, který pohltí určitě každého hráče akčních her :-).

Mafia 2 – minimální požadavky na počítač

Operační systém: Windows XP (SP2, SP3), Windows Vista, Windows 7. Procesor: Pentium D 3 GHz, AMD Athlon 64 X2 3600+ (Dual core). Fyzická paměť: 1,5 GB. Disk: 8GB. Grafická karta: NVIDIA GeForce 8600/ATI HD2600 Pro. Zvuková karta: podporující DirectX 9.0c.

Stahujte zde (skopírujte a vložte do prohlížeče): http://www.edownload.cz/sw/mafia-2/

Nefunguje download? Kontaktujte admina a on to spraví 🙂

Screenshoty Mafia 2

Mafia 2

4 komentáře u “Akční hra Mafia 2 download

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *