Na internet se může připojit každý člověk (každý se tam také může projevit), tedy každý kdo má připojení k internetu, což je naprosto v pořádku, žijeme přeci v plně demokratickém státě. Na druhou stranu si je ale potřeba uvědomit, že demokracie není anarchie a internet není vhodný pro psychicky vyšinutý lidi. Na internetu se vyskytují – otravují pochybné existence, které mají potřebu se nějak zviditelnit či proslavit. Jako nástroj k tomu používají blogování – píší blog. Myslejí si, že když budou psát vulgární, sprosté, nechutné články, budou urážet lidi – nadávat jim, tak se proslaví, prosté to myšlení. To je ale velká mýlka, tak to vůbec není! V tomto článku chci hovořit o „slavné trojici“ bloggerů, kteří se virtuálně chovají jako „prasata“, urážejí lidi a od inteligentních a normálních lidí mají hodně daleko. Za tuto „slavnou trojici“ považuji Radovana Kalužu, Radka Hulána a Patrika Vogla.

  • Radovan Kaluža se zviditelňuje tak, že na svém blogu uráží teenagery – nazývá je sockami, uhrovitými mladíky. Dále píše jaký je samec, jak se na něj „lepí“ holky, hlásá do světa své nepatřičné, nechutné a promuskuitní (časté střídání sexuálních partnerů) chování, provozuje sex s více dívkami současně (švédská trojka) atp. .
  • Radek Hulán si zase hraje na stvořitele světa a považuje se za nadčlověka s nadprůměrně vysokým IQ, také velice nesnáší teenagery. Takové narcistické stvoření jsem ještě nikdy neviděl, a ani po tom rozhodně netoužím.
  • Patrik Vogl je chudáček bez vlastní fantazie, který se chce zviditelnit tak, že kopíruje Radka Hulána, jeho úchylné chování. Fakticky ubohost nadevše.

Osobně tyto tři bloggery vůbec nechápu. Nechápu Radovana Kalužu, který neustále dokola omýlá své promiskuitní a nepatřičné chování, svou obrovskou nenávist k mladým lidem. Není to ale spíše tak, že Kaluža těmto mladým lidem závidí jejich mládí a má sexuální úchylku, která se projevuje tak, že musí soustavně prosazovat sex, sexuální úchylky?

Nechápu Radka Hulána, který tvrdí, že má rád sám sebe, považuje za nejznámnějšího člověka na českém internetu a mimořádnou celebritu, většinu Českého národa považuje za blbce, operační systém Linux a internetový prohlížeč Opera považuje za komunismus. Radek Hulán si o sobě myslí, že je tak dobrý, že je sám sobě vzorem. Není to spíše tak, že se u Radka jedná o poruchu osobnosti?

Nechápu Patrika Vogla, který se zviditelňuje tak, že kopíruje Radka Hulána, záměrně uráží lidi, dělá ze sebe blbce (?). Není to tak, že je to primitiv, který nedokáže racionálně myslet?

Blog

Návod, jak se na internetu zviditelnit normálním způsobem

Chcete se také na internetu zviditelnit? Pište na blogu kvalitní články, které budou na úrovni, rozhodně nepiště ty kraviny a úchylárny, jako zmíněná partička chudáků. Naprogramujte nějaký svobodný – užitečný software, vytvořte užitečnou online aplikaci atp. . Normálních způsobů, jak se na internetu zviditelnit je mnoho. Rozhodně však nekopírujte chování výše uvedených bloggerů – pochybných existencí, kteří místo požadované slávy sklízejí kritiku, ukazují svou ubohost, jednoduchost a naivitu. Nejhorší na tom všem je to, že si oni opravdu myslí, jak jsou slavní a známí, ale opak je pravdou. Drtivá většina lidí je vůbec nezná, a ti co je znají, tak se jim jenom smějou, říkají si jak jsou směšní, trapní a doporučuje jim psychiatrickou pomoc, sláva přeci vypadá úplně jinak :-).

Já a sláva

Kdepak, to ne, rozdodně NE, po žádné slávě rozhodně netoužím a nikdy jsem netoužil (asi proto to nechápu), nejsem exibionista, nechci ze sebe dělat blbce a debílka, jako zmíněná „slavná trojka“. Prostě nechci být lidem za mega kreténa, šílence, blázna a virtuálního exibionistu. Je normální chtít pověst psychicky vyšinutého člověka? Z mého podledu rozhodně NE. Jaký je váš názor?