Politici (zločinci) s komunistickou minulostí

Před rokem 1989 vládl v naší zemi totalitní komunistický systém, který šikanoval a zabíjel lidi. Československo ovládala Komunistické strana Československa (KSČ), která je dnes zákonem uznána za organizaci zločinnou a zavrženíhodnou organizaci. Ano, KSČ byla zločinná organizace, to netvrdím já, ale zákon z roku 1993. A mnoho lidí (zločinců) této organizaci sloužilo. Ten, kdo byl člen KSČ musí považován za zločince (to je logická úvaha), který by neměl na politické scéně co pohledávat. O tom jsem již psal ve článku Bývalý člen KSČ nemá co pohledávat v politice!.

Mnoho dnešních politiků má komunistickou minulost, a to vidím jako naprosto nepřijatelné, protože jde o zločince. V ODS je minimum politiků s komunistickou minulostí, nejvíce jich je pochopitelně v KSČM (Vojtěch Filip, Miloslav Ransdorf, Stanislav Grospič, Marta Semelová…), ale mnoho jich je také v ČSSD. Pojďme se podívat jmenovitě na ty žločince z ČSSD:
Jan Palas 1980-1990 člen KSČ, Zdeněk Škromach 1982-1989 člen KSČ, Miloslav Vlček 1983-1989 člen KSČ, Jan Mládek 1987-1989 člen KSČ, Milada Emmerová 1966-1969 členka KSČ, Michal Kraus 1984-1991 člen KSČ, Oldřich Němec 1976-1990 člen KSČ, Rudolf Tomíček 1967-1990 člen KSČ, Miroslav Svoboda 1985-1989 člen KSČ, Karel Šplíchal 1983-1989 člen KSČ, Petr Ibl 1984-89 člen KSČ, Jiří Rusnok 1988-1989 kandidát KSČ, Jaroslav Tvrdík 1988-1989 kandidát KSČ, František Strnad 1984-1989 člen KSČ, Hana Šedivá 1979-1990 členka KSČ, R.Kopecký 1981-1989 člen KSČ, Antonín Sýkora 1983-1989 člen KSČ, Ladislav Skopal 1983-1989 člen KSČ, Miloš Melčák 1961–1970 člen KSČ, Robert Kopecký 1981-1989 člen KSČ… Jan Kavan členem KSČ. Kavan měl dokonce styky s StB.

Je to hnus, volte ODS, je to strana, která dělá tak potřebné reformy. I když ty reformy jsou minimální, tak je důležité, že s tím už konečně někdo začal.

Členská legitimace KSČ

5 komentářů u “Politici (zločinci) s komunistickou minulostí

 1. Komuniste nejsou zadne zlocinci, nevim proc je urazite.
  Naopak je to opravdu jedina zachrana v nasem zivote vubec.
  Jina zachrana uz neexistuje.
  Prece chcete mit konecne praci, a byt vzdelany, dokazat uzivit svou rodinu, a delat vsechno dobro pro celou planetu.
  Rikam kdyz chcete zmenu, volte zenu.
  Protoze jinak kdybyste tak neucinili, tak by nam slo vic o zivot.

 2. David:

  To nejsou urážky, to jsou fakta, zákon o protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu říká:

  Komunistická strana Československa byla organizací zločinnou a zavrženíhodnou obdobně jako další organizace založené na její ideologii, které ve své činnosti směřovaly k potlačování lidských práv a demokratického systému.

  Člena zločinecké organizace Yakuza též považuji za zločince.

  V minulosti byl každý komunistický režim zločinný. Současné komunistické režimy jsou bez vyjímky zločinné. Současní komunisté propagují komunistické masové vrahy (Lenin, Gottwald…), z toho je jasné kam opět míří…

  Jací jsou největší masový vrazi v dějinách lidstva? Komunisti! Mao Ce-Tung, Josef Stalin, Čankajšek, Vladimír Iljič Lenin…

  Česká republika nepotřebuje komunismus, ale dobrý sociální systém. Snad jednou procitnete…

 3. je vidět, že jste oddaný těm zlodějům z ODS, všechny politiky by měli postavit před soudní tribunál a dát jim kulku ! obnovení trestu smrti ti grázlové neuzákoní hlavně proto, že se bojí, že by dostali trest smrti za zlodějny, hlavně politici ODS a TOP 09 nejvíc kradli a neumí odčítat do nuly, každoročně se vybere na daních víc a víc a každoročně jim to nestačí a neustále zadlužují republiku ! Dluh který převzali od komunistů nebyl v červených číslech , naopak nám dlužilo Rusko a další státy, kterým to Klaus odpustil / asi je bůh, že dává odpustky/, nemluvě o daňových prázdninách firmám !!!! se zahraniční účastí !!!! Tyto firmy nám pomohou až dopadneme jako Řecko ???? Tyto komentáře laděné jen proti jedné politické straně jsou zavádějící a odporně lživé! Žádný politik by neměl sedět ve vládě !!!! Každý ministr by měl být odborník, nestraník a mít min. 40 milionů majetku, aby se nenechal zkorumpovat od blbců za úplatek 100 tisíc, jen takoví jako Kalousek s hypotékami se shlédnou v úplatku s vidinou svého vlastního prospěchu a splácení svých dluhů !!!! Jak může někdo hospodařit se státní pokladnou, když sám má hypotéky a dluhy ????? To jen kretén si ještě v 50 letech musí brát hypotéku a do 50 let se nenaučil odečítat do NULY !!!! Jsou to všechno nuly a už se jim musí dát na frak !!!! Tak nepište nenávistné kecy jen o jedné nebo dvou stranách a zamette si před vlastním prahem té vaší zprofanované polické strany !!!!
  Jen pipina může vzhlížet ke zlodějům a lhářům, podvodníkům a korupčníkům s kmotry na drátě !!!!

 4. Kritika systému, který posílal do uranových dolů své šťastnější názorové oponenty. Je zcela na místě.
  Jakékoli porovnání se současnými politiky značně pokulhává.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *