CCleaner vs. Google Chrome

Google aplikace dlouhodobě považuji za velké zlo virtuálního světa! Především z důvodů jejich špehovacích praktik. Byl jsem zděšen, když jsem si nedávno do počítače instaloval nový CCleaner, málem jsem si v průběhu instalace naistaloval do počítače i Google Chrome. Pokud nechcete v průběhu instalace CCleaneru, do počítače nainstalovat Google Chrome, tak si musíte v průběhu této instalace odškrtnout instalaci Google Chrome, viz screenshot. Až na tento drobný nešvar je CCleaner super program.

Tak nebezpečné aplikace, jako je Google Chrome, to v počítači nechci! „Google“ je prakticky ve všech modifikacích svinstvo…

CCleaner vs. Google Chrome

3 komentáře u “CCleaner vs. Google Chrome

  1. Google Chrome je v pohodě. Podle mne je v bezpečnosti minimálně na stejné úrovni jako Explorer nebo Mozila Firefox. Navíc je to bezkonkurenčně nejrychlejší interpretr Javascriptu, což se drasticky projevuje v komplikovanějších interaktivních webových aplikacích, které využívají AJAX. Pro takové aplikace nemá konkurenci. Ale všem ostatním doplňkům od Googlu – typicky Google Toolbar – se taky vyhýbám. Snad ještě s vyjímkou Google Earth – to je taky bomba.

  2. Celej google je svinstvo. Vyzkoušel jsem Google Chrome, šlo hned poznat že odesílá informace z mého počítače, v procesech byl spuštěn asi 5 krát proces chrome.exe, firewall chtěl furt souhlas pro odesílání dat.
    Když jsem Google Chrome chtěl odinstalovat, zjistil jsem že se neodinstaloval, pouze odstranil zástupce a svinstvo od Googlu furt zůstalo.
    Google Chrome jsem z mého počítače uplně odstranil pomocí linuxu. 😉

  3. Odesilani dat se da vypnout. bylo by vhodne kdyby uzivatele naprad sledovali co vychazi na internetu. Google Chrome standardne vsem dooprucuji, diky jeho sviznosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *