„Budete mít lepší manželství, lepší rodinu, váš celý život se zlepší! Protože jste v tomto byznyse“ Viz. video. Vskutku odvážné a neomylné tvrzení, zmanipulovaný člověk či hlupák by možná i uvěřil… Díky amwayi se vám zlepší celý život? Dá se tomu ale skutečně věřit? Nejsou to jen laciné, populistické a zcestné kecy o lepším životě? Rozhodně! Proč? No protože máte verbovat do tohoto systému všechny ZNÁMÉ i NEZNÁMÉ lidi! Protože seminář bude mít přednost před rodinejma oslavama, svatbama apod. To netvrdím já, ale vysoce postavení vůdci tohoto „byznysu“.

Když si představím, že budu verbovat své kolegy z práce, svou tetičku, spolužáky, pokladní v supermarketu, chlapa co měří plyn…, tak mi nepřipadá, že se tím zlepší mé manželství, můj celý život. Když si představím, že seminář bude mít přednost před svatbou mé dcery nebo syna, tak z toho mám minimálně špatný pocit. To přeci ani trochu nemůže zlepšit můj život! Není to snad logický závěr?

Nebo, že by to bylo myšleno tak, že se na seminářích vykonává grupen sex? To by mělo posílit manželství a celý život? Opět nesmyl! Takže se ptám, kdo může tak neomylně tvrdit to, že se díky nějakému byznysu, někomu změní manželství a celý život k lepšímu?

Rozhodně toto tvrzení beru jako nechutné oblbování lidí a negativní manipulaci s lidmi. Fakt se mi zdá, že někteří amwayáci říkají zcestné nesmysly a žijou naprosto mimo realitu…

Nahlásit nefunkční video